Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עירוני ומהנה עד 60K יש חיה כזאת?

בבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם הכותרת לא ברורה דיה:

אני מחפש ומבקש המלצות לרכב שיענה על הדרישות הבאות -

1. אוטומאט חובה

2. מהנה לנהיגה - יש עדיפות להנעה אחורית, עד היום נהגו על וולבו ישנה עם הנעה אחורית, לאימא אין בעיה וזה מרגש את הילד.

3. חסכוני וקטן

4. רכב שיתאים לאימא, שלא יהיה מטורף מדיי.

5. הביצועים לא חייבים להיות איי איי איי - אבל חייבת להיות יציבות וביטחון על הכביש.

6. מראה טוב וקצת פוזה מוסיף ;)

האם יש הצעות לרכב בתקציב לש 60 אלף ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חייה כזאת

הנעה אחורית ברכב קטן?ועוד עירוני?

הרכב הכי קטן שאני חושב שיש בו הנעה אחורית זה MX5 והוא לא עירוני ולא חסכוני בדלק

הנעה כפולה אולי תספק אותך אבל זה רק באימפרזות(2.0 4X4 אוטו) שחורגות שלך מהתקציב וגם מהנפח והם גם לא קטנות.

תרד מהעניין של ההנעה האחורית יש מספיק מכוניות מהנות ב60 אלף ואטומטיות

יש לך את ההונדות הצבק' אוטומט קטן וחסכוני יחסית(גרסת ה-1400)

פגו 206 רכב נחמד בתקציב שלך

אפילו הקליאו נראת אחלה אופציה.

אבל היחידה שהכי נראת ספורטיבית בקטגוריה היא ההצ'בק.

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש1 ו2 מנוגדים......איזה הנאה יש בנהיגה ברכב אוטומטי ?

לסובב הגה וללחוץ על הברקס ? זה כמו לאכול אוכל שטחנו בבלנדר בלי ללעוס .....לא כיף במיוחד

בקיצור תחליט אוטו שתהנה לעלות עליו כל פעם מחדש או אוטו שאחרי 3 דקות נסיעה תרגיש את התחת מתחמם והעיניים נעצמות משיעמום

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש1 ו2 מנוגדים......איזה הנאה יש בנהיגה ברכב אוטומטי ?

לסובב הגה וללחוץ על הברקס ? זה כמו לאכול אוכל שטחנו בבלנדר בלי ללעוס .....לא כיף במיוחד

בקיצור תחליט אוטו שתהנה לעלות עליו כל פעם מחדש או אוטו שאחרי 3 דקות נסיעה תרגיש את התחת מתחמם והעיניים נעצמות משיעמום

גם לפי דעתי אתה צודק..

אבל הרכב הוא גם של האימא, ולכן, עקב שימושה ברכב רק כדי לעמוד בפקקים היא אוסרת על האפשרות של גיר רגיל

ולכן ההתפשרות מצידה היא שאני בוחר את הרכב -בתנאי שהוא אוטומאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז בעיניין הנוחות יש לי משיכה לגרמניות אז הייתי ממליץ על גולף 1600 שעם כמה שיפורים קוסמטיים קטנים יכולה להראות מצויין (השקעה של כמה מאות שקלים לא יותר).

בעניין הטיפולים והחלפים הייה לכם שוודית לפני אז אני לא מאמין שתופתעו כיוון שהם זולים יותר

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי סיויק האטצ'באק 1400 אוטומטית היא מהנה לנהיגה או ספורטיבית?!

אמרתי נראת ספורטיבית יותר מכל החברות בקטגוריה וכמו שאני זוכר אותה היא לא היתה נוראית לנהיגה

ואני זוכר אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז בעיניין הנוחות יש לי משיכה לגרמניות אז הייתי ממליץ על גולף 1600 שעם כמה שיפורים קוסמטיים קטנים יכולה להראות מצויין (השקעה של כמה מאות שקלים לא יותר).

בעניין הטיפולים והחלפים הייה לכם שוודית לפני אז אני לא מאמין שתופתעו כיוון שהם זולים יותר

גולף הוא אוטו זללן במיוחד ה1600 שמתקשה לסחוב את המשקל הרב של הגולף.הבחור מדבר על רכב חיסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 1.4 או 1.6 (האחרון עדיף).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי, מהנה לנהיגה וחסכוני ישאיר אותך אך ורק עם סופר מיני או קומפקטית נחמדה.

בגיזרת הקומפקטיות המהנות יש את ה פוקוס 5 דלתות או 306.

כמו שאיציק המליץ, הכי טוב יהיה אם תמצא 206 XT 1.6 (מעל 2001 עם המנוע 110 כ"ס) או יאריס שגם היא דיי נחמדה לנהיגה למרות שה 206 טוב ממנה ונוחה ממנה.

יש אופציה למצוא קומפקטית עם הנעה אחורית בדמות הבמוו קומפקט, צריך לבדוק איזה שנתון ניכנס בתקציב, בכל מקרה חסכונית מבחינת דלק היא לא תהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש גולף דור 4 משנת 2000 עם מנוע 1.6L בעל 100 כוחות סוס.

הרכב אמין מאוד בעל 4 כריות אוויר מותחני חגורה עם מנגנון פירוטכני, ABS, בלמי דיסק גם מאחור.

שכחתי לציין במידה ויש ילדים קיימת אפשרות להשתמש מנגנון ISOFIX במושבים האחוריים לרתימת מושב ילדים.

טיפולים זולים יחסית לטויוטה והרבה רכבים אחרים ואל תאמין לשטויות שאנשים כותבים לגבי עלויות אחזקה של גולף ואני מדבר מנסיון של 6 שנים (סה"כ 20 שנים עם גולפים).

פשוט יש אנשים קוראים תגובות של אחרים ומעתיקים אותם ומפרסמים תשובה, כאשר לעולם לא היה ברשותם רכב מסוג גולף.

שכחתי לציין, אל תקנה רכב מסוג זה מסוחרי רכבים, לצערי בדקתי אפשרות קנייה של רכב כזה לאחותיי ולאחר בדיקה של כ-12 רכבים ויתרתי.

הסוחרים קונים בדרך כלל בזול רכבים שלא טופלו כראוי.

מצורפת חשבונית לצורך דוגמא של החלפת רצועת תיזמון במוסך מורשה צ'מפיון בני-ברק לגולף דור 4 במחיר של פחות מ-900 שקל כולל מותחן.

טיפולים לרכב החלפת רצועת טיימניג פלגים_Page_2.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את השירשור והרכב היחידי שעולה לי בראש זה סיאט איביזה

שנתונים של 2002-2003 נכנס בתקציב

אני חושב שזה אחלה רכב

יש לו פוזה, בחיסכון הוא לא רע, יש גם אוטומט.. והוא קומפקטי.

ואם אתה רוצה יש גם את הגירסה היותר חזקה בשנתונים יותר מוקדמים..

זאת ההצעה שלי בכל אופן.. כל אחד והדעה שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...