Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת רכב מליסינג

smoothd
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים אשמח להמלצה לבחירת רכב מליסינג.

אין משהו מיוחד שחשוב לי,אם ניתן להתייחס ל

בטיחות

מרווח

וכח\פוזה

Renault fluence

ww geta

toyota corolla

ford focus

mazda3

כולם דגמי 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בתור אחד שנהג על מדזה 3,ופורוד פוקוס וג'טה(גם מליסינג)

אין בכלל ספק.

הג'טה לוקחת בכל הפרמטרים

אבזור פנים פשוט מעל כולם,איכות נסיעה.

פשוט קח את הג'טה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה איבזור אתה מדבר? הג'טה בגירסת הליסינג היא רכב מופשט מכל איבזור שקיים בדגמים המפוארים.

מבחינת מרווח הפלואנס והפוקוס הכי מרווחות ונעימות לנסיעה.

בבטיחות הקורולה נופלת משום שיש לה רק 4 כריות אויר ולכל השאר 6 כריות.

מבחינת ביצועים הטויוטה הכי חזקה וזריזה. הג'טה וה-3 כנראה מיד אחריה. לג'טה גיר מתקדם במיוחד - רובוטי עם מצמד כפול ו-7 הילוכים שבתחילת הנסיעה נותנת תחושה זריזה יותר עקב החלפות הילוכים מהירות, מאוד אבל היא מגיעה מהר מדי להילוכים הגבוהים ושם נגמר הכוח של המנוע החלש והמיושן.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על

מבחינת ביצועים הטויוטה הכי חזקה וזריזה.

הכי חזקה, אך עם הגיר האוט' המיושן היא לא הכי זריזה. הגיר המתקדם של הג'טה מפצה על מנוע נחות - ובתאוצה הקלאסית שתיהן מנפקות ביצועים זהים. בתאוצות ביניים אני מניח שלג'טה יתרון, שוב כיוון שאם 7 הילוכים ניצול המנוע המיושן אופטימלי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתיים מתוך שלושת הפרמטרים שהצבת יש לדעתי רכב ליסינג קבוצה 3 שפוגע בול: פיאט בראבו.

הכי יפה, הכי חזקה בעיקר במומנט נמוך וזה מה שחשוב למעשה (120 כ"ס טורבו), בטיחותית עם איבזור בטיחותי מלא (ובכלל איבזור כללי נאה), ואפילו ידנית (זה כמובן אם בא בחשבון).

מבחינת מרווח, אני מאוד אוהב את ה5 דלתות שנותן תא מטען אולי לא הכי גדול בנפח, אבל הכי נוח ופרקטי. ומבחינת מרווח הפנים לדעתי הרכב מרגיש יותר מרווח מהמזדה 3 ובטח מהקורולה (רק לי כל כך צפוף מקדימה, בקורולה?) ואם יש הבדלים בהשוואה לשאר הרכבים אז הם זניחים.

אם אני הייתי בסיטואצייה, הבראבו הייתה ללא ספק הבחירה הראשונה שלי.

בהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מבחינת מרווח לי הכי נוח בקורולה, אפילו יותר מבפלואנס המגודלת.

הדשבורד של הקורולה דיי נמוך וזה נותן תחושת מרחב מאוד טובה בחלק הקדמי. מאחור מושב רחב ורצפה שטוחה גם כן תורמים למרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...