Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור עצוב על מוסכי צ'מפיון מוטורס - (אפשר לקרוא. ממש לא חובה)

lriver93
שימו לב! השרשור הזה בן 5423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

התקלה הזאת נפתרה וטופלה אצלנו במוסך וחבל שפותח השרשור לא מספק את הנתון הזה בעצמו .

מי שרשלן /לא מקצועי/נוכל צריך לשלם את המחיר על מחדליו בצורה הזאת שהתנהלותו נחשפת לציבור כאן בפורום.

ומי שהגון ומקצועי ראוי שיפורסם מי המוסך הזה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סחתיין רון , כאילו שזה לא היה ברור מראש (כבר מההודעה הראשונה) שזה אתה :wink:

אתה נכס.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, אני חושב שהלקח העיקרי מהסיפור הוא להיות בעניינים, וככל שתבין יותר איך פועל האוטו ומה נדרש לעשות בו, תצא מסיפורים כאלה בשלום. אם מבקשים לשלם הרבה כסף וזה לא נראה לך, תבדוק את הסיפור לעומק ותתייעץ עם בעלי מקצוע או עם הפורום.

לפני שמכניסים רכב לטיפול צריך לעבור על כל סעיף עבודה שיבוצע (או לא יבוצע) על פי ספר ההוראות של היצרן, ולציין באיזה חלפים ונוזלים אתה רוצה להשתמש. מוסך שלא מוכן לקיים את הדיון הזה לפני ביצוע העבודה כדאי להתרחק ממנו.

אני גר בירושלים, בעבר היתה לי רנו שטופלה במוסך המרכזי ואף שם נהגו להחליף חלקים בסיטונות, אחר כך היתה לי גולף וזמן קצר אחרי שקניתי אותה זיהיתי נזילת דלק (ריח וטיפטוף דלק במקום שהרכב עומד יחד עם צריכת דלק של 1ל4). באתי למוסך המרכזי של צ'מפיון בבקשה לאתר את הנזילה. התשובה שלהם היתה שהם חיברו מחשב שהצביע על חיישן למבדה תקול שנדרש להחליפו בעלות מעל 1000 ש"ח (לא זוכר את הסכום המדויק, זה היה לפני הרבה שנים). לקחתי את האוטו הנוזל וברחתי משם, לבלי שוב. לאחר שתוקנה הנזילה אותו חיישן למבדה עבד שנים ללא בעיה, כלומר אם הייתי מסכים גם הייתי משלם וגם לא מתקרב לפתרון הבעיה.

עם זאת, אי אפשר להסיק מכך שכל מוסך מורשה הוא רע וכל מוסך קטן הוא טוב. היום, מה שאני לא עושה בעצמי אני מטפל במוסך מורשה של BMW וכל העבודה נעשית תוך דיון ושיקול דעת משותף של המכונאי והלקוח. היתרון הוא שהעומס במוסך זה לא גדול כמו במותגים הנפוצים יותר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על ההכללות לגבי מוסכים מורשים, כי בזמן שלכולם פה יש תלונות אני דווקא נתקלתי בכמה שמטפלים בלקוח כמו שצריך ובלי לסחוט אותו.

אני מטפל במורשה של צ'מפיון(הרכב יחסית חדש ובאחריות) ומאד מרוצה מהשירות שלהם. זה לא המרכזי, וטוב שכך.

מאידך חבר שטיפל במוסך מורשה אחר של צ'מפיון, קיבל לפאסאט שלו את הטיפול הבא -

האוטו הוכנס לטיפול 10 אלף. לאחר שעה מתקשרים ואומרים לו שצריך להחליף רפידות בלם. חבר שלי אישר והם המשיכו לעבוד. האוטו הוכנס לעבודה בשעה 8 וחצי בבוקר כדי שיצא באותו יום. בשעה 3 וחצי מתקשרים לחבר שלי ואומרים לו - "לא הספקנו לסיים.את רוצה לקחת את האוטו היום, או להשאיר אותו ולקחת מחר?".חבר שלי העדיף לקחת את האוטו חזרה אליו, ולכן הגעתי איתו למוסך. בשלב זה חשכו עינינו -

האוטו עדיין עמד על הליפט ללא גלגלים(השעה 4 וחצי והם רוצים לסגור...), פנס קדמי מפורק(ותלוי על חוטי החשמל שלו) ופנס אחורי שבור. כששאלנו מה קרה, מסתבר שמכונאי לקח רברס עם מסחרית לתוך האוטו של חבר שלי, את הפנס פירקו כי נפל להם בורג פנימה והם חיפשו אותו, והאוטו לא מורכב כי לא היה מי שיעבוד עליו.

בשלב הזה התחילו צעקות, והדברים הגיעו לטונים מאד לא נעימים. בטח ובטח כשהאוטו שמור כמו חדש, ובטח ובטח כשחבר שלי מתעקש על מורשה למרות תום האחריות. בסופו של דבר, התקלות תוקנו והאוטו יצא למחרת, בשעה 3 וחצי(כי הם חיכו לפנס האחורי שהם שברו). בהתחלה הם עוד חייבו אותו גם על העבודה על הפנס שהם שברו.

את השירות שחבר שלי קיבל שם אני לא מאחל לאף אחד.

את שם המוסך אני אתן בפרטי למי שירצה, כי אני באמת לא רוצה שמישהו יפול במוסך הזה.שירות מזעזע, חוסר מקצועיות,וחוסר אכפתיות מהם שהם מוציאים לעצמם.

ישנם שני מוסכים שאני באמת ממליץ עליהם, אחד מומחה ואחד מורשה -

קלדס בראשלצ - מוסך מורשה - מוסך מדהים,שירות מעולה, כל שאלה ובעיה נענתה מהר ובאדיבות.ממליץ עליו מאד.

מוסך רון - מוסך מומחה, כל פעם שמופיעה בעיה ברכבי צ'מפיון, רון מופיע ופותר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אומנם יש ניסיון רע עם צ'מפיון מ2רכבים קודמים (מוסך סגול בכרמיאל) אך עם הרכב החדש לאחרונה החלטתי שאני לא חוסך.

בנוסף קראתי חוות דעת טובות של כמה חברי פורום בקשר למוסך שאני מטפל בו כרגע (מוסך הנרי ג'ורג נצרת) וגם אחי מטפל שם ב A8 שלו ובQ7 של אשתו.

בינתיים עשיתי שם טיפול קטן+סריקה ומחיקת תקלות והכל היה תקין,גם היחס היה טוב,ובנוסף הנחה משמעותית כי באתי עם המלצה ;) אפילו המחיר לא היה בשמיים.

מה שכן אם יהיו הוצאות גדולות מן הסתם אני אבצע "סקר-שוק" ואם יש הפרשים משמעותיים אלך בלי להסס למוסך רון :) (תכלס תכננתי להתחיל אצלו מלכתחילה,אך שעתיים וחצי לכל צד+יום חופש - קצת מכבידים עלי :()

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף למוסכים המומלצים של צ'מפיון וממליץ לנסות את מוסך "רכב הנגב" בצומת ביל"ו, שם הרכב שלנו עובר כל פעם טיפול, בלי תלונות מיותרות.

מוסך של צ'מפיון שאני מאוד מאוכזב ממנו, זה "סוכנות נהורה" בקריית גת,כמה מקרים שקרו לנו שם:

*המגן של המנוע נפל לנו ובמוסך נהודה הציעו לנו להחליף את המגן ב-1200 ש"ח.

לעומת זאת שלקחנו את האוטו ל"מוסך לינר" (מוסך מאוד מומלץ בקריית גת בתחום של פחחות), הוא הציע לנו מזן חדש וגם ספויילר קדמי חדש (החתיכה השחורה מתחת לטמבון9 ב-1100 ש"ח.

*השלט שלנו הפסיק לעבוד, בנהורה טענו שהשלט "מת" והציעו לנו שלט חדש ב-400 שקל, לעומת זאת שלקחנו את האוטו ל"רכב הנגב", הוא פירק את השלט החליף בטריה ואפילו לא רצה כסף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוי לציין:

כשהיתה ברשותי הקורדובה, קיבלתי תמיד שירות טוב, במחירים הוגנים במוסך היבואן משארקה בעפולה.

גם אצל רון, אבל זה לא נושא השרשור.

צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לנו משהו חדש על צ'מפיון..

חרא של שירות, חרא של ידע וחרא של אנשים.

+10000000

הם אחת הסיבות הכי גדולות שאני מתרחק בגללה מהרכבים של VAG , כבר קשה לדעת אם זה כי הם גנבים ורמאים או כי הרכבים דפוקים.

אין ספק שVAG זה לא הרכבים הכי אמינים ואין ספק שצ'מפיון צריכים להיסגר...אבל השילוב של שניהם זה פשוט מעל ומעבר בשבילי...אני מאושר עם יפנית מתוקה וצייטנית שבקושי ומבקשת לשתות שמן פעם ב... (אבל דלק היא אוהבת לשתות הגיישה הזאת!). :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שני מוסכים שאני באמת ממליץ עליהם, אחד מומחה ואחד מורשה -

קלדס בראשלצ - מוסך מורשה - מוסך מדהים,שירות מעולה, כל שאלה ובעיה נענתה מהר ובאדיבות.ממליץ עליו מאד.

מוסך רון - מוסך מומחה, כל פעם שמופיעה בעיה ברכבי צ'מפיון, רון מופיע ופותר הכל.

אני הייתי מטפל אצל קלדס, סך הכל אנשים בסדר, במיוחד הבחור ההוא עם השירוקו השחורה (אם עדיין יש לו אותה).

הבעיה היא שהם עדיין מתחת ליבואן וזה גורר אותם לעשות דברים מסויימים שכנראה הם לא היו עושים אם הם לא היו מקושרים אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי רכש טיגואן חדש.

אחרי כמה שבועות ופחות מ2000 ק"מ נדלקה התראה על מחסור בנוזל קירור. הענין כרגע בבדיקה.

האם יכול להיות שגם אצלו זו אותה בעיה?

אם כן אשמח לדעת ולהעביר לו את המידע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את כל מי שביקש את שמות המוסכים.

מה הטעם לפתוח שרשור,לכתוב את כל המלל הזה ואז להמנע מפרסום השם?

הרי המקרה שאתה מתאר קרה במציאות ולא מדובר בהמצאה אז אין לך מה לפחד מהוצאת דיבה,

ואם פתחת את השרשור סימן שכן רצית לשתף אנשים אחרים ב"חוויה" שלך,אז למה לא להזהיר אותנו מהנוכל?

אתה לא רוצה למנוע פרנסה מאנשים? מה הם עשו שהגיעה להם הפרנסה הזאת? שיאכלו את הדייסה שבישלו.

ובעל המוסך ההגון שכן פתר לך את הבעיה ראוי לציון כי עשה את עבודתו נאמנה.

יכלת פשוט לזרוק קללות לאויר ולחסוך מאנשים את קריאת כל השרשור.

למען הסר ספק,איני בעל רכב מקונצרן VW ולא קשור בשום אופן למוסך כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את כל מי שביקש את שמות המוסכים.

הרי המקרה שאתה מתאר קרה במציאות ולא מדובר בהמצאה אז אין לך מה לפחד מהוצאת דיבה,

צודק + האמת היא ההגנה הטובה ביותר נגד תביעת דיבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשמו את השמות של המוסכים שעקצו אתכם בהם!!! שאנשים אחרים לא יפלו...

אתם אומרים שקלדס טובים!? יש דבר כזה בצ'מפיון?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...