Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר המלצה לבולמים טובים שהם רכים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי דייהטסו שרייד 1300 שנת 93 גיר רגיל

הייתי רוצה חוות דעת לגבי בולמי זעזועים שהם יהיו רכים כמו ברכב אמרקאי.

תתנו בבקשה שמות של חברות וגם איזה בדיוק מבולמי זעזועים מתאימים ספציפית לרכב שלי

וכמה זה אמור לעלות לזוג בולמים

בתודה מראש

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים מקוריים הכי רכים, כל דבר רך יותר הוא סכנה בטיחותית

אתה בפורום השיפורים, בו בד"כ הבולמים הטובים קשיחים יותר מהמקור.

דרך אגב, רך הוא לא בהכרח נח, יצא לי כבר לנסוע על רכב אמריקאי בכביש מהיר, הרכב התנדנד בצורה מאד מתונה והייתה תחושה של נוחות מדהימה.

באותו כביש, עם הרכב שלי בעל בולמי קוני מוקשחים, הרכב נוסע ישר פלס, בלי קפיצות ובלי נדנודים,

אם לא הבנת, הכביש היה ישר וחלק, ודווקא ברכב הקשיח הנוחות הייתה טובה יותר ובלי נדנוד מוגזם.

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים מקוריים הכי רכים, כל דבר רך יותר הוא סכנה בטיחותית

אתה בפורום השיפורים, בו בד"כ הבולמים הטובים קשיחים יותר מהמקור.

דרך אגב, רך הוא לא בהכרח נח, יצא לי כבר לנסוע על רכב אמריקאי בכביש מהיר, הרכב התנדנד בצורה מאד מתונה והייתה תחושה של נוחות מדהימה.

באותו כביש, עם הרכב שלי בעל בולמי קוני מוקשחים, הרכב נוסע ישר פלס, בלי קפיצות ובלי נדנודים,

אם לא הבנת, הכביש היה ישר וחלק, ודווקא ברכב הקשיח הנוחות הייתה טובה יותר ובלי נדנוד מוגזם.

אז תמליצו על בולמים טובים שהם משפרים איכות נסיעה ואני רוצה בולמים שידעו לשכך את כל הבורות על הכביש

בתודה מראש דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה איזה משהו מגנטי, יש סרטונים מסתובבים באינטרנט, זה כבר משווק?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפיצים הטובים ביותר עבור רכבך הם מסוג KAYABA או על האריזה חפש KYB ,זהו היצרן המספק לרוב יצרני היפניות ,וכל בולם אחר יקשה את התנהגות הרכב גם אם הוא זול יותר

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...