Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנסתי את הרכב שלי לטיפול במוסך פליקס ויצאתי עם חשבון גבוה [כ"ע]

SHAVIVS
שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מספר דברים

1. לבוא ולומר זה הודעה ראשונה הוא בא להוציא קיטור וכאלה. מיותר. לא לעניין. מי שלא מכיר אותו חבל לומר דברים ללא ביסוס.

2. הבן אדם עשה לכם טובה. שיתף אותכם. לא חייב לכם כלום. רוצים קחו בעצתו. לא רוצים עשו מה בראש שלכם.

3. רבים פה שופטים כאילו היו שמאים בעצמם שנים. כאילו עצם היותו שמאי מונעת ממישהו לבוא ולנסות להשחיל אותו.

4. בנושא השמן. הטענה כי מוסך ממלא שמן שהינו מאושר וטוב מספיק. זאת טעות. בזמנו היה ניסיון לתת לי שמן EUROL או משהו בסגנון ע"י המוסך המורשה. מבדיקה שעשיתי מול גורמים בגרמניה. השמן אומנם מאושר, אך לא מתאים לעבודה מאומצת. אז כמובן שכאשר הרכב יתקלקל צ'מפיון היו הראשונים לצעוק נעשה שימוש לא סביר ברכב או כל שטות אחרת. כאשר הבעייה בכלל בהם. מצב גרוע יותר זה שתיגמר האחריות ואז כולנו נצעק שזה רכב לא אמין ויש בעיות.

5. רפידות. מזלנו שיש חיישן שמצב שחיקה של הרפידות. נדלק כאשר נשאר עוד 4 מ"מ. גבול נסיעה זה 2 מ"מ. הנתונים מתוך ELSAWIN, שזה קו המנחה לטיפול הרכב. מסקנה שאני מבין, כי היה לו עוד זמן על הרפידות הללו מבלי החלפה מיידית.

זו דעתי בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם נשארו 5 או 6 מילימטר על הרפידות עדיין היה נכון מצד המוסך להחליפם בכדי למנוע מצב שהרפידות יגיעו למידת מינימום לפני הטיפול הבא.

ככה נוהגים רוב המוסכים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם יבוא מישהו אחר ויסנגר על פותח השרשור? מה נסגר.

לא הייתה כאן שום עצה, נטו הוצאת קיטור, תגיד מה שתגיד.

לא חסרים מוסכים שיסכימו לקבל את השמנים והמים והפטריות שהוא רוצה להביא איתו.

מכיוון שהוא פרש מהפורום בגלל הסיבות שלו, אין טעם להמשיך לטחון כאן מים, השרשור ממשיך בלי כיוון, חשבונית לא תהיה, תגובה של הבחור לא תגיע.

אז יאללה בוא נמשיך בחיים.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...