Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההבדלים בין טויוטה יאריס שנת 2002 ל-2007-עזרה בבקשה

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום,

אשמח לקבל מכם מידע לגבי ההבדלים בין טויוטה יאריס משנת 2002 ל-2007.

* איבזור

* גיר

* מנוע

וכול מידע שהינכם יכולים לספק לי.

מגרעות/חסרונות/יתרונות

בטעות פירסמתי את השאלה בפורום הטכני

תודה רבה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הטוענים שהגיר ה"רובוטי" , זוועתי.

אני אישית לא נסעתי באוטו כזה, מי שרוצה לקנות, שיגש לנסיעת מבחן והתרשמות, ואני ממליץ שהנסיעה, תהיה ארוכה.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרק

מנסיוני ההבדלים בהתנהגות הם מינוריים ,האוטו עבר מתיחת פנים ,הרכב הוצע עם תיבה ידנית רגילה ,חצי אוטומטית ,ואוטומטית קונבנציונלית.

לגבי התיבה הרובוטית ,אין זינוק בעלייה !(אין ממיר מומנט) השנה היצרן ניסה לפתור את הבעיה בעזרת מנגנון המשלב את מערכת הבלמים,כולם מתלוננים על דפיקות במהלך העברת ההילוכים ,והורדתם בתאוטה

תאוצה "חלשה " עקב חוסר הממיר .לגבי בעיות אמינות עדיין אין חדשות

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס החדשה משופרת כמעט בכל היבט מהיאריס הקודמת. למה כמעט? כי התיבה הרובוטית החדשה זוועתית, והם היו צריכים להשאר עם התיבה האוטומטית הסטנדרטית.

מעבר לכך היאריס החדשה מרווחת יותר, מודולרית יותר (מושבים אחוריים מחולקים 1/3-2/3 וזזים בנפרד אחורה קדימה כאשר גם המשענת גב נעה בזווית), הבגאז' גדול יותר ויש בו הרבה תאים, מלפנים הקונסולה המרכזית נאה בהרבה ויש מגוון צבעים גדול יותר, יש אפילו יותר תאי אחסון כאשר הקטינו חלק מהתאים אבל לטובה - התא ליד רגל ימין של הנהג כבר לא מפריע לרגל, ותא הכפפות התחתון הוא קעור במקום קמור לטובת מרווח רגליים לנוסע. תנוחת הישיבה טובה יותר, המושבים אוחזים יותר ועוד ועוד...

בקיצור, החבר'ה בטויוטה עשו סקר מקיף בין הקונים ותיקנו את רוב הדורש תיקון. (דגש על רוב, כי הם גם הרסו עם התיבה הזו...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני שלום,

האם התיבה הרובוטית דומה לתפקוד שלה כמו בגולף דור 5 עם תיבה DSG ?

מה כול כך רע בתיבה הזו ?

אני מתעניין עבור אחותי הקטנה ברכישת רכב מסוג זה.

תודה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל יאריס דור-1 בעבר ויאריס חדשה בהווה.

אני רוצה לחזק את דברי רוני, תימצתת יפה את שיפורי היאריס החדשה לעומת קודמתה.

בעניין הגיר, אכן פחות נעים ו"חלק" מהתיבה האוטומטית הקלאסית, אך גם טומן בחובו יתרונות , ביצועים של גיר רגיל וחסכון משמעותי בדלק.

יש להתרגל לגיר הרובוטי ואז הנסיעה הופכת להיות נעימה יותר, אך הדבר אינדבידאולי לכל אחד ואחד.

אני באופן אישי אוהב (גם) גיר רגיל, לכן נחמד ומרענן להשתמש באופציה הידנית וכשעייפים מעבירים את העבודה לרובוט :-D .

בכל מקרה ממליץ מאד על נסיעת מבחן מקיפה לפני קנייה.

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התיבה הרובוטית דומה לתפקוד שלה כמו בגולף דור 5 עם תיבה DSG ?

טויוטה היו מתים שהיא תהיה דומה בתפקוד ל DSG...

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG הרבה יותר טובה (ועובדת באופן שונה מאוד - עם שני קלאצ'ים). מה רע בתיבה של טויוטה? היא חובטת מאוד בהעברות הילוכים, משתהה לפעמים ומעבירה לאט, קפריזית - מעבירה מתי שבא לה, מעבירה מאוד מהר להילוך גבוה ואז כל האצה דורשת הורדת הילוך.

רק בידני היא סבירה, וגם זה רק כשאתה זוכר להוריד את הרגל מהגז בזמן העברות ההילוכים.

אם כל זה לא יפריע לה בנסיעת המבחן - הרכב באמת נהדר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בתיבה של טויוטה? היא חובטת מאוד בהעברות הילוכים, משתהה לפעמים ומעבירה לאט, קפריזית - מעבירה מתי שבא לה, מעבירה מאוד מהר להילוך גבוה ואז כל האצה דורשת הורדת הילוך.

רוני

האם יש רכב שהתיבה שלו לא כזו גרועה כמו של הטויוטה וביחד עם זאת טוב ואיכותי כמו הטויוטה?

מה שחשוב לי:אמינות,איכות הרכבה,נוחות

מה שלא חשוב לי:מרווח ליושבים מאחורה,גודל באגז'

תקציב:בסביבות מחירי הטויטה (על איכות צריכים לשלם,ואנחנו בארץ משלמים כפליים:x )

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש רכב שהתיבה שלו לא כזו גרועה כמו של הטויוטה וביחד עם זאת טוב ואיכותי כמו הטויוטה?

מה שחשוב לי:אמינות,איכות הרכבה,נוחות

מה שלא חשוב לי:מרווח ליושבים מאחורה,גודל באגז'

תקציב:בסביבות מחירי הטויטה (על איכות צריכים לשלם,ואנחנו בארץ משלמים כפליים:x )

תודה

עדיין לא קנית מכונית?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...