Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההופעה של משינה מומלצת בחום !!!

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום (שני) חזרתי מהופעה של משינה, היה חבל"ז, פשוט ענננננננק !!!!!!!

כן, אני יודע שבעיתון היום הייתה כתבה שההופעות מתחילות רק מיום חמישי, היום הייתה הופעה פרטית של "רשת" (לסלבריטי ומקושרים) ...

אני וחברה שלי כבר חודש מתכננים ללכת ולפני כמה ימים אבא שלי בא אליי עם זוג כרטיסים שהוא קיבל בחינם (ואני מזכיר לכם שכל כרטיס עולה כמעט 200 ש"ח) ...

בהתחלה היתה ארוחה נחמדה, מתחכחים במפורסמים (חיים צינוביץ, יגאל ודן שילון, דני רופ, מלא סטנדפיסטים וזה רמז למה שהולך להיות בעונה הקרובה, ועוד מלא שאני לא זוכר) ...

אח"כ התחילו הנאומים וקצת קליפים חמודים עם תוכניות חדשות שיעלו בקרוב ב"רשת". המסיבה הייתה של "רשת" לכבוד 10 שנים לערוץ 2 אז הזמינו את דן שילון שהוא אחד ממקימי הערוץ, והוא דפק הרצאה, רבע שעה ואני לא מגזים !!! הוא התחיל לספר על תולדות הערוץ וכל האנשים שהיו בדרך, היה איזה שלב שהתחילו כולם למחוא לו כפיים בלי שום קשר, הוא הבין את הרמז ושאל אם אנחנו מוחאים לו כפיים כדי שהוא יסיים, אז כולם צעקו לו "כן", והוא עדיין המשיך עוד איזה כמה דקות, היה ממש מצחיק, מזל שבהופעות הרגילות הוא לא יבוא לנאום ...

אח"כ כמובן התחילה ההופעה, בהתחלה היו השירים החדשים, אני לא כ"כ הכרתי כי עדיין לא יצא לי לשמוע אותם. אח"כ באו השירים הישנים והטובים, אני קרעתי את הגרון, אני לא יכול לדבר עכשיו, רקדנו כמעט כל הזמן, והיה כייף חבל"ז ...

אני אישית ממליץ בחום ללכת להופעה, אני מעריץ גדול של משינה, אני גדלתי עליהם ועל אתניקס ...

לפי מה שקראתי היום בעיתון יש 8 הופעות, מתוכם 4 באמפי' בקיסריה (גם היום זה היה באמפי'), הוצאו למכירה כ-40 אלף כרטיסים וכולם אזלו, אז אני מקווה שכל המעריצים האמיתיים של משינה השיגו כבר כרטיסים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

איזה כיף :!:

דרך אגב למה דני רופ סלבריטאי הוא עושה משהו אחר חוץ מהגשת התחזית כלכ בלונדיני כמוני יכול להגיש? :shock::roll:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

איזה כיף :!:

דרך אגב למה דני רופ סלבריטאי הוא עושה משהו אחר חוץ מהגשת התחזית כלכ בלונדיני כמוני יכול להגיש? :shock::roll:

לא, סתם רשמתי אותו כי אותו אני זוכר, היו שם כמעט כל האנשים מערוץ 2 ...

יש לך מזל שאתה הולך להופעה באמפי, לפי דעתי המקום הכי טוב ולכן 4 מתוך 8 ההופעות הם שם. אחרי ההופעה אתה תבין למה אני אומר שהאמפי הוא המקום הכי טוב להופעה שלהם ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר להשיג כרטיסים (אם בכלל) למי שעוד לא קנה ? חיפשתי לפני שבועיים ולא מצאתי, בסוף שכחתי ונשארתי בלי :cry:

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום מכרתי למישהי זוג כרטיסים לשורה רביעית להופעה של יום חמישי....

300 שח לזוג כרטיסים זה יפה לא?

נראה לי זול :roll: כרטסים עולים עלו לאנשים משהו כמו 200 כל אחד

כן זה מענין למה באמפי נראה איך יהיה....

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההופעה והיה ממממש פיצוץ

בקשר לאמפי מי שהולך לנסות לא לרקוד באטרף של ממש כי עללוים ליפול (לא נעים)

אבל אני חייב לציין שהחלק הכי טוב היה ביציאה מהמקום כרגיל פקק ענק אבל פקק שלא זז אז כיביתי אוטו הורדתי חולצה פתחתי דלת ומוזיקה פול ווליום 30 דקות ככה ואז גילינו שעדיף להסתובב ולצאת מהצד השני שלקח בדיוק דקה :roll:

קיצר ממולץ בחום ואל תשכחו שכמו משינה כולנו רוצים מכונית :p

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההופעה והיה ממממש פיצוץ

בקשר לאמפי מי שהולך לנסות לא לרקוד באטרף של ממש כי עללוים ליפול (לא נעים)

אבל אני חייב לציין שהחלק הכי טוב היה ביציאה מהמקום כרגיל פקק ענק אבל פקק שלא זז אז כיביתי אוטו הורדתי חולצה פתחתי דלת ומוזיקה פול ווליום 30 דקות ככה ואז גילינו שעדיף להסתובב ולצאת מהצד השני שלקח בדיוק דקה :roll:

קיצר ממולץ בחום ואל תשכחו שכמו משינה כולנו רוצים מכונית :p

אנחנו דווקא יצאנו דיי מהר, היה קצת פקק אבל נסיעה של בערך 10-20 קמ"ש כמה דקות והיינו על כביש החוף ...

אכן באמפי יש בעיה של מרווח לרגליים אבל עכשיו אני מקווה שהבנת למה אני אומר שהאמפי זה מקום מצויין להופעה של משינה ...

REDR, לא נותנים להכניס מצלמות אז אני ממליץ לוותר על המצלמה מראש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו להכניס מצלמות היה מספיק פלאשים לא מוגזם אבל היו.

יפה באמפי אבל קשה לרקוד הבעיה גם שמגיעים אנשים בני40-50 פלוס או אנשים שלא רוצים לרקוד והם יושבים וכשיושבים מולך יש פחות מקום לקפוץ גם כמעט נפלתי כמה פעמים מרוב אטרף :multi:

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...