Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חירחור פתאומי בסאב (לאחר החלפת מצבר)

raviDD
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי אז ככה . יש לי HU פיוניר 5250

סאב של אייפוניקס 2 סלילים

חיברתי כל סליל ב-4 אוהם לא במקביל מכיוון שהמגבר לא עובד ב-2 אוהם.

אתמול ניסיתי להתניע את האוטו לא התניע,לאחר כמה בדיקות באו אלינו לבית כמה אנשים מהמוסך שמו לי מצבר חדש באוטו.

חזרתי מהבית ספר והלכתי לאוטו לבדוק שהם חיברו לי בחזרה את הכבל פלוס וראיתי שהכל בסדר

שמתי שירים לבדוק שהכל בסדר ובעוצמה גבוהה הסאב פשוט כאילו עומד להתפוצץ , נשמע כאילו הוא מוגבר יותר מידי אבל לא היה שום נגיעה במגבר, ניסיתי להוריד בכל זאת את הגיין מהמגבר אבל עדין בעוצמה גבוהה הוא מחרחר ומשמיע רעש מגעיל .

רציתי לדעת מה יכול להיות הסיבה? מה בגלל החלפת מצבר תוך שניה נשרף לי סליל ? וזה קרא על השיר הראשון ששמתי לא באמצע מוזיקה או משהו כזה.

חבר אמר לי שאני ינתק את החשמל מהמצבר , את החשמל מהרדיו דיסק , RCA ולהחזיר שנית ולראות עם עובד.

יכול להיות משהו בדבריו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שחגגו לך קצת על המערכת בזמן שהרכב היה במוסך?

נשמע קצת לא הגיוני - קצת מאוד לא הגיוני.

אני לעולם לא משאיר פאנל ברכב כשאני משאיר אותו במוסך (לפעמים אני מרחיק לכת אפילו עד כדי הוצאת הפיוז מהכבל הראשי).

ברכב ליסינג איפה שיש לי את הCARPC, אני פשוט מנתק את מפסק ההפעלה ומצניע ומבודד את החוטים שמתחברים אליו רגע לפני שלוקחים לי את הרכב לטיפול.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מה פתאום . כי האוטו גם לא היה במוסך.. המוסך בא אלינו כי האוטו לא התניע8)

אבל מצבר יכול לגרום לשינויים כאלה ? יכול להיות שיש לו אמפרים גבוהים מהמצבר הקודם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי החליפו מצבר ברכב ליסינג ביום שישי האחרון - אפשר לאמר בעצירה בדרך

חמש דקות עד שהרכב התייצב על המצבר החדש (מד הטורים השתגע לכמה דקות) אבל אחרי זה הדלקתי מערכת והכל חזר לקדמותו ללא שינוי.

יכול להיות אולי שזה נזק שאירע לך בגלל המצבר הקודם שהגיע להתרוקנות שלו, יכול להיות שהמערכת שלך לא קיבלה מספיק זרם מהמגברים או שיותר נכון המגברים לא יכלו למשוך מספיק זרם ממערכת החשמל בכדי לספק לרמקולים וזה התבטא בחוסר כוח ועיוותים שפגעו בסאב וופר - זה נשמע לי יותר הגיוני אם כבר.

אם אתה מוריד את הגיין לסאב - הוא עדיין מחרחר בווליום נמוך? אם כן, הוא בטוח ניזוק אבל אני מתאר לעצמי שזה כבר קרה לפני החלפת המצבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בווליום נמוך ואפילו מעט גבוה אין חרחורים ועובד סבבה

אבל ברגע שמעלים את הווליום כבר אני שומע את הסאב כאילו עומד לצאת מהמקום כאילו הוא מוגבר ברמה מטורפת . וזה לא היה ..

ולפני שהחלפתי את המצבר הכל היה בסדר אני זוכר את הרגע האחרון ששמעתי מוזיקה באוטו עם המצבר הקודם הכל היה פיקס.

יכול להיות שמה שחבר שלי אמר נכון? הוא אמר שגם לו היה משהו בסגנון והוא פשוט ניתק וחיבר הכל שוב .ואני מתכוון גם לחוטי המצבר וגם RCA וגם ל-HU וזה הסתדר.

השאלה עם כדאי להתעסק עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שוב שכל הכבלים מחוברים טוב, אתה יכול אפילו לנתק אחד ולהחזיר ככה עם כל הכבלים.

עוד דבר במערכת תראה מהולך בהגדרות.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי בעקבות החלפת המצבר ההגדרות ברדיו דיסק התאפסו, יתכן וזה משפיע על הסאב במידה ואתה חותך אותו מהHU.

זאת התשובה 8)

לא שמתי לב כמו אידיוט שכל ההגדרות התאפסו .. היה באס ברמקולים מה שבד"כ חתכתי את כל הבאס מהרמקולים .

וגם בסאב היה יותר מידי באס וגם הלאוד היה על אפס ועוד מלא שטויות .

תודה רבה אחים שלי ! ולילה טוב :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי אתמול עד מאוחר בלילה וכנראה שהייתי מסטול - לפני שהלכתי לישון חשבתי לשאול אם בדקת הגדרות ברדיו דיסק :-D

אני רואה שהקדימו אותי בשנות אור :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 דקות שינה זה בערך כל מה שהספקתי :morning:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...