Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על המערכת שמותקנת אצלי ברכב?

snorlax
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה החלטתי להשתדרג מעט מהרמקולים המקוריים של הרכב, והשקעתי בקניית רכיבים למערכת (עד כמה שיכולתי כמובן, תקציב יחסית דל).. מתכנן להשתדרג עוד בעתיד כאשר יהיו עוד מצלצלים, אך לבנתיים, זהו המפרט:

HU של LG תומכת בלוטוס,USB,AUX וכו' וכו'

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1AG46B2F7F

סט קומפוננט קדמי PowerBass S6C

http://www.sonicelectronix.com/item_7012_PowerBass+S-6C.html

זוג רמקולים אחוריים [דלתות] Rockford PRIME R1653

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=746861

בינתיים אין הגברה, הכל פועל על הHU ולפי דעתי שומעים בסדר גמור, אך כמו שהבהרתי, בעתיד מתכנן להתרחב.. עדיין, מעניינת אותי דעתכם, ועוד שאלה, איזה סט קומפוננט יקר יותר ואיכותי יוכל לפעול ללא מגבר באופן זמני? הכוונה היא שאני רוצה לקנות סט קומפוננט קדמי חדש, אך המגבר יגיע תקופה מסויימת לאחר מכן, ולכן אני אחבר אותה לHU באופן זמני. המלצות? דעות? תודה 8)

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סט קומפוננט כמעט שמגיע עם קרוסאובר פאסיבי ובעל התנגדות סופית של 4 אוהם יוכל לפעול באופן זמני על הגברת ר"ד.

אם אתה רוצה שישמעו יחסית חזק על הר"ד קנה סט נציל.

מה התקציב שלך לקומפוננט? איזה מגבר אתה מתכנן להביא?

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב לסט קומפוננט אני מעריך משהו בסביבות 500 שקל, אפשר למתוח מעט. על מגבר לא חשבתי עדיין. מה דעתך על מה שמורכב כרגע?

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי את הקומפוננט הנ"ל אך אני בספק אם קומפוננט ב- 44 דולר יכול להישמע סביר, הוא אולי יכול להשמיע מוזיקה, אך לא להישמע טוב כנראה.

LG אולי יודעים לייצר מקררים, HU's בטוח שלא.

ואני לא יודע מה נותנים לך זוג 6X9 ברמה הזו בדלתות, אולי טיפה נפח לסאונד, אבל לא מעבר.

טמפו ב- 500 שקל כנראה יישמעו טוב יותר מהרמקולים שיש לך עכשיו, ויתאימו להגברה בעתיד.

יש עוד קומפוננטים שאולי תרצה לשמוע ברמות הנמוכות כמו JBL, DLS, HERTZ,FOCAL- לכל חברה אופי סאונד שונה.

ההרץ למשל מאוד נצילים ויהיו חזקים גם על ר"ד (חזקים, לא איכותיים). פוקאל בעלי סגנון חד ויתאימו לסגנונות מוזיקה מסויימים יותר מאשר רמקולים אחרים.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...