Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, גם אני חושב שזה לא נכון, אבל זה לא רק הרכב הזה, אלא אלפי רכבים שצולמו והועלו לשירשור כאן.

הוא לא כתב, איפה עומד הרכב בדיוק.

אבל כבר ראיתי כאן גם תמונות וגם שמות רחובות.

אם גם אתה מסכים איתי זה מראה שזה מציק כבר לשנינו.

יכול להיות שזה חוקי,אבל זה לא חברי בחבורה של חובבי רכב.

אני עוקב אחרי חולגי,הוא חודרני במיוחד,ואף מעיז ונכנס לחצרות של בניינים ומצלם.

לדעתי הצנועה יש להפסיק את התופעה המאוד מכוערת ולא חברית הזו.

יש לי כבר אחרי מעקב שעשיתי כאן באתר לפחות 3 הודעות של חולגי מחצרות של בניינים.

חברים יקרים זה פשוט לא מקובל ולא יפה,אנא הפסיקו עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צילמת רק את העירומה,הצהובה במצב טוב יותר.

נתיבי אילון פינת מיקוניס.

רק לאספנים,כי כלכלית לא כדאי להשקיע,ראיתי שתיים כאלו מסודרות פיקס בגריטה אצל היפר חלף פ"ת . משמע... לא נתנו לו יותר מ3000 בשוק החופשי.

מה שמזכיר לנו עוד הפעם להגיד: כ%ס אמא של מי שעשה את החוק הגריטה!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמזכיר לנו עוד הפעם להגיד: כ%ס אמא של מי שעשה את החוק הגריטה!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

מסתבר בעקבות דבריך שמספר הדברנים גדול ממספר המוכנים לשלם ולרכוש,יש כאן בשרשור די הרבה קבועים שבוכים על מה שהולך לגריטה,אבל לא ראיתי אף אחד מהם שמוכן גם לרכוש.

המסקנה,בעל הרכב רואה שאין קונה אז הוא הולך לגריטה לוקח 3000 ,האוטו לפח והדברנים כבר כותבים על משהו חדש שצילמו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמת רק את העירומה,הצהובה במצב טוב יותר.

נתיבי אילון פינת מיקוניס.

רק לאספנים,כי כלכלית לא כדאי להשקיע,ראיתי שתיים כאלו מסודרות פיקס בגריטה אצל היפר חלף פ"ת . משמע... לא נתנו לו יותר מ3000 בשוק החופשי.

שאני אבין - זו הכתובת של הקאדט...?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כבר ראיתי כאן גם תמונות וגם שמות רחובות.

אתה יחסית חדש באתר, היו כאן במהלך השנים מספר דיונים סוערים על הנושא הזה.

בסופו של דבר הגיעו להסכמה מסויימת, וזה מופיע בתחילת השירשור (לא לצלם רכבים מסודרים ומשופצים, רכבים בשימוש וכו')

אבל יש הרבה שעוברים על הכלל הזה (וגם אתה בעצמך, ראה שתי תגובות מעלי).

אם זה היה תלוי בי - לא הייתי מאשר לפרסם שום דבר ללא אישור מפורש של הבעלים. או מכוניות למכירה, וגם זה ללא ציון מיקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יחסית חדש באתר, היו כאן במהלך השנים מספר דיונים סוערים על הנושא הזה.

בסופו של דבר הגיעו להסכמה מסויימת, וזה מופיע בתחילת השירשור (לא לצלם רכבים מסודרים ומשופצים, רכבים בשימוש וכו')

אבל יש הרבה שעוברים על הכלל הזה (וגם אתה בעצמך, ראה שתי תגובות מעלי).

אם זה היה תלוי בי - לא הייתי מאשר לפרסם שום דבר ללא אישור מפורש של הבעלים. או מכוניות למכירה, וגם זה ללא ציון מיקום.

אני מסכים איתך ב100 אחוז.

שתי תגובות מעליך זה רק כשנשארה שילדה ללא מספרים ובלי צילום.

אותי לא תמצא מצלפ רכב ורץ כמו תינוק לפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה מוכרת. מצד אחד אין זו עבירה על החוק לצלם רכב, גם אם הוא עומד בחנייה פרטית, כל עוד לא חודרים לשטח פרטי ולא מורידים מעליו כיסוי.

מצד שני, אף אחד לא רוצה שיצלמו את רכבו ויפיצו ברבים ללא רשותו.

אפשר להתמודד עם הבעיה במספר דרכים, וחשוב שכל משתתפי השרשור יקפידו עליהם, וגם הנהלת הפורום תקפיד לשים לב:

לא לצלם תמונה של רכב בשימוש, ושוב, לא צריך להיות מומחה רכב כדי לדעת איזה רכב בשימוש ואיזה לא (האונו שבתמונה, למשל, היא בשימוש :evil:).

במידה ובעל הרכב גולש בפורום, הוא יכול לבקש להוריד את התמונה.

ואחרון (כרוך בטירחה אבל מה לעשות) בנוסף לטשטוש המספר (אלמנטרי וברור) למחוק את כל מה שמסביב לרכב.

קצת סבלנות ותשומת לב מצד כולם תמנע אי נעימויות

התמונה להמחשה

Photo05234.jpg

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה מוכרת. מצד אחד אין זו עבירה על החוק לצלם רכב, גם אם הוא עומד בחנייה פרטית, כל עוד לא חודרים לשטח פרטי ולא מורידים מעליו כיסוי.

אפשר להתמודד עם הבעיה במספר דרכים, וחשוב שכל משתתפי השרשור יקפידו עליהם, וגם הנהלת הפורום תקפיד לשים לב:

לא לצלם תמונה של רכב בשימוש, ושוב, לא צריך להיות מומחה רכב כדי לדעת איזה רכב בשימוש ואיזה לא (האונו שבתמונה, למשל, היא בשימוש :evil:).

ואחרון (כרוך בטירחה אבל מה לעשות) בנוסף לטשטוש המספר (אלמנטרי וברור) למחוק את כל מה שמסביב לרכב.

התמונה להמחשה

הבעייה שמשתתפי הפורום אינם מקפידים,איני יודע להעריך את מידת מומחיותו של חולגי,הוא כנראה מנוסה ממני כי יש לו וותק באתר,אבל הוא בפרוש מצלם רכבים בשימוש,בפרוש נכנס לחצר בניין ובפרוש מפיץ צילומים ברבים.

צריך להפסיק עם זה,יש בזה טעם לפגם גם מבחינת כבוד אדם לחברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד משהו שכבר נמחק מהכבישים, יחסית

פיאט אונו, דור ראשון. נצפתה על גשר נתניה, לכיוון חיפה.

בגבעת שמואל מסתובבת מידי פעם אונו 87 טורבו במצב מזעזע! הכל הרוס! (לא יודע איך רכב כזה עובר בכלל טסט)

יש על הרכב מדבקות של טורבו!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד משהו שכבר נמחק מהכבישים, יחסית

פיאט אונו, דור ראשון. נצפתה על גשר נתניה, לכיוון חיפה.

ואם לדייק האונו הראשונות היו שנת ייצור 1983

ואגב נצפתה היום דייהטסו שרייד חבוטה ושרוטה שנת ייצור 1983 יד 1 של גברת קשישה שטענה שאת הרכב היא לוקחת לקבר ולא תמכור . רק לסבר את האוזן לרכב יש פחות מ 70 אלף ק"מ מקוריים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה להמחשה

כל רכב שמצולם בפורום הזה הוא בשימוש

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבעת שמואל מסתובבת מידי פעם אונו 87 טורבו במצב מזעזע! הכל הרוס! (לא יודע איך רכב כזה עובר בכלל טסט)

יש על הרכב מדבקות של טורבו!

האם הפיאט בצבע ירוק בקבוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש כאן כמה חבר'ה שאוהבים/מחפשים סיירות אז...

בירושלים באיזור תלפיות שוכנת לה פורד סיירה סטיישן לבנה, אני לא יודע מאיזו שנה כי אין עליה שום מספר.

עוד דבר, היא עומדת בחנייה שאני יודע שהולכים לשפץ אותה קרי, לפנות משם את כל הרכבים שעומדים שם ללא תזוזה.

הפנסים נראים כמו ברכב שבתמונה.

1985_Ford_Sierra_2_0L.jpg

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...