Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"Dragon fuel" ("דלק דרגון") - סקירה

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף למגינים על פז.

אני מתדלק קבוע בתחנת פז בכניסה לאזה"ת כ"ס. ממלא 95 והאוטו שלי רגיש לירידת אוקטן. יש שם גם עמדת תדלוק עצמי בהנחה. אני מבסוט מהבנזין שם.

סונול על דרך בגין ליד צומת רעננה צפון עשה לי צלצולים במנוע, וכנ"ל דלק שליד קניון שרונה בכ"ס.

פז בבן יהודה בכפר סבא זרקו עלי זין כשביקשתי מהם לנקות כתם שמן על הרצפה כשבאתי לתדלק עם האופנוע, ולכן אני לא מתדלק שם יותר.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבדיקות הנ"ל מעידות על החברות באופן כללי.

על תחנה מסויימת - כן. על חברה שלמה - לא.

אני יודע שלמשל "פז" ביציאה מחולון (צמוד לכיכר קוגל/הדמעות) נחשבת לתחנה עם דלק משובח* למרות מה שנאמר פה בשרשור על פז בכלליות.

*משובח= דלק נטורל, בלי מים/פיפי/טחינה ושום דבר אחר שלא שייך.

כמה דברים...

הסקירה הזו הייתה במקור בעצם חיפוש שלי אחרי תחנת דלק שהדלק שם טוב, ושאני אוכל לתדלק בשקט בידיעה שאני שומר על המנוע ונותן לו דלק משובח.

אני הרחבתי את החיפוש שלי לסקירה קטנה ואלו תוצאותיה, אני מאמין שזה לא משקף את טיבן של החברות באופן כללי, אבל תחשוב לרגע שאם נפלת פעמיים (או יותר) בתחנות דלק של חברה מסויימת אז אתה תמנע מלהכנס לאותה חברה גם בעתיד (או שאני טועה?).

ואם יצאת מרוצה מחברה מסויימת, אתה תשתדל יותר להכנס לתחנות שלה.

אני במקרה הזה למשל יצאתי מרוצה מתחנות דלק של "דלק" (3 מתוך 3) ו "מסונול", אני יודע שאני אתאמץ יותר להכנס לחברות האלו, ולא לחברות בהן נפלתי...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פז בבן יהודה בכפר סבא זרקו עלי זין כשביקשתי מהם לנקות כתם שמן על הרצפה כשבאתי לתדלק עם האופנוע' date=' ולכן אני לא מתדלק שם יותר.[/quote']

אופטופיק

יש למישהו מושג למה בתחנות דלק עושים ריצפה חלקה (אדומה בד"כ), זה ממש מחליק ומסוכן, אני לא מבין אותם.

יכול להיות שהרצפה הזו היא רק לנוחיות הניקוי שלה?

יצא לי לראות כמה פעמים רכבים מחליקים על הרצפה הזו (במהירות אפסית), ורוכבים נופלים עם האופנוע/קטנוע... מה הסיפור של המחדל הזה?

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנת "דלק" נווה יעקב

תחנת "פז" פסגת זאב

תחנת דלק בגבעה הצרפתית

נתפסו מוהלות דלק.

גם דור בדרך למעלה אדומים.

אגב, למה לא באת למפגש ? ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ל wil.

הדלק בתחנות פז טוב. חפשו את התחנות של החברה ולא של זכיינים,

ששם בדרך כלל מוהלים דלק.

איך אפשר לדעת מיהו זכיין ומי לא :?:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ל wil.

הדלק בתחנות פז טוב. חפשו את התחנות של החברה ולא של זכיינים,

ששם בדרך כלל מוהלים דלק.

איך אפשר לדעת מיהו זכיין ומי לא :?:

זכותך לשאול.

אגב, תיקון קל : תחנת הדלק פז בפסגת זאב היא לא של פז. היא הייתה זכיינית, היום לא.

היא לובשת את הלוגו והצבעיים של פז. אז אם אתם מתפתים לתדלק שם בגלל מבצעים, מתנות וכו', אל תתדלקו שם.

כי לא תקבלו כלום.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנת "דלק" נווה יעקב

תחנת "פז" פסגת זאב

תחנת דלק בגבעה הצרפתית

נתפסו מוהלות דלק.

גם דור בדרך למעלה אדומים.

אגב, למה לא באת למפגש ? ?

שמוליק

יש לו צרפתייה, שכחת?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל בתחנות פז אתה תראה חנות yellow ותהיה אפשרות לתדלוק עצמי.

רוב התחנות אם לא כולן כבר שינו את הלוגו לצהוב כחול.

תחנה חדשה היא בדרך היא בדרך כלל של החברה(הם מעוניינים להחזיר לעצמם את על רובן אם לא כולן).

שימו לב שיכולה להיות תחנה של החברה עם דלק מזוייף, אחרי הכל מדובר בעיקר(לפי הסיפורים בחדשות) ביושר של מובילי הדלק, הם אלה שבדרך כלל עושים את הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השירשור ולמרות שברור לי שאי אפשר להכליל לא לטוב ולא רע (אולי חוץ מפז... :D ) ניסיתי למלא דרגון 98... בדיוק הייתי צריך וכבר נדלקה לי ההתראה השניה של הדלק.

אז מיליתי בתחנת של "דלק" (לראשונה בתולדות הרכב) רמת אביב (איפה שפיצה האט וצמיגי רמת אביב=בדרך נמיר לכיוון צפון) מיכל מלא... ואני לא יודע... זה דיי קשה לשים לב לכל הדברים האלה בדרך כלל, אבל נדמה לי שיש שינוי... לרעה... לטובה בטוח אין, הרכב סוחב פחות טוב (הכל יחסי כן...), מבלבל מאוד.

נראה לי שאני אחזור לסונול גלילות למרות מה שנאמר פה בשירשור, בכלל היה לי רעיון, יש למישהו מושג איפה יש מעבדה שיכולה לעשות לי בדיקה של הדלק ??? יש תחנות בעיקר באיזור המרכז שהן פופלאריות, אני מציע שנאסוף כסף ונקנה דלק מכמה תחונות שנחליט ואז נשלח את זה לבדיקה בעצמנו... ואחת ולתמיד (טוב לא בדיוק לתמיד... כי אולי בעתיד ימהלו) נדע איפה יש דלק טוב ואיפה לא.... אני אפילו הייתי מוכן לשלם עבור בדיקה כזו בעצמי... אבל אז הייתי הולך על תחנה אחת, אז נבחר כמה תחנות פופלאריות באיזור המרכז ונעשה את זה... מה אתם אומרים ?????

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
כל הכבוד על הסקירה!

מי מתנדב לשכב על הגדר ולבדוק 95? 8)

אני מוכן לבדוק 95 בחברות הידועות השאלה אם חשוב לכם אם הרכב רגיל או משופר? אני שמתי לב שכל חברה מגיבה אחר אבל אולי זה פסיכולוגי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבדיקה שלי על כמה רכבים שהיו בבעלותי (AX SPORT, GTI1.9, 309 GT1.9) הדלק של סונול: 99 והדלק של דלק:98 דרגון הם הטובים ביותר... אבל יש לי הרגשה שעם סונול סוחבים יותר ועם דלק האוטו חסכוני יותר...

8)

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שגם אני מרגיש שאם אני ממלא דלק(95) בסונול אני מרגיש לפי השעון דלק שהאוטו אוכל פחות דלק לעומת זאת אם אני מתדלק בדור או פז האוטו אוכל יותר הגיוני מישהו גם מרגיש כמוני??

"איזה כיף לנסוע 1000 ק"מ ב 200 ש"ח "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו הגולד דיזל שלהם הוא ממש מוסיף ואחרי כמה זמן יש שיפור משמעותי במנוע .

אני מדבר על מרצדס 91 D410 שהייתה לאבא שלי

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...