Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה על פנצ'רייה

no-speed-limet
שימו לב! השרשור הזה בן 5603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאריך צמיגים ,לבדוק בעין את הצמיג.

עם הגנט זה קשה כי במחיר הזה לא תקבל משהו טוב .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה ישן צמיג יכול להיות ועדיין תקין זאת אומרת מה המקסימום זמן שכדי שהצמיג יהיה?

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 4-5 שנים אם הוא לא שחוק ומחברה טובה.

אבל קח בחשבון שהאחיזה שלו לא תיהיה כמו צמיג חדש.(במיוחד בחורף שאין לך ABS)

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי צמיג של פאלקן שאמרו לי שהוא לא סיני וכול זה. במאה שישים שקל לצמיג. זה צמיג טוב? אני לא מחפש הכי טוב אבל לא זבל

Falken צמיג סביר בהחלט. המחיר נשמע זול, איזה דגם אתה קונה ב -160 ש"ח?

בכל מקרה עדיף צמיג חדש מכל מיני "קומבינות" יד שניה עם ג'אנט או בלי ג'אנט שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהג'נטים שיושבים לי כרגע על האוטו הם על הפנים הם עקומים לגמרה!

ברור שאני יבדוק את הצמיגים.

איך בידיוק ניראה התאריך על הצמיג הבנתי שכתוב שם פשוט כמה מספרים וצריך להבין לבד

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך הייצור של הצמיג מופיע כמספר בן 4 ספרות. שתי הספרות הראשונות מציינות את השבוע ושתי הספרות האחרונות את השנה.

לדוגמא: 3408 הוא צמיג שיוצר בשבוע ה-34 של שנת 2008. שבוע 34 חל בחודש אוגוסט.

אם אתה מחפש צמיג בן פחות מחצי שנה הוא צריך להיות מתאריך ייצור 2708 או גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה שלא קיבלתי תשובה ברישיון מופיע לי 145 והצמיגים האלה 155 העם אני צריך ללכת למשרד הרישוי או שאני יכול לאשר אותם בטסט עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...