Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לחלק את ההרד דיסק לשתי מחיצות

danny24
שימו לב! השרשור הזה בן 7458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער על ההתעלקות לתרד,אבל אנצל את התרד הזה בשביל לשאול שאלה:

יש לי הרד-דיסק של 40G והוא מחולק ל-4 מחיצות. אני מתכוון לפרמט את ההארד דיסק שלי, אבל רק את המחיצה C, שם מותקן הווינדוס.

אם אני מפרמט את C אני אוכל להתקין את ווינדוס מחדש מבלי שיפגע החומר בשאר המחיצות, נכון ?

תודה,

הראל.

כמובן אבל שכול התוכנות/משחקים לא יעבדו ותצטרך להתקין אותם מחדש,

מכיוון שכול תוכנה, לא משנה באיזה כונן שמת אותה, שמה מספר קבצי "זיהוי וקישור" ב-C ע"מ לתקשר אם ווינדוס.

כיוון שפירמטת את C ומחקת את ווינדוס תצטרך להתקינם מחדש.

:?:(:cry::mad:

מזדה LANTIS F

שנת 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על ההתעלקות לתרד,אבל אנצל את התרד הזה בשביל לשאול שאלה:

יש לי הרד-דיסק של 40G והוא מחולק ל-4 מחיצות. אני מתכוון לפרמט את ההארד דיסק שלי, אבל רק את המחיצה C, שם מותקן הווינדוס.

אם אני מפרמט את C אני אוכל להתקין את ווינדוס מחדש מבלי שיפגע החומר בשאר המחיצות, נכון ?

תודה,

הראל.

כמובן אבל שכול התוכנות/משחקים לא יעבדו ותצטרך להתקין אותם מחדש,

מכיוון שכול תוכנה, לא משנה באיזה כונן שמת אותה, שמה מספר קבצי "זיהוי וקישור" ב-C ע"מ לתקשר אם ווינדוס.

כיוון שפירמטת את C ומחקת את ווינדוס תצטרך להתקינם מחדש.

כן, זה ברור... העיקר שלא יפגעו השירים שלי וארכיון בוב מארלי הגדול בארץ.... :)

תודה על העזרה!

הראל,

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק:

יש הרד פיסי ו"הרד" כאילו. _סביר_ להניח שבמחשב עם 80 GB זה אחד בלבד אז כל החלוקות הן partitions... לא משנה:

בהנחה שהדיסק הפיסי הוא אחד בלבד - כשמשתמשים בFDISK _לא_ ניתן לשמור את המידע! אי אפשר לשמור את הכל בD נניח ואז להתעסק כשמדובר בדיסק פיסי אחד. אחרי FDISK צריך לפרמט הכל.

יש תוכנה טובה מאוד כפי שנאמר Partition Magic שעובדת טוב, כלומר בלי לגעת ולמחוק מידע, רק: מי שמשתמש בה, במיוחד ב80 ג'יגה, שיתכונן לזמן ארוך של עבודה (של המחשב כמובן), ומיותר לציין שיקווה שלא תהיה איזו הפסקת חשמל שתגרום לאיבוד המידע.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ Malky למה להרבה זמן??

תוך כמה דקות התוכנה מסדרת הכל...ואתה איפלו לא צריך לדאוג שיימחק משהו כי התוכנה עצמה דואגת לזה... (אני מדבר על Partition magic 8,הגרסא ה-7 יותר מסורבת ולא ממש טובה)

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק:

יש הרד פיסי ו"הרד" כאילו. _סביר_ להניח שבמחשב עם 80 GB זה אחד בלבד אז כל החלוקות הן partitions... לא משנה:

בהנחה שהדיסק הפיסי הוא אחד בלבד - כשמשתמשים בFDISK _לא_ ניתן לשמור את המידע! אי אפשר לשמור את הכל בD נניח ואז להתעסק כשמדובר בדיסק פיסי אחד. אחרי FDISK צריך לפרמט הכל.

יש תוכנה טובה מאוד כפי שנאמר Partition Magic שעובדת טוב, כלומר בלי לגעת ולמחוק מידע, רק: מי שמשתמש בה, במיוחד ב80 ג'יגה, שיתכונן לזמן ארוך של עבודה (של המחשב כמובן), ומיותר לציין שיקווה שלא תהיה איזו הפסקת חשמל שתגרום לאיבוד המידע.

בלבלת אותי עם כל המושגים שלך...

אני מנסה להבין אם זה קשור לשאלה שלי בכלל...

שורה תחתונה - כשאני מפרמט (רגיל) מחיצה אחת, אין סיבה שכל המידע בשאר המחיצות יפגע?

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה באופן כללי: עדיף שמישהו יהיה מבולבל ולכן לא יעשה משהו מאשר לחשוב שהוא לא מבולבל ויגרם נזק (שוב, באופן כללי).

עכשיו, אם אתה עושה פורמט רגיל למחיצה אז אין בעיה. ז"א:

אתה עושה

Format C:

אין חשש לD והשאר.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני , אם אתה לא מכיר את העסק, עדיף לקרוא למישהו שמכיר, אל תשחק עם FDISK בלי להכיר את התוכנה ואת מה שהיא עושה , FDISK היא תוכנה פשוטה שיכולה לעשות המון דברים שיהיה קשה לתקן אותם, ומה שאמרו לך פה זה לכאורה כמה שלבים פשוטים אבל אלו דברים שצריך להכיר לפני שמתחילים לשחק איתם . בכל אוןפ תכין דיסק או דיסקט הפעלה מוצלח , הרבה קפה , והרבה זמן .

בהצלחה ...

למי שחושב שאני טועה , שישקול לרגע את הרעיון של ליצור פרטישן חדש מבוסס לינוקס , פשוט לא ניתן יהיה להריץ דוס וזה בעיה לא קטנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ Malky למה להרבה זמן??

תוך כמה דקות התוכנה מסדרת הכל...ואתה איפלו לא צריך לדאוג שיימחק משהו כי התוכנה עצמה דואגת לזה... (אני מדבר על Partition magic 8,הגרסא ה-7 יותר מסורבת ולא ממש טובה)

האם השמוש בתוכנה מסובך?

ואם לא אשמח אם תסביר פה...?

מזדה LANTIS F

שנת 98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה למישהו שלא מכיר את התוכנה ברור שהיא תיראה מסובכת...

פשוט תעבור כמה פעמים על כל האפשרויות שם (בלי לבצע אותן תחילה)..

זה יתן לך לגבי הפעולות...

אממ וכמו שמישהו אמר פה,כדאי שיהיה איתך מישהו שמבין בזה קצת לפחות...זה יעזור בהחלט

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...