Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה-הוצאת אישור עבודה מהצבא

טייס על גRאס
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך לעזעזל אני מוציא אישור עבודה מהצבא?

יש לי איפה לעבוד, ויש לי זמן - מבחינת משמרות.

אבל אני חייב אישור עבודה, ויש לי בעייה:

יש לי אוטו שרשום על שמי. ואני מחזיק אותו לבד, כך שעוד מעט יגמר לי הכסף ואני אאלץ למכור אותו :(

הקטע שמה לעשות, להורים שלי אין חובות, אז לא מסכימים לתת לי אישור.

בנוסף, זה שיש לי אוטו על שמי לא מוסיף, רק הם לא מבינים שזה שיש לאבא שלי כסף לא אומר שלי יש גם כסף! :mad:

מה לעשות? איך לעבוד עלייהם?

אני חייב אישור, אחרת עוד מעט ותראו עוד מודעת "למכירה" של ה205 הכי שמורה בארץ... :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בצבא.

בצבא לא עובדים.

לאנשים שאין כסף ומצבם הכלכלי קשה יש אישור לעבוד בתקופת השירות.

לאלה שלא - לא.

קשה לי לחשוב על זה שתצטרך למכור את הרכב שלך...

פשוט נוראי... :roll:

ולחשוב שיש אנשים שאישור העבודה עוזר להם להביא אוכל ופרנסה הביתה... :mad:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות??

כל אחד פה היה רוצה לשמור את האוטו שלו.

ורק שתדעו, האוטו משמש אותי להגיע לבסיס משום שאין אוטובוסים במושב שאני גר בו ואני לא מוכן לנסוע בטרמפים..

חוץ מזה, אני מרוויח משכורת של 350 שקל עלובים בחודש, ואני לא תלוי כלכלית בהורים שלי.אז לפני שתתחיל לשפוט, דווקא נראה לי שאני יותר צודק, ולא כמו כל האלה שלא מוכנים לעבוד אלה חיים על חשבון אחרים!

זה מתחיל בהורים וממשיך על קצבאות ושכר אבטלה! ותאמינו לי שיש עבודה בחוץ, רק אנשים לא מוכנים לעבוד עבודות פיזיות!

חוץ מזה, אז מה אם אני עובד?? אם אני נמצא בצבא 10 שעות ביום, מה אכפת להם מה אני עושה אחר כך??

מדינת מפגרת! :mad:

וחוץ מזה, מה אני צריך להתנצל שאני לא במצב כלכלי קשה? מה כולה רציתי? לאפשר לי לסגור בחודש אלפיה?!? כל כך מוגזם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות??

ורק שתדעו, האוטו משמש אותי להגיע לבסיס משום שאין אוטובוסים במושב שאני גר בו ואני לא מוכן לנסוע בטרמפים..

אז אתה יכול לקבל הלנה.

די לפינוק, רבאק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבוד שחור, לא כמו שחור, שחור, תחפש מקום שיעסיק אותך בלי תלוש. מזומן. מצד שני. אם יתפסו אותך, 7 מחבוש. זה לא חוקי, ולא מומלץ כי אם תקרה לך תאונה בעבודה אתה תסתבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבוד שחור, לא כמו שחור, שחור, תחפש מקום שיעסיק אותך בלי תלוש. מזומן. מצד שני. אם יתפסו אותך, 7 מחבוש. זה לא חוקי, ולא מומלץ כי אם תקרה לך תאונה בעבודה אתה תסתבך.

כבר ניסיתי..

מקדונלדס לא מעסיקים שחור.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר מקדונלדס? זה המקום היחידי שיש לך אפשרות? אם כן, תנסה להוציא בעיות ת"ש, אבל ההורים שלך יהיו חייבים לעזור לך, להגיד שהם לא רוצים אותך בבית.

אבל זה הכל רמאות, אני לא ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר מקדונלדס? זה המקום היחידי שיש לך אפשרות? אם כן, תנסה להוציא בעיות ת"ש, אבל ההורים שלך יהיו חייבים לעזור לך, להגיד שהם לא רוצים אותך בבית.

אבל זה הכל רמאות, אני לא ממליץ.

רמאות רמאות,אבל אם זאת הדרך להשיג את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ניסיתי..

מקדונלדס לא מעסיקים שחור.....

לא נכון. אני מכיר מלא מרוקאים שעובדים שם.

(ואם זו לא הייתה הרמה להנחתה - אז מה כן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי לרגע לפנות לבקש אישור עבודה בזמן הצבא.

הרמתי טלפון לפקידת ת"ש ושאלתי מה צריך לעשות.

באיזושהיא נקודה בשטף הדיבור שלה איבדתי את הריכוז לחלוטין.

כנראה שצריך להיות יתום, לגור בקרוואן, להיות פיסח ועדיף גם מחלה חשוכת מרפא אחת לפחות, בשביל לקבל אישור.

כמובן שגם צריך בערך 30 מיליון אישורים שמוציאים ממך את החשק בכלל לנסות - משכורות אחרונות של ההורים, תדפיסים של הבנק, נגררת רפואית, אישורים מעו"ד, מרואה חשבון, ומהעו"ד של הרואה חשבון... בקיצור - נאדה.

350 זה מספיק בשביל להחזיק אוטו? :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני מרוויח משכורת של 350 שקל עלובים בחודש,

אז תעבור לבסיס אחר ותקבל רמה א' פלוס וגם משכורת יותר גבוהה :D

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה, מה אני צריך להתנצל שאני לא במצב כלכלי קשה? מה כולה רציתי? לאפשר לי לסגור בחודש אלפיה?!? כל כך מוגזם?

כן, זה מוגזם.

בתור חייל אתה לא אמור לעבוד, במשך שלוש שנים אתה "שייך" למדינה.

יש ספורטאים שמאבדים קריירות בגלל הצבא אז אני לא חושב שיקרה משהו אם תאבד חס ושלום את ה205 שלך... מה גם שאני בטוח שההורים יעזרו לך אם זה יהיה ממש קריטי.

יש גבול.

אם מגיע לך אישור עבודה עפ"י הכללים הנוקשים של הצבא, אתה תקבל אותו.

אם לא מגיע לך (ולא מגיע לך.) , אז לצערך לא תוכל לעבוד באופן חוקי במהלך שירותך הצבאי.

בכל אופן - כל תגובה שתייעץ משהו שאיננו חוקי או מעשה מירמה כלשהו, תימחק מת'רד זה. :mad::mad:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות??

חוץ מזה, אז מה אם אני עובד?? אם אני נמצא בצבא 10 שעות ביום, מה אכפת להם מה אני עושה אחר כך??

זה שאתה מסודר וחוזר כל יום הביתה אחרי 10 שעות לא אומר שאתה לא שייך לצבא בזמן הזה. אל תשכח שיש ענייני ביטוחים וכו'. והצבא (בצדק) אמור לדעת מה אתה עושה בזמנך החופשי.

המלצתי לך- תנסה להוציא אישור עבודה, אבל אם לא ילך אל תיקח את זה קשה מדי, ותתחיל ללמוד להתנייד בשיטת האצבע המשוטטת...

בהצלחה,

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות??

זה שאתה מסודר וחוזר כל יום הביתה אחרי 10 שעות לא אומר שאתה לא שייך לצבא בזמן הזה. אל תשכח שיש ענייני ביטוחים וכו'. והצבא (בצדק) אמור לדעת מה אתה עושה בזמנך החופשי.

המלצתי לך- תנסה להוציא אישור עבודה, אבל אם לא ילך אל תיקח את זה קשה מדי, ותתחיל ללמוד להתנייד בשיטת האצבע המשוטטת

בהצלחה,

הראל.

זה בדיוק מה שהוא שואל איך ניתן להוציא אישור עבודה

יש לו זמן פנוי שבו הוא רוצה לעבוד.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...