Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שוכח להגיד כל הזמן- אבל במיגרש הברזל באזור, ליד הפרוקיה ומה שפעם היה נקרא "רכב אנה" ו"דוד כהן חלפים", קצת לפני אם באים מצומת חולון- על המכולה זרוק כבר כמה ימים טריאומף הראלד אדום קבריאולט, שנראה יחסית, ואני חוזר- יחסית שלם. אין לי מושג מה הסיפור, אבל אפשר להכנס ולשאול- המגרש פתוח רוב הזמן.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו ,לא ידוע שנה

להבים ,ר"ח ורד...........

הרישוי הוא מתחילת שנת הדגם 1971

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו ,לא ידוע שנה

להבים ,ר"ח ורד...........

האוטו שלך?

אולי בעל הרכב לא מעוניין שיפורסם מיקומו המדויק??

2 דקות בpaint וקצת תשומת לב...

22102010486.jpg

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוגש כשרות לציבור : ( עדיין לא אספנות....אבל זן הולך ונעלם )

הגזמה פראית לגמרי.

מדובר בדגם מוצלח מאד שיש עוד מאות ממנו בישראל והוא רחוק לגמרי מלהכחד או מלהיעלם.

כבעלים לשעבר של רכב כזה יכול להעיד שמדובר ברכב נח מאד, מצויין , חסכוני , ומתקדם מאד לזמנו.

לצערי יש כאלה שקונים רכב כזה ואין להם מושג איך לתחזק או שלא מתאים להם לתחזק אותו ואז פשוט לא מתקנים תקלות , לא עושים טסט והסוף ידוע.

הפיאט טמפרה מבוססת (בעצם זהה כמעט לחלוטין) על לנציה דדרה.

הפיאט טמפרה דור ראשון שווק משנת 1991 עד 1993. דור שני שווק משנת 1994 עד 1996.

בברזיל יוצר דגם טמפרה טורבו (שאמנם לא נמכר בישראל אך אחד כזה יובא בזמנו לארץ ואינני יודע מה עלה בגורלו) בתצורת קופה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי 3 מכוניות זרקות או יותר נכון בכביש אם מלא אבק עליו

ואז מה זה נותן שאני מצלם ומעלה.

יש התעיננות?

או סתם כותבים כדי לספור מכוניות?

סליחה אם פגעתי במשהו על השאלה

רינו הנדלר

מספר חבר 14193

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מספרים על האוטו העומד ב"כללית"- אז יש סיכוי שמישהו יתעניין ויציל אותו! אני למשל אתן ברוב המקרים את המידע בפרטי רק למישהו שאני מכיר בתור חבר פורום פעיל ומתעניין ברכבים דומים! אין כל צורך לפרסם ישר ברבים את מיקום ואת מספר הרכב- ראיתי יותר מפעם שהרכב פורק כמעט מיד אחרי שפורסם- צירוף מקרים?:roll::?

ואני יכול להעיד על עצמי לפחות, שלפחות פעם אחת, אולי יותר- הצלתי רכבים,שפורסמו בצורה כזאת, ברגע האחרון ממש!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מספרים על האוטו העומד ב"כללית"- אז יש סיכוי שמישהו יתעניין ויציל אותו! אני למשל אתן ברוב המקרים את המידע בפרטי רק למישהו שאני מכיר בתור חבר פורום פעיל ומתעניין ברכבים דומים! אין כל צורך לפרסם ישר ברבים את מיקום ואת מספר הרכב- ראיתי יותר מפעם שהרכב פורק כמעט מיד אחרי שפורסם- צירוף מקרים?:roll::?

ואני יכול להעיד על עצמי לפחות, שלפחות פעם אחת, אולי יותר- הצלתי רכבים,שפורסמו בצורה כזאת, ברגע האחרון ממש!

אז עכשיו שצילמתי אני מעלה אני מבין שאני צריך למחוק מספר ואז אם פונים אז אני נותן מיקום ומידע?

??

רינו הנדלר

מספר חבר 14193

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה פרנקוס? :-D

שלום.

אתם תעזבו את הפיאט טמפרה של פרנקוס כי היא היתה של חמי ז"ל מיד ראשונה.

הפיאט של פרנקוס לא עשתה 100.000 ק"מ והיא כמו חדשה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...