Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום,מבקש ייעוץ ברכישת רכב

w300
שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מבקש את המלצתכם לגבי רכישת רכב.

אני בעיקר מעוניין ברכב עם התנהגות כביש טובה ובטוחה מצד אחד בנסיעה מנהלתית,ומצד שני ברכב שניתן גם להנות אתו בנס הרים.

הרכב חייב להיות מרווח לנהג,ומאובזר בגיר רגיל,הגה כח .

כמו גם מומלץ רכב בעל מנוע 8 שסתומים,ובעל מערכת הזרקה.

ABS בגדר חובה לטעמי.

ובעיקרון רכב שלא ימשוך את תשומת הלב של הערס ברמזור.

יש לכם המלצות מעניינות?

התקציב שלי הוא בעיקרון לערך כ 15 אלף שקל (קניה בלבד),כל השאר ביטוחים,.יישור קו,אחזקה שוטפת ההורים יעזרו.

*יש לציין שנהניתי מאוד מוולקן 1.9 אבל מנסיון של חבר זהו רכב בעייתי לרוב,ואני לא אחד שדוגל במושג אמינות,אבל ממה ששמעתי ישנם הרכבים רכבים בעייתים מהסוג הנ"ל.

אני נהג חדש, כשנה עוד מעט על הכביש.

אשמח להמלצות שלכם.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...