Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את עזרת הפורום במציאת רכב מרווח ב-200,000

Kernel
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי החליט שהגיע הזמן להשתדרג,

אז אני מבקש את עזרת הפורום,

הדרישות מהאוטו:

אוטומט[הברך של אבא :-(]

מרווח, אנחנו 5 נפשות בבית, וכל אחד יותר גדול מהשני, וכרגע אנחנו מרגישים כמו סרדינים ברכב

שהיה מרווח בין הראש לתקרה

גודל הסלון הפנימי של הרכב מהווה את הפקטור המרכזי, המטרה היא נוחות לנוסעי הרכב

ג'יפ יכול להיות גם אופציה מצויינת,

אך במנוע חסכוני, דיזל גם אפשרי.

אבי.

נ.ב.:

חדש מהסוכנות

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את המונדיאו החדשה.

מאוד מרווחת ונכנסת לתקציבך בקלות גם עם מנוע דיזל ברמת אבזור גבוהה. גם תוכל לבחור בין תצורת סדאן, האצ'בק וסטיישן (את תצורת הסדאן הייתי פוסל עקב נוחות הטענה פחות טובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה סופרב נכנסת בתקציב ? אם כן, זה רכב מרווח מאוד.

לאו דווקא. הצורך שלהם הוא לא באורך אלא ברוחב דווקא לפי הבנתי. הסופרב, מעבר לכך שהיא מיושנת יחסית ולא סחירה באופן אבסולוטי כיד שניה, נהנית מאורך מכובד ביותר ומרווח פנימי גדול אך לא במימד הרוחב, שבו היא זהה לפאסאט הישנה (שבעצמה היתה טובה למדי מבחינה זו אך לא יותר מכך).

נראה כי אכן המונדיאו היא האופציה הטובה ביותר. נראה שהיא מרווחת יותר מהפאסאט החדשה ולמעשה מכל דבר בקטגוריה. מה לגבי הטויוטות (קאמרי/אוונסיס)? הן מתאימות? ומה עם ביואיק לה-קרוס?

אופציה נוספת - מיניוואן כדוגמת הפיקאסו, שלמרות שאינו רחב במיוחד מעניק שורה שלישית יעילה למדי ואופציה לשחק עם המושבים כך שתמקסמו את האפשרות לנוחות היושבים.

"ג'יפונים" בטווח המחיר הזה יהיה צפופים משמעותית מהאופציות לעיל, שכן כולם קטנים יחסית (טוסון/ויטארה/ראב4). הגדולים יותר (קפטיבה, סנטה-פה וכו') כבר יקרים משמעותית.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שיצא לי לנהוג בביוק,

המחיר של הביטוח[נהג חדש] גם מהווה פקטור מרכזי,

חשבנו על המונדיאו, אבל המטרה היא לא לבזבז 200 אלף, אלא עד 200 אלף,

ההבדל בין סולר לבנזין שווה 15 אלף שקל?

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאמריקאית תתן לכם את הפתרון הכי טוב למרווח אבל תהיה פחות סחירה וחסכונית (לדוגמא שברולט מליבו).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאמריקאית תתן לכם את הפתרון הכי טוב למרווח אבל תהיה פחות סחירה וחסכונית (לדוגמא שברולט מליבו).

1. גם אני חושב שאמריקאית עשויה להיות פתרון אופטימלי

2. הסחירות של האמריקאיות אכן פחות טובה ממתחרותיהן

3. כבעליה המאוד מרוצה של שברולט מאליבו אוכל להעיר/להאיר(שוב) ולומר שתצרוכת הדלק שלה מפתיעה לטובה: כ 8-9 קמ' לליטר בנסיעה עירונית לא אידיאלית ומעל 13 קמ' לליטר בשיוט נינוח של 90 מחוץ לעיר

4. אני חוסך בביטוח המקיף כ 3000-4000 ש"ח לשנה(בהשוואה לעלויות הביטוח של מכרים שלי שאוחזים בהגאים של ב.מ.ו, אקורד ואחרות), כך שאחרי כמה שנים ה"נפילה" בסחירות מתקזזת לא רע עם החסכון בעלות הביטוח.....

5.לא הייתי רוכש כעת מאליבו כי בעוד שלושה חודשים נוחתת המאליבו 2008 החדשה(אני מתכוון לשדרג את ה 2007 שלי לחדשה) שהיא קפיצה ענקית באבולוציה של המאליבו לדורותיהעפ"י ביקורות/כתבות מחו"ל (לא נופלת בכלום מהטויוטה קאמרי!)

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הערה ביחס למונדאו. ראיתי אותו באולם התצוגה והוא אכן גדול, מרשים ובפרוש לא יקר ביחס. אבל למה גימור פנים שמזכיר יותר מכל אולם חתונות ברחוב המסגר? כניסה לפאסאט, שהיא אמנם יקרה יותר משמעותית, היא חוויה נעימה שאינה נופלת, אם לא עולה, על התחושה שאתה מקבל כשאתה נכנס למרצדס. פשוט חבל שהאנרגיות ואולי גם התקציב, נגמרו ברגע שהמעצבים של המונדאו נכנסו לתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...