Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילומטראז' חשוד לכאורה בפיג'ו 306 1999

rhayun
שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המציאות חזקה מכל דמיון. 13000 ק"מ בשנה זו נסועה סבירה לאנשים שאינם נוסעים מעיר לעיר לעבודה כל יום. יש פנסיונרים שנוסעים פחות. אם זאת מונית, הייתי חושד.:wink:

אם זה נראה לך חשוד, אתה יכול לבדוק את המראה הכללי - בלאי של מושבים, הגה, דיפונים וכו'. או לבקש פירוט טיפולים ולפיו לראות מה הייתה הנסועה האמיתית ומה נרשם במוסך בכל טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם חושדים אם הייתם רואים פיג'ו 306 1999

עם קילומטראז' של 95 אלף?

ניראה לי דמיוני הדבר הזה

הרכב שלנו שנת 99 ועבר 70 אלף....לא דמיוני בכלל..פשוט כאשר נוסעים ברכב רק נסיעה ביום 10 דקות אז זה הק"מ:)

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם חושדים אם הייתם רואים פיג'ו 306 1999

עם קילומטראז' של 95 אלף?

ניראה לי דמיוני הדבר הזה

הרכב שלי עשה בשנה לפני שקניתי אותו פחות מ- 2,000 ק"מ (בשנה שלמה).

13,000 ק"מ בשנה זה סביר בהחלט, מכרה של ההורים שנפטרה לא מזמן והורישה (בין יתר הרכוש) את הרכב שלה...

עם פחות מ- 10,000 ק"מ (הרכב משנת 80 ומשהו!)... היא נסעה איתו למכולת ולחוגים פעמיים בשבוע בתוך השכונה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כי יש לו קילומטראז' נמוך?

שווה הא?

הכי טוב אוטו מזקן, לא מתגרזן על האוטו, רק מניע, מגיע למכולת ומכבה מנוע עוד לפני שמד טמפ' התחיל לעלות.

רק בריאות למנוע.

שלא חס וחלילה נקנה רכב שנסע, לא.

זה לא בריא לאוטו.

אוטו ייצרו שיישב בחנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה בכלל לא חשוד , אני קניתי במוו שנת 97 עם 99,700 , זה כבר נראה חשוד .

אבל אם הוא טיפל במוסך המרכזי אפשר לברר את זה לראות את תקופת הטיפולים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נהפוך את זה לשרשור: למי יש יותר קטן? :roll:

רכב עם קילומטרז' גבוה נצבר בד"כ מנסיעות בינעירוניות. נסיעה בינעירונית הרבה יותר בריאה לרכב מאשר נסיעה עירונית.

אני לא מבין את כל אלה שרושמים במודעות מכירה: נסע בשנתיים האחרונות 10 ק"מ כל יום!! מציאה!!

אני הייתי מתרחק מרכב כזה.

כמו שנכתב, 95K ק"מ זה בהחלט הגיוני. חושד במוכר? תחקר אותו עם עוד קצת שאלות. טופסי תיקון ממוסכים יכולים להיות הוכחה לא רעה לגבי הקילומטרז' האמיתי של הרכב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כי כולם כתבו - לסבתא שלי יש לאנסר שנת 96 עם 30K ק"מ. :-o

:shock:

ואני חשבתי שאני מצאתי משהו מיוחד שמצאתי רכב בן 11 עם 105 אלף ק"מ.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים לא יודעים את זה, אבל למי שלא יודע אני רק אזכיר: התנעות קרות הורגות את המנוע. הם לא בריאות, וישנה השהיה עד שהמנוע מקבל שימון טוב. , שלא נדבר על זה שהשמן לפעמים אפילו לא מגיע לטמפרטורת עבודה.

קחו לכם מצב כזה:

X נוסע רק בתוך העיר, כל הזמן ,כל נסיעה 7 דקות ממוצע, מכבה ומניע מספר פעמים ביום על מנוע קר. עושה טיפולים פעם בשנה והשמן מתיישן. (כי לוקח זמן להגיע ל 10K )

Y נוסע רק מחוץ לעיר, נוסע נסיעות ארוכות, מונע רק 2 התנעות קרות ( מהבית לעבודה, ומהעבודה לבית) ומקבל החלפות שמנים סדירות כל 10K .

איזה מנוע עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר?

הלכת על שני מקרים קיצוניים.

אני בטוח שיש רכבים שלא נסעו הרבה, אבל דווקא כן נסעו מחוץ לעיר.

חוץ מזה שמנוע הוא לא הדבר היחיד שמקבל בלאי, מה עם בולמים מתלים וכו', הייתי מעדיף לקבל רכב שנסע 50 אלף רק בעיר, מאשר אחד ששחטו אותו בנסיעות בן עירונית ושיש לו 200 אלף על השעון.

חוץ מזה שאף רכב לא נוסע רק בינעירוני, בכל חור יש פקקים ורמזורים.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...