Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה שלי {פרויקט מתעדכן}

moshe06
שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטוחני שאילו ישראל(SROOL) שלנו היה מקבל שקל על כל עצה שנתן בעבר ,(נותן בהווה ויתן בעתיד)-היה נמצא ברשימת המליונרים החדשים של מגזין "פורבס".:wink: לא כולם יודעים שהבן אדם חף מאינטרסים ועוזר בשקיקה ובאהבה ומוכן לנדב מנסיונו בכל שאלה ותמיהה.אולי בשמיים יראו את האור הזה ובזכותו נזכה עוד לבנות את בית המקדש בימינו אנו.

צחוק צחוק יוסי,אבל צודק חגי שהוא מעדיף לראות עבודות "עממיות".העבודה שעשית על השירוקו-למרות שאין בה את מימד ה"היסטרי"-היא בית ספר ושיעור לימוד חובה לכל מתקין באשר הוא.דווקא שם אהבתי ורבים אחרים ,לראות את החשיבה,הפדנטיות,הפרטים הקטנים,הסופיות ועוד שיצרו פסיפס מושלם של שיר הלל להתקנה הפשוטה והכה יפה ההיא.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים

בואו נרד מהנושא הזה כי זה לא נושא השרשיר - אם יש השגות לחגי וליוסי - יש הודעות פרטיות לשם כך.

אני חייב להסכים עם ליאור שהעבודות של יוסי הן בית ספר לכולנו וטוב שרואים את כ-ל סוגי העבודות בפורום שלנו.

לגבי ישראל אני רק אוסיף ואומר שלדעתי ישראל (ג'וניור) מתמחר את עצמו נמוך מידי ולא ההפך - חולה על האיש ואוהב אותו מאוד.

העבודות שלו יפות ונקיות ומקצועיות וחסרים לנו בארץ הזו בעלי מקצוע טובים (ולקוחות שיהיו מוכנים לשלם בהתאם)

אפרופו - כרגיל - גם את ההתקנה הזו - תענוג לראות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבעד לענני השריפה הענקית שבאזורנו אני בהחלט מסכים מילה במילה עם אדי.

ישראל -ג'וניור שלנו מעבר להיותו מתקין בחסד עליון הוא אדם מקסים שתמיד עונה ועוזר בנפש חפצה.באופן אישי,היו לי מספר שיחות טלפוניות לבחור-ותמיד נעניתי עם תשובות מקצועיות וטיפים שלוו בחיוך וברצון לעזור.

לדעתי ,התמונות כאן דווקא עושות לו עוול מכיוון שאינן מתארות באופן חד את הפדאנטיות וההשקעה של ישראל .נכון ש"תמונה שווה יותר מאלף מילים" אבל דווקא כאן הן אינן מראות באור נכון את העבודה וההשקעה בפרטים הקטנים.בידוד דלת,זו עבודת פרך שלא כולם מודעים לרמת הקושי שבהתקנתה מעבר לעניין שחייבים גם לבודד מקומות שבהם יש חלקים נעים ושקשים מאד לעבודה.ולא ציינתי עוד את הזמן שמוקדש לכך.

לגבי הגומיה ה"ערפדית" שנצמדה לצוואר של אותו מסכן,ברור מאליו שהיא עושה את עבודתה נאמנה וללא כל סימני מאבק וריטושי דם למיניהם. 8):lol:מעניין איך ג'וניור חביבנו השתלט עליה והכניס אותה למקומה ללא פגע...:wink:

ומאד מעניין אם חוץ משרול יש עוד חבר שהתנסה בהבדל של עם ובלי הגומיה כי לטענתו ההבדל בהחלט שמיע בצורה ברורה .

אני יותר מאשמח-משה-אם תוכל לשפוך אור על כך.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

התחדשתי במגבר חדש celestra ra עוד כמה ימים אני יעלה תמונות של המשך ההתקנה שוב כמה תודות לsrool על העזרה וההכוונה לjunior על ההתקנה המיקצועית ולדני על הציוד אחלה בו אדם שבת שלום:)

hu:eclipse 7200 com:SEAS Performance amp:celestra ra-475x sub:arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב בשעה טובה סיימתי את האיטום במגש האחורי ובתא מיטען אני מעלה כמה תמונות של העבודה המיקצועית שעשה ישראל

וגם תמונה של הפלטה המוסתרת

טוב ישראל אין אנשים כמוך פשוט אין גם סופר מיקצועי יורד לפרטים הכי קטנים וגם איש קטן עם לב ענק שכל האירוח אצלו זו חוויה ביפני עצמה

כמובן אני לא שוכח את srool ישראל שתמיד רוצה לעזור וליתרום מהידע שלו לאחרים שעזר לי המון ליבחור את רכיבי המערכת שלי

שכל בעיה שהיתה לי היה לי למי לפנות

תאמינו לי אין הרבה אנשים כאלה :))))))))

10042011274.jpg

10042011275.jpg

10042011276.jpg

10042011277.jpg

10042011278.jpg

10042011279.jpg

10042011280.jpg

10042011281.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמשך זה סוד אתם עוד תיראו

בקשר לאיטום לכל הרכב .אני יהיה צריך להחליף מנוע למה הרכב לא יסחוב לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אין ספק שבידוד הבגאז' והמגש משפר לך את הסאב באיזה 1000 שקל :-D

רק תעשה טובה, אל תוציא את ג'וניור לפנסיה על 21 נפשי :-)

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט אלו כניסות של 8G, למגבר הזה יש שתי כניסות מתח (דואל סטריאו), אז הם פיצלו את ה 4G לשני כבלי 8G.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמשך זה סוד אתם עוד תיראו

בקשר לאיטום לכל הרכב .אני יהיה צריך להחליף מנוע למה הרכב לא יסחוב לי :)

מה שדיברנו במפגש ואמרת :" זה שדרוג לעוד זמן, לא לעכשיו "?:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...