Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה , קניתי E350, שנת 2006

B4 לגיל 40
שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וקצת פרטים.

יד שניה עם 50,000 ק"מ, מהטריידאין של כלמוביל, בכ35K פחות ממחיר המחירון, שזה 198K, עם אחריות לחצי שנה, ותיקון כל הריג'קטים שיש (מינורי לגמרי ), (וכן, יש פה דיסוננס קוגניטיבי, מותר לי)

אז ,אשמח אם תגידו לי מזל טוב...

ועד שאקבל אותה, שאלה, על הכנף הקדמית, רמת הגימור היא אלגנס, בעוד ברשיון הרכב, רמת הגימור הוא לקסרי.

ואני חושב כי מעולם לא ראיתי על הכנפים של איזה מרצדס את הכיתוב LUXSRY, אז אשמח להחכים.

בנוסף,

איפה אני יכול למצוא את המפרט הטכני של הרכב נכון ל2006?

תודה

אריאל

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אעלה כשאקבלנה , עניין של כמה ימים , מחכים למשרד הרישוי שסגור עד לראשון.

ועל האמינות - שמעתי,די כללי, אף 1 לא מציין איזה מערכת מסוימת שכושלת, אבל בכל מקרה לא מוטרד כל כך.

אני יהודי טוב ואומר שיהיה טוב, האוטו פשוט חלומי מבחינתי.

ולא ברור לי למה אתה מתכוון בלא מפואר/יוקרתי ביחס לדגמים הקודמים.

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ניסיון של יותר מ 10 שנים עם E-Classים, אפשר לראות בבירור שהדגם הזה לא חדשני כמו שהיו קודמיו ואיכות הפלסטיקה והישיבה עצמה ברכב די מאכזבת.

אבל מצד שני אין הרבה אלטרנטיבות למי שלא רוצה לקנות מצ'מפיון (לא שמילר יותר טובים) ולא מעוניין בבמוו בגלל התדמית.

ובקשר לאמינות זה לא משהו ספיצפי, כל מיני דברים מעצבנים ויקרים בטירוף (רדיו דיסק\מראה חשמלית\חלונות חשמל\ידית איתות ועוד הרבה דוגמאות).

אגב, אצלנו פנס הרוורס שרוף כבר איזה 3 שנים. תשאל כמה עולה להחליף את המנורה ותבין למה הוא עד היום שרוף :)

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מז"ט אריאל!

סוף סוף השדרוג המיוחל. שיהיו רק נסיעות טובות, ועוד יותר מזה צילומים טובים, אם כי כאלה לא חסרים (העולם קטן, הפייסבוק גדול :wink:).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ניסיון של יותר מ 10 שנים עם E-Classים, אפשר לראות בבירור שהדגם הזה לא חדשני כמו שהיו קודמיו ואיכות הפלסטיקה והישיבה עצמה ברכב די מאכזבת.

מכיוון שאני מגיע לכאן מB4, אזי קשה לי להאמין שלא ארגיש שיפור מהותי, בלשון המעטה.

אבל מצד שני אין הרבה אלטרנטיבות למי שלא רוצה לקנות מצ'מפיון (לא שמילר יותר טובים) ולא מעוניין בבמוו בגלל התדמית.

ובקשר לאמינות זה לא משהו ספיצפי, כל מיני דברים מעצבנים ויקרים בטירוף (רדיו דיסק\מראה חשמלית\חלונות חשמל\ידית איתות ועוד הרבה דוגמאות).

אשמח לפירוט מחירי תיקון , באם ידוע לך ,ועוד , איך אתה עובר טסט בלי אורות רוורס?

אגב, אצלנו פנס הרוורס שרוף כבר איזה 3 שנים. תשאל כמה עולה להחליף את המנורה ותבין למה הוא עד היום שרוף :)

ותודה למברכים.

supreb 2016 l&k 280 4*4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים גבוהים - זה מרצדס, אין מה לעשות. המושג 'יכול להרשות לעצמך' כולל ברובו בתוכו גם תחזוקה של הרכב.

מבחינת האיכות - אין לי מושג על מה אתה מדבר. לחברינו הייתה בעבר E350 4 MATIC והאוטו בעל איכותית מעולה. (איכות הפלסטיקה טובה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו הייתה E350 2008 אחרי המתחית פנים (עם הגריל השפיצי) מאוד מאוד אהבתי את הרכב הזה, גם שלנו היה ברמת לקצ'ורי שזה מגיע עם דיפוני עץ לכל אורך הדלת, סמל כחול על הג'אנטים ועד כל מיני שטויות. ברישיון מופיע לק'ורי על הדלת רשום אלגנס. רכב מאוד נוח מהיר ווחזק ממש ממש אהבתי אותו.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שזה מצחיק אותך, אבל אתה סכנה לסביבה.

מקווה שתגיע למסקנה זו בעצמך לפני שמישהו ימרח לך על הבגאז'.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...