Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלון לבעלי אמריקאיות

mike6
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ברצוני שכל אחד ירשום מניסיונו עם הרכב את הפרמטרים הבאים: דגם, מנוע צריכת דלק, אמינות(איזה חלקים הוחלפו וכמה זמן החזיקו) נקודות חזקות/חלשות, וכל מה שנראה לכם לנכון. גם בכדי לשבור מיתוסים על הרכבים האמריקאים. תודה מראש.

R.I.P -PONTIAC G.P 1994 LPG

MIATA NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותה רק קצת יותר משבועיים ככה שאין ממש חוות דעת על אמינות אבל גם ככה רשמתי כבר את כל השאר במקום אחר אז הנה הלינק:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2706670#post2706670

ההודעה הראשונה בעמוד.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי די הרבה זמן אצלנו 10 שנים דגם הרכב,פונטיאק טמפסט 92 מנוע 3.1 V6 צריכת דלק בעיר לערך 6 ל1

מחוץ לעיר 1 ל 8 עבר שיפוץ גיר לאחר 210 אלף ק"מ מנוע מקורי ללא שיפוץ או אוברול עד היום שהרכב עומד על 230 אלף ק"מ.

בעיות שנתקלתי בהן חלקי חילוף משומשים שקצת קשים להשגה. למשל נשברה לי הידית איתות עם כול היחידה ולקח לי קצת זמן להשיג את החלק לבסוף מצאתי ברונית חלפים במזל.

טיפולים בUMI באמת שדי יקר לאחרונה מצאתי מוסך טוב שמטפל ברכב שלי אז כבר לא מטפל אצלהם.

חוץ מזה,הרכב די אמין לשנתון שלו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאליבו מודל 2005 מנוע 3500. צריכת דלק בעיר בסביבות 1 ל8 בחוץ לעיר בשיוט 1 ל16! (לפי המחשב דרך).

מבחינת אמינות האוטו עשה 95,000KM וחוץ מכיוון פרונט תפוח שנשבר וטיפולים שגרתיים לאוטו לא היו שום בעיות מיוחדות (טפו טפו 555)

תן חיוך הכל לטובה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו 2.4 שנת יצור 1997

צריכת דלק בעיר: 1-7

צריכת דלק מחוץ לעיר: 1-12

חוץ ממשאבת מים(שהעבודה שם עולה הרבה כסף) ויוניט לחץ שמן

לא היו תקלות

אוניה שמשייטת בשיא הנוחות על הכביש

כוח מנוע שלא נגמר

בקרת שיוט בשנת 97!!!

וכל זה בפחות מ-10K תראו לי יפנית שנותנת את אותה התמורה לאותו הכסף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GMC VUNDURA RALLY STX

שנת 84 מנוע 4100 טורי בנזין קרבורטור.

אוכל 1-7 בינעירוני והצלחתי להגיע גם ל1-9 אם נוסעים במהירות של 80 קמש.

ירדתי לאילת מנתניה עם מיכל מלא ,הגעתי לאילת עם קצת יותר מרבע מיכל וזה כולל עצירה בים המלח.(600 ק"מ סה"כ וזה יוצא 1- 8 )

בדרך חזרה אותו דבר מלאתי מיכל מלא והגעתי לנתניה עם רבע מיכל בגלל שהייתה רוח נגדית חזקה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gmc sonoma 92 2X4 מודל 92.

מנוע V6 4.3 אוכלת בערך 1-6, הרכב עם 410K על מנוע סגור, לאחרונה שיפצתי אותה חיצונית עשיתי צבע, פחחות, ריפוד עור חדש לכיסאות, מערכת ועוד כל מיני שטויות, יצא מדהים לטעמי.

גם היום אני נוהג על טנדרים אחרים כמו לדוגמא מיצובישי האנטא 2010, D-MAX 2007 ואני עדיין מעדיף את הסונמה, גם משטח הטענה עצום, כוח יותר משני האחרים ביחד, רעש כיפי, עור בפנים, בקיצור ככה בונים טנדרים.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו 97 2.4

210000 ק"מ.

צריכת דלק : עירוני: 1-7 -נסיעה רגועה כולל שימוש במזגן.

בין ערוני:1-12,התוצאה הינה ממוצע של 3 בדיקות טווח של 100 ק"מ פר תדלוק.

אמינות : הרכב אמין למדי,מלבד צינור מים עליון שהתפוצץ בזמן עמידה ממושכת בפקק , ותפוח שנשבר בתחילת נסיעה,לא אירעה תקלה משמעותית. הרכב נוסע 30 ק"מ בשנה - הספק יפה לזקן שכמותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי יש קרייזלר נאון 96 יד שניה,עבר 102K.

הרכב אצלנו שנה וחצי במהלך דווקא הפגין אמינות לא רעה,החליפו תושבת מנועה עליונה,איזה גומי אטימות של הגיר,בעיה מוכרת בנאון בעלות של 2400,לא נעים.רדיאטור דלף לכן הוחלף בעלות של 1100 שקל,מיכל של נוזל קירור,הוחלף,חדש עולה 550,אנחנו מצאנו בפירוקיה,סך הכול כיוון שהרכב לא פופלרי אין כמעט חלקי חילוף חלופיים אלא מקורים,והם יקרים.

ועכשיו מנוע חשמל של חלון נהג שבק,יכול להיות שאין הרבה תקלות כי הרבה עם ק"מ מאוד נמוך לשנת 96.

מנוע יבש,גיר ללא שיפוץ טפו טפו,כול תקין ברכב.

קשה לי להגיד את הצריכה שלו,אבל אבא לי אומר שעל מיכל מלא הוא עושה 350,אולם אם איני טועה המיכל עצמו לא גדול,הרכב זולל בעיר.

סך הכול הרכב חזק ומשרת אותנו נאמנה,במזל מצאנו רכב 96 שבפנים ניראה כמו רכב שיצא מפס יצור של קרייזלר,ובחוץ גם (פחחות כללית).אמינות לא רעה בכלל (הרכב עושה 10K בשנה),ואבא שלי מאוד מרוצה ממנו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרייזלר סרטוגה: היתה אצלנו 11 שנים. אמינות זוועה (חלפים יקרים מאוד, גיר שמת מהר, בעיות חשמל והאוטו מתפרק). הוחלף בטרייד אין למאליבו 2005 תמורת 8,000 ש"ח (יד ראשונה) וגם זה היה מוגזם בשבילו.

מאליבו 3.5 ליטר מודל 2005. עשתה אצלנו כ 120K. אמינות מושלמת, וצריכת דלק מעולה (ממוצע 1:14 בערך ומחוץ לעיר משייט בקלות עם צריכה של 1:16).

מאליבו 3.5 ליטר מודל 2010. אצלנו שנה ו 35K ק"מ. אמינות מושלמת (לא חוכמה. האוטו חדש), טיפולים זולים וצריכת דלק פחות טובה מהקודמת למרות שמדובר באותה יחידת כוח (ממוצע 1:11).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נמכר לפני 3 שנים,אבל נאון מודל 1995 עתה 1 ל-12מחוץ לעיר.התקלות היחידות הן:חיישן חמצן (1000 ש"ח) ובולמים אחוריים גמורים (הרכב נמכר כך).קנינו ב-1996 היה והחזקו במשך 11 שנה-רכב נהדר יחסית למחיר למחיר שלו- נמכר ב-12 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספר על הרכב שלי,

פונטיאק גרנד פרי 94 לבנה

מנוע 3.1 כמעט 300K

יש לי אותו שנה.

הוחלפו בולמים קדמיים ואלטרנטור ומצבר(האלטרנטור המקורי של הרכב מאז היצור שלו)

והמצבר היה בן 8שנים.

שיפצתי בעצמי את הegr.

צריכת דלק 1-6 בעיר ו 1-10 בן עירוני 100-110קמ"ש.

R.I.P -PONTIAC G.P 1994 LPG

MIATA NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...