Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובר לבית חדש - צריך עזרה איפה ניתן לרכוש... הכל?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, יש לו חנות ברח' אבא הלל ליד קניון איילון, ועוד אחת באלנבי אם אני לא טועה. נדמה לי שראיתי גם משהו בראשון לציון ברח' לישנסקי.

הוא זול, אבל אין מבחר, המקום הוא מחסן ובד"כ אפשר לקבל אותם מחירים באינטרנט.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על איקאה - בעיקר ה"מציאות" החבוטות מהתצוגה בסוף החנות.

מצאתי שם כמה מדפים/ארונות מסיביים מאוד לבית.

סתם איזה DVD/טלוויזיה - מחסני חשמל.

למיטב זכרוני, הסניפים השונים של הרשתות בצומת ביל"ו זולים יותר מאותם סניפים בירושלים.

שקעים, כבלים, מחברים ושאר מוצרי חשמל קטנטנים כדאי לרכז לטיול אחד בשדרות הר ציון, ת"א.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נוקט בטאקטיקה שונה טיפה... היות וזה בית שאתה לא עומד להישאר בו שנים, היות והריהוט אמור להיות משהו די זמני, ואין סיבה להשקיע בריהוט שיתאים לבית הזה, ואחרי תקופה כשתחליט לקנות בית משלך הוא לא יתאים...

אני הייתי מחפש דברים ביד שניה...

ספות, כיסאות ושולחן אוכל, ארונות וכו'... המחירים - בריצפה...

ואחרי שתחליט לעבור, מה שלא ניראה לך, פשוט תוכל ליזרוק/לתרום/למכור ללא כל נקיפות מצפון של "אבל קניתי את השולחן הזה ב5K!!! חבל ליזרוק אותו, למרות שהוא ממש לא מתאים לבית החדש..."

אני לדוגמא לא קניתי כלום חוץ ממקרר, כיריים ותנור "בילד אין"... בניתי לתנור ארונית יפה מעץ ובבית החדש היא לא הישתלבה הכי טוב, אבל השארתי אותה כי היה לי חבל (וחוץ מזה היא אחלה ארונית, מעץ מלא ואין ליקנות כאילו דברים, שוב, חבל... :roll:)...

אני מכיר את ההיתרגשות של "לגור ביחד" וכו'... יש היתפתות גדולה לרוץ וליקנות הכל חדש... זו טעות מספר אחת... בשלב ראשון, אפשר להיסתפק בדברים משומשים (שניראים טוב), ולפעמים, אם יש חוש אומנותי, אפשר לעשות מהם דברים יפיפיים שאין בשום בית אחר (בניגוד לדברים שקונים באיקאה נניח)!

בקיצור, לדיור זמני, רק יד שניה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1011959#post1011959

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי תודה, הרבה אנשים באמת המליצו לי אבל לא יודע האם זה באמת משתלם...

בדקתי מחירים של יד שניה והם לא הכי זולים ומה שכן בדרך כלל ישן. גם כל מודעות ה"לרגל נסיעה לחו"ל" התגלו כלא משהו במיוחד. נראה לי שאם קונים רהיטים לא יקרים מדי אז יוצא משתלם בכל מקרה לא?

בכל מקרה מדובר בדירה של שנה-שנתיים לפחות, ככה שזה לא כזה זמני...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן שמע על "אבי סופר"? קיבלת על המקום המלצות הטענה שהוא הכי זול שיש, אפילו יותר ממחסני חשמל.

היתכן?

צביקה

בתקופה שהוא פתח קניתי ממנו DVDשל טושיבה במחיר מצחיק,במהלך הזמן החנויות שלו העלו מחירים אבל יש לי חבר(רומני:-P )שהרביץ אצלו קנייה כללית לבית החדש ומרוצה עד השמיים,שווה נסיון.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדבר גילי ומוסיף -

אני לא התפשרתי על מוצרי חשמל חיוניים משומשים ולכן קנינו מקרר חדש, מכונת כביסה חדשה, תנור חדש, מיקרוגל חדש ומיני-אובן קטן חדש.

בהתחלה התלבטתי אם לקנות מקרר משומש אך עקב המחירים הממש נמוכים של המוצרים כיום, העדפתי לקנות מקרר חדש בגודל ממוצע למשפחה קטנה (450 ליטר) שיספיק לפחות לכמה שנים הקרובות. מקרר כזה שהוא NO FROST עם טכנולוגיית MULTI-FLOW (לא לוותר על זה !) עולה בסביבות 3,000 שח ואף פחות. מכונת כביסה טובה ( 5 ק"ג) זה גם סיפור של בערך 3,000 שח פחות או יותר. כמובן שאפשר לקנות גם מכונות עלומות שם בחצי מחיר, אבל מכונות טובות של קונסטרוקטה או באוקנכט או AEG זה עניין של 2500-3000 שח ואתה מסודר.

בתנורים גם כן המבחר עצום וכדאי לקנות משהו טוב. התנורים הזולים לא מציעים טורבו אקטיבי ואיכות הגימור שלהם ירודה. לכן אם קונים תנור לשנים הקרובות, לא להסתפק במשהו זול. להשקיע קצת יותר על תנור איכותי עם טורבו אקטיבי וכל שיכלולי הבטיחות שיש כיום (חיישנים עם כיבוי אוטומטי וכל החארטה הזה).

אז איפה לקנות ?

מקרר ומכונת כביסה אנחנו קנינו במחסני חשמל. בדיעבד, המחירים שלהם בסדר גמור - למרות שאפשר להשיג מחירים דומים ואולי אפילו קצת זולים יותר בחנויות ליד הבית.

תנור (LY-VENT) ושואב אבק (LG) קניתי דרך האינטרנט. בשום מקום אחר לא הצלחתי להשיג מחירים כמו שהצלחתי עם המכרזים של המוצרים הללו. כ-ד-א-י !

כל שאר הדברים (מיקרו, מיני אובן וכד') קנינו בחנות חשמל ליד הבית.

בכל מה שקשור לריהוט - יש רעיונות נהדרים באיקאה ולעיתים גם יש מחירים טובים על מוצרים מסויימים. מאיקאה קניתי ארון בגדים 2 דלתות עמוק ורחב כתוספת לארון שכבר היה בדירה - וגם שולחן לסלון במחיר מעולה.

סלון קיבלנו משומש מאמא, חדר שינה (חדש) קומפלט קיבלנו במתנה - ולאט לאט הבית נבנה.

אם חשבת שאוטו זה בור בלי תחתית - בית מגדיר את המושג מחדש ! תמיד יש מה להשקיע, תמיד יש מה לסדר ותמיד יש מה לעשות. רק מה, חשוב שתבין שבבית שכור אין לך מה להשקיע, לכן מה שתקנה ומה שתעשה בבית הזה תזכור שזה ז-מ-נ-י.

עקרונית, בלוחות יד שניה יד מוצרים מדהימים במחירים מגוכחים. אם יש לך 2 ידיים ימניות תוכל לרכוש המון מוצרים ובאמצעות ידיים טובות וקצת צבע תוכל לעשות אותם חדשים לגמרי (במיוחד ריהוט שזקוק לצבע או דברים בסגנון הזה).

בנוגע לפינת אוכל - אם יש לכם מקום לפינת אוכל, תקנו משומש. חדש זה עסק יקר שלא בטוח שיתאים לבית הבא שלכם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, תודה רבה על התגובה המפורטת!

היום עשיתי סיור בצומת בילו, ואני חייב להגיד שאני מאוכזב.

לכל חנויות החשמל לא היה כמעט כלל מקררים בגודל קטן (המחיר שדיברת עליו - כ-3000) ומחירי התנורים גבוהים מהאינטרנט בהרבה.

מסכים לגבי רכישת מכונת כביסה טובה זה אכן ממשיך איתך אבל הבעיה היא התנור - כרגע לא נקנה בילד-אין ואם בדירה הבאה כן יהיה מקום לתנור?

בנוסף חדרי שינה המחירים פשוט מטורפים ברמות... המחירים הנורמלים היחידים שראיתי הם של מקומות שעושים עם MDF, ואינני יודע עד כמה זה מחזיק (אם בכלל).

מוצרי חשמל נקנה בבטחה חדשים, אבל לגבי ריהוט זה חלק באמת בעיתי כי יתכן שלא יעבור איתנו הלאה.

אולי נעשה ניסיון השבוע לבקר בשניים-שלוש מקומות שמוכרים תכולת דירה אולי ניפול על איזה מציאה...

שוב תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה ליבדוק כאילו שמוכרים ביד שניה... במיוחד ריהוט...

מיטה, אחי בנה מיטה מעץ מלא בעלות של 300-400 ש"ח... לא בעייתי במיוחד. את המיזרון הוא קנה ב 700 ש"ח.

יש ליקנות כאילו מיטות בתצורה יותר פשוטה בעלות דומה (מכיוון בני ברק לצ.גהה, לפני הצומת יש מקום כזה). במיזרון הייתי כן משקיע. זה דבר שהולך איתך ומשרת אותך אחרי זה תקופה ארוכה...

רהיטים...

אני אוסף זבל כפייתי. כזה אני... פעם הייתי נוסע בדרך מהעבודה כל פעם בדרך אחרת ומחפש מציאות, הייתי מעמיס אותן על האוטו ואחרי זה משפץ אותן ותורם אותן לחברים. אנשים זורקים שידות ישנות, ולפעמים דברים שהיו שייכים לסבים או להורים שניפטרו. יש דברים ממש יפים ומיוחדים. כיום ניתן לשפץ אותם וליצבוע אותם בצורה כל כך יפה ששום רהיט שתיקנה בחנות לא יתן לך את התחושה האוטנתית והחמימה שיש לרהיט כזה... בונוס נוסף שיש, תמיד תוכל לענות לשאלה "נו, וכמה עלה המיזנון המדהים הזה" בתשובה של: "כלום... מצאתי אותו ושיפצתי אותו לבד!"....

בקיצור, זה הזמן שלך להפגין יצר אומנותי, רעיונות תוכל לימצא למכביר בפורומים של תפוז, שם יש אנשים מוכשרים שעושים את הדברים האילו כל יום...

ספות:

אנחנו קנינו את הסלון שלנו בצומת סגולה, הסלון עצמו מבד דמוי עור הפוך, ספה 2+3 עלה כ 4000, זה לא מעט, אבל איכות טובה. שוב, כאן אסור ליקנות דברים מהאינטרנט, אתה חייב לשבת ולתת לתחת שלך להגיד מה הוא חושב!

מכשירי חשמל:

מקררים, אחי קנה מקרר של אמקור (משומש) ב 600 ש"ח...

תנור+כיריים כיחידה ב 1000 (חדש, עם דפיקה בצד)

אם יש משהו שאתה לא מוכן להיתפשר עליו (למשל אני חובב בישול, ולא הייתי מוכן להיתפשר על איכות הכיריים), חפש משהו טוב במיכרזים באינטרנט. אם יש לך זמן, אתה תימצא (אני מצאתי תנור של אמנה ב 900 ש"ח - חדש, וכיריים של דה-טריש ב 800).

בהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, תודה רבה על התגובה המפורטת!

היום עשיתי סיור בצומת בילו, ואני חייב להגיד שאני מאוכזב.

לכל חנויות החשמל לא היה כמעט כלל מקררים בגודל קטן (המחיר שדיברת עליו - כ-3000) ומחירי התנורים גבוהים מהאינטרנט בהרבה.

בדיוק כמו שאמרתי קודם לכן, המחירים בחנויות בכל מה שקשור לתנורים הוא הזוי (מדברים על 3000 שח ומעלה.

במחסני חשמל תוכל להשיג תנורים פשוטים באיכות סבירה בחצי מחיר ואף פחות.

יש תנורים ברוחב 50 ס"מ ויש ברוחב 60 ס"מ. לדעתי אם משקיעים סכומי כסף כאלה, לקנות 60 ס"מ. מה יהיה בבית הבא (או אפילו מחר בבוקר) רק אלוהים יודע. תעשה את החשבון שלך ועם זה תמשיך הלאה. אל תתכנן יותר מידי קדימה, לך תדע מה יהיה. זה טוב להסתכל קדימה - אבל אל תבנה על זה את עולמך כרגע, דברים משתנים.

בנוגע למקררים, המקרר שאנחנו קניני לפני שנה וחצי עדיין נמכר בהמון חנויות שמאתי ב ZAP במחיר שמתחיל מאיזור ה 2700 שח. אנחנו הלכנו על מקרר צנוע במחיר שפוי מדגם אמקור NO FROST עם MULTI-FLOW שהדגם שלו הוא NT475 (המקרר עצמו מיוצר ע"י חברת VESTEL).

אני לא מחובבי המותגים הסופר-דופר יקרים ואין לי בעיה עם מוצרים טובים מבית טוב ומחיר שפוי.

אני גם לא בעד להתחתן עם מוצרים, לא משנה אם זה מקרר או תנור או מיטה. תמיד טוב להתחדש פעם בכמה שנים, זה גם מרענן את הבית וכל עוד אתה לא משקיע סכומי עתק - אתה יכול להרשות לעצמך את זה פעם בכמה זמן - ככה אתה גם מחדש את הבית וגם דואג לעיצוב עדכני.

ציינת שמיטה מ MDF אולי לא תחזיק לך הרבה זמן - השאלה היא כמה זמן אתה רוצה שהיא תחזיק ?

אנחנו חיפשנו חדרי שינה ברחוב הרצל בתל אביב ולא מצאנו כ-ל-ו-ם בפחות מ 3200 שח ! (מתצוגה !!!!) ואני מדבר על MDF !

בסופו של דבר, אחרי שיטוט באינטרנט, מצאנו חדרי שינה מ MDF חמודים לאללה החל מ 1800-2000 שח. בסופו של עניין הגענו לחברה בשם "הום-דקור" ברשל"צ - ושם סגרנו על חדר שינה קומפלט (MDF) באיזור ה2500 שח, דגם שהיה לטעמנו (למרות שהיו זולים יותר באותה תקופה) עם קומודה ענקית ומראה, 2 שידות ומיטה בגודל סטנדרטי. נכון לעכשיו (כבר שנה וחצי) הכל עוד חדש לחלוטין ! ואין שום סימני בלאי. אז אפשר גם לקנות מיטה בסכומים מטורפים מעץ מלא - אבל זה לא מה שישנה לך את איכות השינה כרגע (תדאג רק למזרן טוב) או ישנה משהו בכלל. MDF זה לא כזה נוראי כל עוד דואגים שלא לחבוט בו עם עצמים חדים ולא שופכים עליו מים. מעבר לזה - מיטות MDF יכולות גם להחזיק בקלי קלות 10-15 שנה בלי לצייץ !

עם הכסף שיש לך כרגע תשתדל לעשות את המקסימום. אולי לא תקנה סלון של נטוצי או מקרר SBS בשווי 10,000 ש"ח - אבל ביננו, אתה לא צריך את זה עכשיו ! (ולא בטוח שאתה יכול להרשות לעצמך את זה עכשיו). אתם זוג צעיר, כל החיים עוד לפניכם, אל תכנסו לסתם חובות מעכשיו.

בכלך מה שקשור לבית הבא - אל תדאג יותר מידי כבר מעכשיו. גם אם זה לא יתאים לך בדיוק למה שאתה מצפה, תמיד תוכל לעשות שינויים או לפחות לעצב ולהקים תשתית ראויה למה שתרצה בעתיד ובינתיים להשתמש בקיים (למשל: ברוב הבתים שמים את התנור תמיד בצד המטבח, בפינה. אתה יכול להשתמש בתנור רגיל ובבוא העת להעיף את התנור ולסגור את ה"חור" הזה עם ארון מלמטה עד למעלה ולהתקין בו תנור בילד-אין עם מקום למיקרוגל וארון לסירים או כל דבר אחר. ואז גם תוכל לשים כיריים על נקודה מסויימת בשיש ומשם להמשיך הלאה...).

אם יש עוד שאלות - שאל בכיף.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...