Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לתמחר קורולה 2003 עם מנוע חדש?

zozke
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אולי יעבירו אותי לפורום קנייה (?)

ברשותנו קורולה 2003 RUNX יד 1. הרכב מטופל מזמן הקנייה במוסך מרכזי של טויוטה. בערך ב- 140,000 ק"מ הוחלף מנוע ע"ח החברה, יש לציין כי האחריות פגה בערך שנתיים, אול יותר, לפני ההחלפה. לא נכנס ל-למה ואיך כי לא ממש הייתי מעורב וגם זה לא ממש רלוונטי, אך זה לא קרה מרשלנות שלנו- שמן/ מים / התחממות וכו'.

כרגע הק"מ עומד על 180,000. השאלה היא איך מתייחסים לזה במכירה? על הנייר המנוע כמעט חדש- בערך 40,000. שאר המכלולים הרציניים מן הסתם לא הוחלפו.

בשקלול של "יד 2" הק"מ הנמוך מקפיץ את המחירון בערך ב-5,000 ש"ח. איך זה עומד במבחן המציאות? ולא אני לא מדבר על ביזנס. אני מבקש עצה מקצועית, איך מתייחסים בעת מכירה להחלפת המנוע. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המנוע נסע 40 אלף ק"מ, כל השאר - 180.

איך הגעת לקילומטראז' נמוך ותוספת למחיר המחירון?

גם ככה המחירון של קורולה מנופח מדי.

אני לא רואה מישהו קונה קורולה 2003 שנסע 180 אלף ק"מ, עם מנוע חדש מעל המחירון, במחירון או אפילו קרוב לזה.

אני מציע לך לצאת מהסרט, להגיד תודה שהמנוע הוחלף בזמן מבחינתך (ולא על חשבונך, כי הרצון הטוב של טויוטה נגמר מזמן , ואנשים אחרים משלמים מכיסם ) ולהתחיל להוריד במחיר מהמחירון (אלא אם אתה לא באמת רוצה למכור).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המנוע נסע 40 אלף ק"מ, כל השאר - 180.

איך הגעת לקילומטראז' נמוך ותוספת למחיר המחירון?

גם ככה המחירון של קורולה מנופח מדי.

אני לא רואה מישהו קונה קורולה 2003 שנסע 180 אלף ק"מ, עם מנוע חדש מעל המחירון, במחירון או אפילו קרוב לזה.

אני מציע לך לצאת מהסרט, להגיד תודה שהמנוע הוחלף בזמן מבחינתך (ולא על חשבונך, כי הרצון הטוב של טויוטה נגמר מזמן , ואנשים אחרים משלמים מכיסם ) ולהתחיל להוריד במחיר מהמחירון (אלא אם אתה לא באמת רוצה למכור).

לילה טוב, חביבי. כנראה לא ממש הבנת אותי אז אני אחדד:

א. לא אני הגעתי לתוספת למחירון, אתר יד2 הגיע, אני רק מעביר נתונים יבשים מהאתר וביקשתי תגובה על זה.

ב. ציינתי ששאר המכלולים לא הוחלפו.

ג. אני לא מצפה למכור במחיר מחירון, אני לא מדבר על ביזנס כפי שכתבתי, ביקשתי תשובה ענינית ומקצועית האם יש דרך לתמחר החלפה של מנוע בעת המכירה.

ד. אני אומר תודה כל יום על זה שהחליפו מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, מה הדרך המקצועית לתמחר את החלפת המנוע, אבל לדעתי זה עניין שולי.

מה שכדאי לך לעשות, זה להכנס ללוח יד 2 ולחפש ראנקס מודל 2003 עם נתונים זהים לשלך (אני מתכוון ל 180 אלף ק"מ),

לראות את המחירים ולמקם את הרכב שלך בתווך המחירים שלהם (קצת יותר גבוה).

הרכב שלך עדיף על הרכבים האחרים, בעלי קילומטראז' דומה , בזכות יד ראשונה והחלפת מנוע (במיוחד בגלל מספר המקרים שבהם היו צריכים להחליף מנועים בקורולות 2003).

הגעת לתוספת של 5000 ש"ח כי הזנת 40 אלף ק"מ ולא 180 אלף.

לפי המחירון של יד 2, הקילומטראז' שלך מוריד 1000 ש"ח.

בהצלחה במכירה.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=16&SubModelID=944&FromYear=2003&UntilYear=2003&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן שהפתיע גם אותי השוק של הקורולה מזעזע.

גיסי (נכה צה"ל) ניסה למכור את הRUNX שלו (יד ראשונה, ק"מ הרבה...הרבה...הרבה יותר נמוך משלך) בלי תאונות, שלושה חודשים בלי הצלחה. לבסוף מכר אותה ב5K מתחת למחירון.

המחירון של יד-2 נפלא...רק שכולם משתמשים ביצחק לוי.

אם תצליח לקבל מחירון של מר לוי לפי חשבון של 180K ק"מ לך לבית הכנסת להגיד הגומל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ומה רע בזה שאנשים ירצו למכור במחירי יד2 ולקנות בלוי יצחק?

אני קניתי עכשיו פונטו ספייס לפי מחירון לוי יצחק. אולי תפסתי את אחד הפראיירים האחרונים שעוד מתייחסים למחירון הזה.

אף אחד מהספייסים שם לא מתומחרת לפי לוי יצחק, ובעת המכירה - המחיר יהיה שקלול של שניהם.

אגב - האבסורד הזה, של יד2 מול לוי יצחק - מביא לעיוותים רציניים:

כך למשל, גרנדה פונטו 2007 ב"קל אוטו" נמכרת ב-45K. פונטו ספייס, דגם מיושן בהרבה, מודל 2006, עם ק"מ זהה -

נמכרת ב-40K.

אם העיוות יימשך, שנה הבאה הספייס תעלה יותר מהגרנדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אולי יעבירו אותי לפורום קנייה (?)

ברשותנו קורולה 2003 RUNX יד 1. הרכב מטופל מזמן הקנייה במוסך מרכזי של טויוטה. בערך ב- 140,000 ק"מ הוחלף מנוע ע"ח החברה, יש לציין כי האחריות פגה בערך שנתיים, אול יותר, לפני ההחלפה. לא נכנס ל-למה ואיך כי לא ממש הייתי מעורב וגם זה לא ממש רלוונטי, אך זה לא קרה מרשלנות שלנו- שמן/ מים / התחממות וכו'.

כרגע הק"מ עומד על 180,000. השאלה היא איך מתייחסים לזה במכירה? על הנייר המנוע כמעט חדש- בערך 40,000. שאר המכלולים הרציניים מן הסתם לא הוחלפו.

בשקלול של "יד 2" הק"מ הנמוך מקפיץ את המחירון בערך ב-5,000 ש"ח. איך זה עומד במבחן המציאות? ולא אני לא מדבר על ביזנס. אני מבקש עצה מקצועית, איך מתייחסים בעת מכירה להחלפת המנוע. תודה

אין שום סיבה שתקבל תוספת על ק"מ נמוך, כי הק"מ גבוה לאללה. בסה"כ יש לך מנוע חדש, שזה נחמד - ביחס למכוניות אחרות עם ק"מ גבוה.

כפי שנאמר - חפש בחיפוש המתקדם מכוניות עם ק"מ של 170-180 אלף ק"מ - תראה כמה דורשים.

תדרוש 2000 ש"ח מעליהן ותרשום במודעה - מנוע חדש מהשקית הוחלף לפני 40 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... תראה כמה דורשים.

תדרוש 2000 ש"ח מעליהן ..

בינתיים תבדוק כל כמה שעות שהקו שלך תקין...אחרת איך יכול להיות שאף אחד לא מתקשר?

גם אם תפרסם ב 2000 פחות לא יצלצלו וזה לא בגלל שאני בא להעליב או לבאס, כפי שכתבתי הרכב של גיסי היה עם 70000 ק"מ וכמות הטלפונים במהלך שלושת חודשי המכירה היתה דלילה מאוד, מאוד, מאוד.

ושלא תבין אותי לא נכון, זה יופי של רכב, אבל עובדתית...היה מאוד קשה למכור אותו, קל וחומר עם ק"מ כמו שלך (למרות שהוחלף מנוע)

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

בגדול זה מה שהייתי צריך לשמוע. אני לא מחובר מי יודע מה לעולם הקנייה והמכירה (ושל רכבים בפרט :-)).

העניין הוא שהייתי צריך לקבל איזושהיא פרספקטיבה למה לצפות ואיך להתייחס לזה, ובנוסף בת הזוג מעורבת בזה כי הרכב ת'כלס שלה. אנחנו מחפשים ג'ימני כבר מלא זמן ולא רוצים להתפשר אז לא מוצאים את הכלי המתאים בנתיים.

נראה מה יהיה כשבאמת נתחיל לפרסם. יש גם ממיר קטליטי שצריך להחליף, והרכב צריך דיטיילינג נואשות, זה ממש לא יהיה פשוט למכור אותו, וגם לצרכים שלנו הוא מושלם, אין לי מילה רעה להגיד עליו. אבל מה לעשות, רוצים ג'יפ קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...