Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממפגשישי שרון, 9.3

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 6272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזדהה אחת לאחת.

אני עדיין לא חבר מועדון, הייתי מגדיר את עצמי מתעניין ואחד שיצטרף כשיהיה רכב. אבל בינתיים החלטתי לבא לראות במה מדובר והרשמים היו שליליים ביותר. אם מועדון ה-5 מבקש חשיפה, עניין ותדמית, הכל מתפספס לדעתי וחבל. זו היתה חוויה ממש רעה.

אני באופן אישי לא רואה עצמי משתתף בארועים כגון אלו גם לאחר שאהיה חבר.

בפעם הבאה ננסה את המפגש בשרון.

שאולי.

הבעיה כאן היא ממש לא המועדון, אלא אנשים ממסגרות אחרות ש"מתעלקים" על המפגשים של המועדון והורסים את האווירה עם המכוניות הלא קשורות (להקשר הזה) שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה כאן היא ממש לא המועדון, אלא אנשים ממסגרות אחרות ש"מתעלקים" על המפגשים של המועדון והורסים את האווירה עם המכוניות הלא קשורות (להקשר הזה) שלהם.

הבעיה ברורה לי ואני חושב שגם הסיבות.

שלא כמו במדינות מתוקנות אחרות, בהן קיימים מועדוני רכב, מרוצים, ועוד כהנה וכהנה פעילויות מוטוריות, כאן בארצנו פעיל כמעט רק מועדון ה-5 ולכן כתוצאה מהצימאון נידבקים אליו ולמפגשיו גם אלמנטים אחרים. אבל הבעיה לא ממש חשובה, הפתרון הוא החשוב. ואם זה מעניין את קברניטי המועדון, ואני חושב שזה צריך מאוד לעניין, עליהם לפעול ולמצא פתרונות לבעיה.

שאולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין (ואף מטריד) אותם, האמן לי, שאולי ידידי היקר.

הנושא כל הזמן על סדר היום, פיתרונות קל להציע ולשלוף אבל הם אינם ברי יישום.

אם היה פתרון הולם - הוא היה מתבצע.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדונים כאלה ואחרים, מתרוממים כתוצאה מדרישה של השטח, רוב המועדונים כולל הגדולים שבהם, התחילו ממפגש קטן של כמה משוגעים לדבר, שגדל על פי החשיפה של העניין לציבור והיצטרפות של משוגעים נוספים, ככל שהמכנה המשותף גדול יותר כך גדלה כמות המשתתפים, בגלל שלצערינו התרבות המוטורית של עמך ישראל מתחילה רק בעשורים האחרונים, והמודעות לנושא, והחוקיות שלו רק בחיתוליה, כל מארוע מוטורי מושך אליו את כולם...כל דרדק עם רכב "משופר" יבוא להפגין ביצועים מול קהל, והקהל נימצא בארועים, ובמפגשים, אם היה להם מקום אחר לשחרר רעלים, אגרסיות, ולמשוך תשומת לב הם היו שם, ומי שחושב כרגע בליבו מסלול מרוצי סוף שבוע צודק! בחו"ל קיימים מועדונים לכל סוג של ספורט מוטורי ומין אינו מתערבב בזה שאינו מינו...המשופרים ישחררו שסתומים ובוכנות ישפכו מנועים ויתנגשו אילו באלו...בתוכם, השריריים ישרפו צמיגים כסף וניקלים ויגמרו את עתודות החמצן הירוק שלנו במגרשם הפרטי, והקלאסיים ישתפצו ויוצגו בדלת אמותיהם, לשם כך צריך המועדון הגדול והרשמי בישראל (להבדיל ממעדון הקלפים של סבתא ננה, שהוא רק גדול.) לעורר את דעת הקהל השלטונות והרשיות למען עתיד ותרבות מוטורית בישראל! ללא זה נמשיך לשפשף טמבון בכנף ואימפרזה, עם מודל T תתנשק-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שושנובסקי,

מאחר והמועדון אינו פועל "בחצר הפרטית של המזכירות", אלא במגרש חניה

הפתוח לכל, טבעי שיש כאלו שנכנסים ואינם בעלי רכבי אספנות.

המועדון, אשר מטרותיו הינן גם שימור מורשת האספנות, צריך להיות פתוח לכך

שיש דיעות ואנשים שרכב שונה מדבר אליהם, אך עדיין הם שייכים לתחום הרכב.

אנשים אלו עשויים יום אחד לשנות את העדפותיהם ולגלוש לעבר האספנות.

"עונש" של נידוי והתרחקות מהם, לא יעזור לנו, לא היום וודאי לא לגבי העתיד.

צריך ללמוד לגור יחד. זה ממש כמו דיירי בית משותף.

לכן, יש להכיר בזכותו של כל אחד "לאהוב רכב" על פי דעתו והשקפתו,

ומאידך, לדאוג לקיים סגירה של מתחם רכבי האספנות, והפרדה שלהם

מרכבים ונהיגות שהינן מסוג אחר.

אנא, אל תצעקו עלי "לך תדאג לזה אתה", "אין מספיק מקום", "המגרש לא

שלנו", וכד'. ניתן לפתור את כל הבעיות הללו.

למשל: אם אנו יודעים שניתן לקיים סגירה עבור 50 מכוניות בלבד לדוגמא,

נחליט שרק 50 הראשונים שיבואו יחנו במקום הסגור, או שנקיים רישום מוקדם וסבב

של "חניית רכבים" אשר ישתנה ויתעדכן בכל מפגש. וכד'.

צריך ללמוד לחיות עם השונים מאיתנו, המלחמות בדרך כלל לא עוזרות.

כפי שנאמר מזמן: בואו ונהיה תלויים זה בזה, בכדי שלא נהיה תלויים זה על יד זה... :lol:

שיהיה לנו מזג אויר נעים - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נידוי, אני מדבר על לחבור למועדון המרוצים הישראלי ולמועדונים נוספים ולעמותת אור ירוק ולבוא בדרישה ללגליזציה לחוק המרוצים, מה שיפתח מסלולי מרוצים בארץ וכך מן הסתם בעלי האיפרזות ינותבו באופן טיבעי לשם, מתן אור ירוק למגמת הקיסטום של רכבים בתנאים ובסייגים שיקבעו, למען הכשרת חלק גדול ממכוניות השרירים בארץ וקביעת סטנאנדרט איכות ותקינות אחיד, המפגשים יהיו פתוחים לקהל הרחב אביניו, אבל כתרבות מתפתחת באופן טיבעי לכל תחום תקום עדת המעריצים והאוהדים שלה. וכשיבוא אותו בעל אימפרזה לבקר אותך במפגשישי יבוא ברגל ולא ימשש את הסחורה בידיים ובדיוק כפי שאתה תגיע למפגש שלו-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצור רן רוצה תרבות מוטרית לכל גווניה וענפיה, רן רוצה שכל יום שישי יהיה מפגש אחוד ענק לכולם ורן רוצה שעמותה של מועדון ה 5 תיזום ותוביל את המהלך ...

אני מקווה השפרשנות הייתה נכונה?

קובי

פרשן לענייני רן...

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן, לא רן רוצה העם רוצה, רן מקווה לתרבות מוטורית ענפה כמו בחו"ל... שבת למרוצים, שישי למפגשים, ויונהג עוד יום חופש אחד בשבוע לנסיעות עם סופי...עכשיו נישאר רק להוביל את המהלך! (איחוד הכוחות למען הסר ספק הוא לטובת המלחמה עם הרשויות ושמירת האינטרס של כל הקבוצות)-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצור רן רוצה תרבות מוטרית לכל גווניה וענפיה, רן רוצה שכל יום שישי יהיה מפגש אחוד ענק לכולם ורן רוצה שעמותה של מועדון ה 5 תיזום ותוביל את המהלך ...

אני מקווה השפרשנות הייתה נכונה?

קובי

פרשן לענייני רן...

אני רוצה (ואני חושב שגם רן ),שמועדון החמש יתמוך לפחות רעיונית בארגונים והמעדונים שמנסים לקדם ספורט מוטורי .

אם זה חלק מתפקד המועדון ?

אני לא בטוח

אבל אני בטוח שזה יתרום לכולם.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה (ואני חושב שגם רן ),שמועדון החמש יתמוך לפחות רעיונית בארגונים והמעדונים שמנסים לקדם ספורט מוטורי .

אם זה חלק מתפקד המועדון ?

אני לא בטוח

אבל אני בטוח שזה יתרום לכולם.

כמועדון רישמי בארץ, ולדעתי גם היחיד המקובל באופן כזה על הרשויות, המועדון חייב לעשות זו! אחרת יקום מועדון אחר,(אל תספרו לסבתא ננה) ויקח את המושכות לידו ואז גם יתקבלו החלטות ברוח האינטרס שלו-ספורט מוטורי הוא תרבות מוטורית-ומובילי הדגל צריכים להיות נציגי מועדון החמש לגווניו-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נידוי, אני מדבר על לחבור למועדון המרוצים הישראלי ולמועדונים נוספים ולעמותת אור ירוק מה יש לה להציע לדעתך ? לבוא ולעשות פאנל של מומחים ולהגיע למסקנה שתאונות נגרמות ממהירות , וצריך לאכוף את זה . אז תסלח לי אם זה מה שהם היגיעו אליו , המשמעות היא שתרבות מוטורית היא כמעט סדין אדום בעינהם . כי כול הנושא של מוטוריקה לא נמצא בראש מעייניהם ולבוא בדרישה ללגליזציה לחוק המרוצים, מה שיפתח מסלולי מרוצים בארץ שמעת על המסלול שנבנה ונהרס בלילה ? לא נראה לי שיש כאן נכונות לתת לחוק המוטורי להתקדם וכך מן הסתם בעלי האיפרזות ינותבו באופן טיבעי לשם, מתן אור ירוק למגמת הקיסטום של רכבים בתנאים ובסייגים שיקבעו אם באור ירוק עסקינן , אזי זה יקרה בימות המשיח (בתנאי שהמשיח יהיה קצת יותר הוגן מהם :lol: ) , למען הכשרת חלק גדול ממכוניות השרירים בארץ וקביעת סטנאנדרט איכות ותקינות אחיד, המפגשים יהיו פתוחים לקהל הרחב אביניו, אבל כתרבות מתפתחת באופן טיבעי לכל תחום תקום עדת המעריצים והאוהדים שלה. וכשיבוא אותו בעל אימפרזה לבקר אותך במפגשישי יבוא ברגל ולא ימשש את הסחורה בידיים ובדיוק כפי שאתה תגיע למפגש שלו-רן

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...