Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על חנות

toshkab
שימו לב! השרשור הזה בן 6426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה להגיד דבר אחת על POMPA. ואני אזכיר למי ששכח:

הם מכרו קומפוננטים של מורל DOTECH עם טוויטרים של PULSE! (במחיר מלא של דוטק כמובן).

היה אז בלאגן שלם סביב הרמאות הזו.

ורק היום שמעתי על בחור שבא להתקין מגבר שנקנה משם והמגבר היה תקול...

אה ועוד משהו - שהם רושמים על מוצרים שאין להם ולא יהיו להם אף פעם - ש"לא כדאי לקנות" ומייד אח"כ בשורה הבאה - ואני מצטט... "מומלץ וכדאי לקנות רדיודיסק של קנווד יותר איכותי ועם אחריות של 3 שנים..."

רק בשביל לשרוף סתם מוצרים כדי לדפוק בעלי עסקים אחרים. פשוט חבורה של חוצפנים ניאדרטליים (והלוואי שיש שם מישהו שקורא את זה עכשיו! אם הוא בכלל יודע להבין עברית. כי ניאדרטלית, אני לא יודע לכתוב)

בקיצור. מבחינתי רמאים, נוכלים, עושים עוול לענף ולא מבינים כלום בניהול עסקים.

אז לכל מי שחוסך 50 ש"ח בקניית פאנל - שיהיה לו בהצלחה ושמשיך לתרום להם כסף.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUATRO צודק.

באמת מקום של נוכלים ושירות מגעיל.

אני מחכה שיחזרו אליי כבר מלפני שנתיים לגבי 9*6. שנתיים ועוד לא חזרו.

באמת לא מומלץ לרכוש משם.

ניב

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ב www.cheaper.co.il אני קניתי שם מגבר סאב וקומפוננט ,לא הייתה שום בעיה

יש שם בחור בשם תומר אם אני לא טועה הוא סבבה לגמרי , אגב ראיתי שיש פה כל מיני אנשים מעפולה מה שלא תעשה על תקנה בחנות שקוראים לה אפי 4x4 האנשים שם לא מיקצועיים אז בטח שההזמנה או משהו דרכם תהיה דומה , אגב הסאב הזה של phase נחמד מאוד (בלשון המעטה) למחפשים באס רך ואיכותי ...

מי אתה בכלל שתשמיץ את 4x4 של אפי או כול חנות אביזרים אחרת? ואם אתה כול כך מקיר את 4x4 של אפי אז אתה בתך יודע שאפי בנה את הרכב שלו בשביל "מורל", והרכב היה בגני התערוכה בתל אביב בתערוכה של אוטו מוטורס האחרונה אז חברה שמחבדת את עצמה תיכך אנשים לא מיקצועים כמו שצינתה דוגמת 4x4 של אפי אם הוא לא מיקצועי אז מי כן?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד דבר אחת על POMPA. ואני אזכיר למי ששכח:

הם מכרו קומפוננטים של מורל DOTECH עם טוויטרים של PULSE! (במחיר מלא של דוטק כמובן).

היה אז בלאגן שלם סביב הרמאות הזו.

ורק היום שמעתי על בחור שבא להתקין מגבר שנקנה משם והמגבר היה תקול...

.

מצטרף לדעתו של קאטרו ,

חזרתי לפומפה עם רמקול של גי.בי.אל שעושה חריקות (אחרי חודשיים),

במקום להחליף לי את הרמקול,

-פומפה (החוצפנים) שלחו אותי לאשדוד !!

כמו שאמרה לי המוכרת "אנחנו לא מטפלים בבעיות -כאן רק מוכרים" :x .:twisted:

עדיף לקנות בשוק הכרמל, שם לפחות אתה לא מצפה לשירות ..

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי על ד"ר סאונד בירושלים אני לא יודע איך אולי מישהוא פה נסיון איתו....

איזה מזל שאני קולט את התגובה הזו לפני שעשית איזה צעד לא חכם...

נתחיל בזה שהמקום האחרון שאתה צריך להתקרב אליו באזור ירושלים זה ד"ר סאונד - כמו שאמרת, מחירים בשמיים, והעבודה?? אלוהים ישמור!! פשוט ביזיון ממדרגה ראשונה...

יש לי נסיון עשיר מאוד אצלו ובכללי אני יכול להגיד שבתקופה שאני הייתי חסר נסיון בתחום, והלכתי אליו בגלל "השם" שלו, שפכתי שם קרוב ל 1200 ש"ח (!!!) על שני התקנות ששלושה שבועות מאוחר יותר פירקתי עד לרמת הבורג והתקנתי הכול מחדש.

אז חד משמעית - המלצה שלי, להתרחק כמו מאש מהמקום הזה.

מנגד, אחד המקומות היותר מובילים בירושלים בתקופה האחרונה בתחום נמצא דווקא לא רחוק ממנו והוא נקרא "קאדנס", מרכז ההתקנות של היבואן של המותג ובאופן אישי הוא המתקין האישי שלי ואצלו אני מבקר לפחות פעם בשבוע שבועיים רק בשביל להגיד שלום ובשביל קניות פה ושם וסתם ככה כי האנשים שם זהב טהור!! המלצה חמה חמה ממני שלא משנה מה תעשה ברכב שלך - אצליהם תקבל שירות ואייכות בכמה רמות מעל כל המקומות הירושלמים.

דבר שני בקשר לפומפה - לי אישית אין נסיון איתם אבל ניסיון של אחרים ראיתי ושמעתי לא מעט - רוב האנשים שאני מכיר שקנו מהם בעיקר ציוד כמו רמקולים בסופו שלדבר מצאו את עצמם חוזרים אליהם שוב ושוב עם תקלות או רמקולים שנשרפו פתאום - ככה שזה דבר שהייתי שולל לקנות מהם.

בנוגע למגברים מהם, על זה עד היום לא שמעתי איזושהי תלונה, אבל עדיין - לא חסרים פה אנשים שיעידו על עצמם ומהנסיון שלהם שעוד 100-200-300 ש"ח ולפעמים מעט יותר עדיפים ושווים את השקט הנפשי ואת הבטחון במוצר שאתה קונה בחנות אחרת, ושיש לך עם מי לדבר בצד השני.

אם אתה רוצה עוד פרטים לגבי דבר כזה או אחר שקשור בתחום בירושלים, פנה אלי בפרטי - אשמח לעזור לך.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יחיאל זה שאתה עובד באפי 4x4 זה לא נורא כבר תמצא מקום אחר ...

וחוץ מה שעושה את המקום ללא מקצועי זה אתה , לעשות לחבר שלי בניה בדלתות מסריחה במחיר

יקר טילים זה לא מקצועי ! בטח כשהיא לא מפיבר אפילו! +כל החירטוטים מסביב ואני לא יעלה פה פרטים ... ואגב רושמים בטח ולא בתח

האמת כנראה כואבת אני בטוח שאפי מקצועי מאוד וזה שבניתם רכב תצוגה אחד לא אומר כלום ואגב הצהוב בדלתות ממש מגעיל יכולתם לעטוף את זה לפחות בסקאיי!!!

מי מקצועי ? אפילו (!!!) רדיו העמק עדיף.

Hu - 880 prs

Tw - alesis point 7, 4 inch - amp xetec vector

Mids - morel pulse 6 mid bass - amp xetec xircuit

Sub - phase sx 220 - amp hifonics titan mono

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מישהו מקיר את החנות הזאת http://www.tomcar.co.il (תומקאר)

איך הם?

אני מכיר את החנות משם רכשתי את המערכת שברשותי וכך גם 4 חברים שונים שלי שעשו שם התקנות וכולם יצאו מרוצים מחירים סבירים יחס חם מתומר הבעלים , התקנה מקצועית,

אני ממליץ בחום על החנות ללרכישה של מוצרים וגם למי שאין לו מושג בהתקנות אז לבצא את ההתקנות אצל תומר הוא יעזור לכם ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יחיאל זה שאתה עובד באפי 4x4 זה לא נורא כבר תמצא מקום אחר ...

וחוץ מה שעושה את המקום ללא מקצועי זה אתה , לעשות לחבר שלי בניה בדלתות מסריחה במחיר

יקר טילים זה לא מקצועי ! בטח כשהיא לא מפיבר אפילו! +כל החירטוטים מסביב ואני לא יעלה פה פרטים ... ואגב רושמים בטח ולא בתח

האמת כנראה כואבת אני בטוח שאפי מקצועי מאוד וזה שבניתם רכב תצוגה אחד לא אומר כלום ואגב הצהוב בדלתות ממש מגעיל יכולתם לעטוף את זה לפחות בסקאיי!!!

מי מקצועי ? אפילו (!!!) רדיו העמק עדיף.

שלום לך מר דיג.

לא יכולתי להמנע מלהגיב לאוסף התגובות והתלונות שלך על אפי 4X4 וביחוד על יחיאל

"החבר" שאתה מדבר עליו.. יצא לאחר ההתקנה לא מרוצה ממה שניתן להבין .. דבר שהוא אפשרי ביותר.

אבל מה שמעניין אותי זה למה אם הוא כול כך מבואס ולא מרוצה ועוד מהמחיר של ההתקנה הוא שתק

ולא פצה את הפה בנוגע למחיר או לאיכות ההתקנה שלפי טענתך לא מספקת?למה אני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא אמר שום דבר? כי במקרה יצא לי להיות אצל אפי יותר מפעם אחת ויצא לי להכיר את האנשים שעובדים שם. גם אפי וגם יחיאל לא היו נותנים לחבר שלך לצאת מהמקום כשהם יודעים שהוא לא מרוצה.. ודרך אגב מקום לא מקצועי (בלשון שלך ובהסבר שלך ) זה לא... אלא להפך . ולדעתי אחד מהמקומות שבאים אל הלקוחות בגישה לא נצלנית ורק לטובת הלקוח.

ודרך אגב בנוגע לצהוב.. מה שאמרת בנוגע לצבע כול כך מיותר ולא במקום אז שאני אפילו לא אתייחס לזה.

אודה לך מאוד אם תוכל לחסוך מאנשים הודעות מיותרות וחסרות תכלית כאלו ואם אכן בא לך להגיב על דברים כאלה . אז יש דרך לעשות את זה בצורה נאותה ובשפה יפה ולא בצורה כמו שרשמת שלצערי היא תת רמה

face to face with the man who sold the world

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרותי עם אפי4X4 ועם יחיאל, לא נראה לי שיתכן מצב שלקוח יוצא לא מרוצה, גם אם כן, הם יעשו כל דבר סביר לרצותו.

בכל עסק , מתישהו, יש מצב של לקוח לא מרוצה, ולכן אינני פוסל על הסף מצב של לקוח לא מרוצה ויותר מכך, אין הדבר מעיד על ליקוי כשלהו של החנות או של המתקין.

אבל, יש לוודא שאם אכן הלקוח לא מרוצה, לבדוק את הסיבה ואם היא מוצדקת, לדאוג לפתרונה, ואם אינה מוצדקת, לדאוג להסבר מתאים ואמין ללקוח.

לכל עניין של סאונד , בנייה, וצבע יש נגיעת טעם אישי והעדפה כזו או אחרת. אי לכך מה שטוב יפה ומתאים לאחד עלול להיות הפוך למשנהו.

על כן, לסיכום דברי, אם אותו חבר שלך יצא לא מרוצה, שיחזור לאפי 4X4 וליחיאל, אני סמוך ובטוח שאם יש משהו בדבריך, הם ידאגו שיהיה מרוצה.

בברכה

דני זומרשטיין.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל דני ...

אני מעריך את התגובה הישירה אך אם זאת מעודנת ונותנת מקום למחשבה אולי יש משהו במה שאתה אומר אבל מהסיבה שאף אחד פה לא מכיר את המקרה לגופו אני חושב שלא כולם אובייקטיבים ...

ומר vibe היקר ... תן לי להחליט (בבקשה) למי אני עונה, איך ולמה אני לא חייב לך שום דין וחשבון

ואם אדם הגיב/ענה בצורה "תת רמה" כמו שרשמת אז אני יענה באותה רמה כדי שיוכל להבין את הכתוב

בפורום, שאלו על חנות אני הגבתי ה"וויכוח" היה רגוע מאוד וכל אחד אמר את דעתו אבל לקבל תגובות ממר יחיאל בה"פ שאומרות "אם יש לך משהו להגיד בא תגיד בפרצוף , מה אתה שפן?" אז כבר איך שאתה מכנה

תת רמה וזאת תגובה תואמת לאדם שנראה יפה בפורום אבל שולח לי ביינתים כל מיני ה"פ פרטיות אם שאלות חצופות,איומים או לא יודע כבר איך לקרוא לזה ...

אני חושב שפתחו את הפורום כדי שאנשים יביעו את דעתם ולא כדי שכל פלצן יקפוץ ויגיד "מי אתה שאתה מגיב ..." בלה בלה בלה ,זוהי דעתי וכך הגבתי אם תסתכל בהודעה הראשונה לפני כל הוויכוח המיותר הזה תבין שסך הכל נתתי עצה אחת בעד ואחת נגד לבנאדם תמים שלא רוצה שידפקו אותו בקניה ונימוקים

לדיעות שלי זה ה כ ל !

Hu - 880 prs

Tw - alesis point 7, 4 inch - amp xetec vector

Mids - morel pulse 6 mid bass - amp xetec xircuit

Sub - phase sx 220 - amp hifonics titan mono

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...