Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויטרה

גל_אלרון
שימו לב! השרשור הזה בן 5642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קראתי את הנושאים בחיפוש על הויטרה, וביקרתי היום במוסך בדרום תל אביב שם אמרו לי שהויטרה הינו רכב שמרבה להתקלקל

והאחזקה שלו יקרה ובמיוחד החלפים שלו יקרים.

ברור שויטרה הן לרוב באות מאנשים צעירים שבדרך כלל קרעו את האוטו, אבל האם זה נכון שהחלפים שלו יקרים ואם מרבים לטפל באוטו הוא ירבה להתקלקל ויבקר הרבה במוסך?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למה ענו לך כפי שענו. הויטארה היא אחד מרכיב השטח האמינים שיש.

סה"כ ויטארה היא בחירה טובה כרכב שטח ראשון, עם זאת, כמו בכל רכב משומש כך גם ברכב שטח - מומלץ לנקוט במידת זהירות וחשדנות לסיפורי פוגי של מוכרים.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לקלקולים שתלויים באופי השימוש (נסיעה בשטח) זה דווקא אחת האופציות היותר אמינות לרכב שטח קטן. הרבה שם משותף לדגמי סוזוקי אחרים (בלאנו וכו') שאמינותם טובה מאד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטארה מהמודלים הישנים היא רכב שטח שראוי כבר לתואר קלאסי, כמו הסמוראי אחיו הקטן. אם יש משהו שמאפיין אותה, זה אמינות והוצאות אחזקה נמוכות - יחסית לרכב שטח כמובן. צריך להיות ברור שכל רכב שטח יקר יותר לאחזקה ואמין פחות בהגדרה ממכונית פרטית פשוטה. יש לי חבר טוב, לא הטיפוס הג'יפאי האופייני, שמצטרף אלינו כל פסח וסוכות לטיולים הארוכים לדרום כבר שנים עם ויטארה מודל 94 שזה פחות או יותר כל התפקיד שלה בחיים, חוץ מזה היא זוכה לתחזוקה מינימלית. והיא עובדת נהדר.

אם תנסה להגדיר את הדרישות שלך כולל תקציב, יהיה אפשר לעזור לך לאשר ההתאמה של הויטארה, או אולי להציע משהו אחר שלא חשבת עליו.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלי מהאוטו מבחינת שטח הן מינימליות כלומר מידי פעם לצאת לדיונות לקצת או לרדת לים לא משהו שצריכים ג'יפ ברמה גבוה, סתם לכיף בימי שישי.

תקציב בסביבות ה50K וחשוב שהויטרה תיהיה עם הגג הניפתח ומודל 95+ וכמובן הדגם הקצר, יש הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלי מהאוטו מבחינת שטח הן מינימליות כלומר מידי פעם לצאת לדיונות לקצת או לרדת לים לא משהו שצריכים ג'יפ ברמה גבוה, סתם לכיף בימי שישי.

תקציב בסביבות ה50K וחשוב שהויטרה תיהיה עם הגג הניפתח ומודל 95+ וכמובן הדגם הקצר, יש הצעות?

תגובה זה היא שלי מכיוון שלא הצלחתי להתחבר למשתמש שלי והגבתי ממשתמש של חבר.

לגבי הג'ימני לא פסלתי אופצייה זאת אך היא בעדיפות שניה מכיוון שאני מעוניין בגג הניפתח של הויטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סמוראי? הוא בגודל של הג'ימני, יש דגם פתוח, והוא גם זול יותר מהויטארה (אני יודע שהסמוראי והג'ימני לא יוצרו במקביל, אבל הסמוראי יוצר עד שנת 98 אם אני לא טועה, וזה אמור להכנס בתקציב שלך, ואפילו להשאיר אותך עם עודף). הוא לא מדהים על הכביש, אבל ממה שהבנתי, עדיף על הויטארה בשטח.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטרה לא מרבה להתקלקל.

האחזקה שלה לא יקרה, למעט אולי בסעיף הדלק וגם זה נסבל יחסית לג'יפון.

החלפים לא יקרים - הרבה משותף עם סמוראי, הרבה משותף עם בלאנו והכל זמין בחנויות חלפים ובמוסכים. נכון שאם על כל פיפס תלך ליבואן (מכשירי תנועה) תשלם הרבה כסף, אבל ככה זה עם כל יבואן. במקרה של הויטרה דווקא לא צריך לבקר אצלהם הרבה כי הכל זמין בשוק.

ויטרה היא באמת רכב מהנה. בתקציב שלך אתה קונה בקלות אחת ממודל גבוה ועם מנוע 16V חזק ומהנה מאוד מאוד. כיף של רכב, עם גג פתוח בכלל הנעה צרופה.

גילוי נאות - הכותב הינו בעלים של ויטרה מזה כשנה :wink:

עריכה: לבחור שהציע סמוראי - אין שום סיבה הגיונית לבחור בסמוראי ולא בג'ימני. הג'ימני הוא סמוראי משודרג ועדיף על הסמוראי כמעט בכל בחינה. בתקציב שלו אפשר למצוא ג'ימני מהמודלים הראשונים (99-00) וזאת גם אחלה בחירה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמוראי שבר שיא עולם בתור הרכב שהגיע לפסגה הכי גבוהה שרכב עם 4 גלגלים הצליח להגיע (משהו כמו 5500 מטר מעל פני-הים). סתם להתרשמות :-)

בכלל, הג'יפים של סוזוקי נחשבים מצויינים ככה שבשטח אני חושב שאתה תהנה עם כל אחד מהדגמים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר,

אם חשוב לך גג נפתח אתה יכול לחפש גם דייהטסו פרוזה. יש לו דגם עם גג פיבר מתפרק.

אוטו שיעלה מקסימום 25.0 - 30.0 אלף.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוזה לא מומלץ.

צריכת דלק גבוהה, מנוע רועש, אמינות מוטלת בספק ויכולת שטח בינונית. ויטרה עולה עליו בכל מובן, מלבד מחיר הקנייה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה: לבחור שהציע סמוראי - אין שום סיבה הגיונית לבחור בסמוראי ולא בג'ימני. הג'ימני הוא סמוראי משודרג ועדיף על הסמוראי כמעט בכל בחינה. בתקציב שלו אפשר למצוא ג'ימני מהמודלים הראשונים (99-00) וזאת גם אחלה בחירה.

נכון, אבל הבחור ביקש גג נפתח. הג'ימני, אם אני לא טועה, הגיע רק בגרסה סגורה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לממליצים על ויטרה,

במשך 6 שנים החזקתי ויטרות (קצרה, פתוחה 89, יש כזו... וארוכה ידנית 92, גם כזו יש :-) )

נהנתי מהן מאוד, אחזקה זולה, צריכת דלק של פרייבט +-, אמינות גבוהה.

שתי הויטרות היו בנות 10 בערך כשקניתי אותן.

לצרכים שציין השואל, אין סיבה להעדיף סמוראי על פני הויטרה.

הוא יכול לרכוש ויטרה פתוחה ולהינות מהנסיעה גם על הכביש (היה לי גם סמוראי בעבר...)

נק' שכדאי לשים לב, אם אתה מתכנן הרבה חול ים, תקפיד לשטוף את האוטו היטב לאחר הנסיעה , אחרת תקבל ויטרה בצבע חלודה...

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש את עזרתכם

ויטרה שראיתי היום יד ראשונה 75000 ק"מ גג נפתח שנת 97 ידני

ראיתי את האוטו מבחינה חיצונית הוא נראה טוב חות מכמה קילופי צבע על הפגושים ומכה קטנה על הפגוש הקידמי, לא משהו רציני ולא משהו שיפריע לי יותר מידי.

הסתכלתי על הקורות למטה כמו שיעצו לי פה בפורום וראיתי שהן אינם חלודות או רקובות.

מחר ניקח אותו למוסך לבדיקה מכנית כוללת.

השאלה היא האם גם אם האוטו במצב מכני טוב הוא שווה 50000 שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...