Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן II 2006 נזילת שמן בית טרמוסטט

eyal-gr
שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דויד, למה רק עכשיו הגבת? חבל שלא התחברנו קודם. אני לא מבין מה הכוונה נוזל מים על בית הטרמוסטט? מה הסימפטום אצלך? אצלי כל בלוק המנוע והאיזור שמתחת לבית הטרמוסטט היה מלא שמן. ולשאלתך אם לא תחליף את החלק הזה אז אצלי אמרו לי שהשמן ימשיך לצאת ולאט לאט יאזל לכן חייבים להחליף את זה. אם אצלך יש תופעה אחרת שאני לא כל כך מבין מה היא ("נוזל מים על הטרמוסטט") אז אולי אתה לא חייב להחליף. התייעץ עם המוסך.

מה שכן אני מחזק את ידייך על החלטתך ללכת למוסך אחר מזה שאני הלכתי. (מוסך רנו ברחוב מיטב בתל אביב) ותשב להם על הראש שידעו שאי אפר לעבוד עלייך.

(הערה כנגד תביעת דיבה-לא מתכוון להשמיץ את המוסך ברחוב מיטב, אני התאכזבתי, יכול להיות שלמישהו אחר זה אחלה מוסך.)

אייל

ועוד משהו... לך אמרו להחליף תושבת מנוע. לי אמרו להחליף את תושבת הגיר, אבל אני לוקח אותם בערבון די מוגבל... זה די מוזר שהם מוצאים עוד דברים גם אם אתה בא רק להחליף שמן, ועוד מקצוע שרכשו להם חלק מהמוסכניקים. ואני מדגיש רק קומץ מהם. זה להלחיץ...

מכיר את המשפט "אין לי אחריות למה שיקרה למנוע אם תצא מכאן בלי לטפל בזה..." :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

שים לב,

ברשותי 2 רכבי רנו מגאן 2 מודל 2006 ו 2009

בשניהם ישנם נזילות שמן שמקורו בבית התרמוסטט...בעיה ידועה ברנו מגאן.

הפירוק של בית התרמוסטט הוא פשוט...לא צריך להרים את הרכב על ליפט וכל העבודה מתבצעת דרך מכסה המנוע.

בית התרמוסטט עשוי פלסטיק, והבעיה העיקרית שם היא האטם שעובר לכל אורכו...במשך הזמן האטם נשחק בגלל התפשטויות חום וקור של בית התרמוסטט מפלסטיק בזמן נסיעה ובזמן מנוחה של הרכב.

כל מה שצריך זה לפרק את בית התרמוסטט ולהחליף את האטם...מדובר על רצועת גומי עם צורה מיוחדת שעוברת סביב בית התרמוסטט.

ברגע שהיא מוחלפת ובית התרמוסטט מורכב בצורה טובה , כולל אטימה חזרה למנוע, הנזילה נפסקת.

במקרים נדירים ביותר , ישנו פגם בבית התרמוסטט כתוצאה משבר או עוות שמחייב את החלפתו אבל זה במקרים נדירים.

בדרך כלל מדובר רק באטם.

עבודה - 200 ש"ח לא כולל מע"מ...סה"כ זו שעה עבודה

בית תרמוסטט חלופי כולו, כולל התרמוסטט שבתוכו עולה 550 ש"ח ללא מע"מ

כלומר, אם אתם ניגשים למוסך ושם מחליפים את כל בית התרמוסטט, העלות היא בסביבות 800 ש"ח כולל מע"מ

אם רק מחליפים אטם אז כ 400 ש"ח פחות.

שימו לב, השמן שחודר למים בגלל בית התרמוסטט הפגום, מגיע למיכל המים של המנוע...שם תוכלו לראות סימני שמן.

ברגע שהתקלה נפתרת כבר לא יגיע שמן למיכל המים

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לצבי:

המחיר הזה כולל גם ניקוי המערכת והחלפת נוזל קירור במידת הצורך?

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעסק עם עשרות מגאנים ופלואנסים, זאת אחת הבעיות שלהם.

נוזל משם מיםו/או שמן.

הבית הנ"ל מכיל בתוכו גם מקום לשמן, בחלק מהמקרים האטם הפנימי נפרץ והשמן והמים מתערבבים יחד ומכונאי שלא מכיר ישר חושב שישנה בעיה בראש המנוע.

למה להחליף?

ישר מתחת לבית התרמוסטט הנ"ל נמצא חיישן הקראנק, הטיפות זולגות עליו ושולחות את נשמתו לבורא.

אם תצטרך עזרה ברכבי רנו תפנה אליי ואהיה לעזר, אני מתעסק איתם כבר שנים יום אחר יום.

עריכה- רק עכשיו קלטתי שהגבתי על שירשור מלפני כמה שנים.

עריכה אחרונה על ידי kobic9

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...