Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיזוקי מנוע לפיגו 205

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לדעת עם אפשר לחזק את המנוע, אני לא מדבר על זה שיוצא יות כוח, אני מדבר אז זה שיהיה יכול לעמוד יותר בלחץ אני יודע שבאימפריזות שמשפרים עושים חוזקים תלתלים וכול שאר הירקות.

אשמח לקבל לתגובות מכול מי שמבין בזה או ששיפר את הרכב שלו ועשה דבר כזה

ערב טוב, ואמשך גלישה מהנה:-P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתגם ידוע אומר שמה שעובד לא מתקנים.

לכן, עלייך לשאול את עצמך אילו שיפורים ברצונך לבצע במנוע הנוכחי שלך ומשם להמשיך לכיוון של מהם השינויים אותם תתבקש לעשות במבנה המנוע על מנת לעמוד בהספק החדש אם בכלל.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

באמפרזות מחליפים חלקי מנוע בכדי שיעמדו בעומסים גדולים יותר.

אותם עומסים גדולים נוצרים כיוון שהמנוע שופר רדיקלית כך שחלקיו הפנימיים אינם יכולים להתמודד יותר עם ההספק החדש והגבוה. לכן הם מוחלפים בכאלה המסוגלים לעמוד בעומסים הללו.

אני לא מניח שזה המצב אצלך.

אם אתה מתכוון לכך שהמנוע יעלה מעבר לקו האדום ומנתק ההצתה הטבעי שלו אזי חלקי המנוע צריכים להיות קלים מאוזנים ומחוזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם אינך מתכוון להעלות את ההספק הנוכחי שלך אינך נדרש לעשות דבר מלבד תחזוקה שוטפת.

אם אני בכ"ז אנסה לנחש את כוונת המשורר יותר לעומק קרי, ברצונך להפיק יותר כוח מהמנוע הנוכחי שלך הייתי מתחיל בבסיס - יניקה ופליטה - פילטר פתוח עם תיעול אוויר יעיל ומערכת פליטה שתאפשר פליטה וגם תשמור עדיין על איזון של רעש/איכות הסביבה/מנוע.

מעבר לזה?

השמיים הם הגבול.

תערוך חיפוש על 205 ושיפורים.

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לחזק אצלך את המנוע .

כמו כן , תשתדל לא לפרסם כל חצי דקה נושא אחר על ה 205 .

תודה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל זאת אתה מעוניין לפתוח שרשור חדש - ציין מהו תקציבך, אחרת אנחנו נשפר אותו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר פתוח יכול לפעמים גם להוריד הספק מנוע, אם ההתקנה לא טובה, ובמיקום טוב...או אם שמים לך נשמים במיקום לא טוב, כמו שכבר ניראה פה בפורום בשירשור, ממש השבוע אני חושב.

בקשר לשיפור בתקציב שנתת..אממ תחכה לאחרים המומחים יותר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=171494 הינה השירשור....זה סתם להבהרה...מידע אישי ומקריאה מרובה פה ובכול מיני מקומות פילטר פתוח לא תמיד יעיל כמו שאומרים שהוא יעיל....והתקנה לא נכונה שלו יכולה גם לגרוע במקום להוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהם הנתונים הבסיסיים של הרכב - שנה והאם קרבורטורים או הזרקה.

בעניין הפילטר - תבדוק שהוא לא סופג חום מהמנוע ותדאג שיקבל אוויר קר מקדמת הרכב.

אם האוויר לא מגיע לפילטר תדאג שיגיע, בייחוד, אם מדובר בפילטר שלא יושב בקופסא המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר מותקן כמו שצריך לא לידאג, אין גימגומים ברוך השם, והוא לא מקבל שום אוויר חם, לפי דעתי לא ירד לי כוח לאוטו, ואני חושב שעלה לי קצת כוח, מ0-100 האוטו עושה 9.6 בדוק לפי סטופר,

אני רוצה שהאוטו יוכל בסך הכול למשוך את ההילוכים ליותר (להחזיק יותר טורים על המנוע בלי לערוס אותו) לא צריך יותר כוח למרות שעם אפשר אז למה לא,

בקיצור התקציב 5k, האוטו שנת 94 דגם top xri מנוע מוזרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, זאת לא הבעיה שלך.

תיפתר ממערכת ההזרקה המחורבנת שמותקנת אצלך ברכב ורק אז יהיה שווה לך להתחיל להתעסק עם "חיזוקים" ו"שיפורים" אחרים. כדי שאני אהיה עוד יותר ברור - מה שמגביל אותך כרגע זה מערכת ההזרקה, לא היכולות של המנוע.

אהה, ואני בטוח ב100% שהפילטר שלך לא מותקן כמו שצריך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממערכת ההזרקה אני לא מיתכון ליפתר בגלל שלאוטו יש צוק אוטומטי ובחורף זה נוח,

יש לך תמונת של רכב כמו שלי שיתקינו את הפילטר כמו שצריך אני רוצה לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...