Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובר לבית חדש - צריך עזרה איפה ניתן לרכוש... הכל?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אקטיבי שמקטיבי.

ב-95 אחוז מהמקרים אין כל שימוש לפונקציית "טורבו", וב-5 האחוזים הנותרים

אין שום בעיה עם הטורבו ה"פסיבי". חוץ מקליית קפה, לא היה לנו שום צורך בפונקציה המיותרת הזאת.

אני דווקא בדעה של הליכה על דגם פשוט בתנור - רק לבדוק שהכיריים מתאימים מבחינת נוחות,

ניקיון וכיו"ב, ושלום על ישראל. דה-לונגי זו לא מילה גסה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד דבר קטן - נתקלתי במודעה הבאה:

חבילה מושלמת לחתן ולכלהתנור זק"ש, מקרר אלקטרה, מכונת כביסה נורמנדה

מחיר מחירון

8,990 שייח

מחיר מוזל

4,990 שייח

*תנור עומד זק"ש:

4 תוכניות לאפייה, בישול, הפשרה וצלייה, תאורה פנימית, דלת זכוכית כפולה, תא אפייה מצופה אמייל,

מערכת כיריים - 4 מבערים בגדלים שונים,

הצתה אלקטרונית, תבנית אמייל.

*מקרר אלקטרה 455 ליטר:

תאורה פנימית כוללת מפסק שבת, מתאים לאקלים הטרופי, מפסק לקרור מוגבר בקיץ, מתקן לייצור קוביות קרח חצי אוטומטי, גב מקרר חלק, 429 ליטר נטו.

*מכונת כביסה נורמנדה:

10 תוכניות כביסה לרבות: לחצן לביטול סחיטה, חצי כמות,

בורר טמפרטורה, תא לחומרי ניקוי, תוף עשוי נירוסטה,

חסכונית במים וחשמל.

מה דעתכם - האם משתלם? בהשוואה רגילה של מחירי המוצרים יש בהחלט הנחה מהמחירים הרגילים... אבל אני לא רואה דגמים ספציפים אבל בכל זאת כנראה התנור והמכונת כביסה הם בטח משהו ישן קצת.

צביקה

צביקה, שתתחיל לכתת רגליים, לראות מוצרים ולבדוק מפרטים - תבין שהכל עניין של מחיר.

התנורים של זק"ש הם מאוד זולים (1300-1600 שח), בדוק במחסני חשמל (וכד') ותראה. אם כזה אתה רוצה - אז אחלה. תבדוק מה הרוחב שלו, תבדוק אם יש\אין טורבו, תבדוק אם יש\אין חיישני בטיחות וכד'.

המכונת כביסה - יופי שהיא של נורמדה, השאלה מה הלאה ?

על כמה סלד היא סוחטת ? מה הקיבולת ? כמה אחריות ?

בנוגע למקרר - כנ"ל. זה NO FROST בכלל ? יש דברים מעבר לזה ?

את הרעיון הבנת אני מקווה.

אקטיבי שמקטיבי.

ב-95 אחוז מהמקרים אין כל שימוש לפונקציית "טורבו", וב-5 האחוזים הנותרים

אין שום בעיה עם הטורבו ה"פסיבי". חוץ מקליית קפה, לא היה לנו שום צורך בפונקציה המיותרת הזאת.

אני דווקא בדעה של הליכה על דגם פשוט בתנור - רק לבדוק שהכיריים מתאימים מבחינת נוחות,

ניקיון וכיו"ב, ושלום על ישראל. דה-לונגי זו לא מילה גסה.

נכון להיום - אני מסכים איתך, אתה צודק.

כל עוד אופים תבנית אחת (בין אם זה עוגה או פשטידה או כל דבר אחר) או מבשלים (כל דבר, אפילו עוף נניח) אין צורך בטורבו... להפך, במקרים כאלו הטורבו עלול לייבש את המאפה\תבשיל.

מתי כן צריך ? מתי שמכניסים לתנור כמה תבניות (אוכל למשל) - הטורבו נועד בדיוק בשביל זה - וזה נכון שלא לכולם זה מתאים עכשיו, אבל אם כבר קונים תנור לשנים הקרובות (ואולי היום או בשנתיים הקרובות אין לך כמויות של אנשים לארח לארוחת צהריים או ערב - אבל בעתיד שתעבור לבית משלך וכן תעשה זה, אז כן תזדקק לזה) כדאי להוסיף עוד קצת ולקחת מכשיר פונקציונלי יותר שיכול לענות גם על צרכי העתיד - ואם כבר קונים, עדיף לקחת את הדבר האמיתי (האקטיבי) ולא ה"כאילו" (פאסיבי).

תרגיש חופשי להציף עוד שאלות :)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב!

לגבי המכשירים במבצע הנ"ל, ברור לי שהם לא פסגת הטכנולוגיה ;)

הבעיה שלא מצאתי אותם בתור מכשירים בודדים באתר מכשירי חשמל וזה הפירוט שיש שם. היום אני מקווה לקפוץ לשם בירושלים אז אוכל לדעת בדיוק במה מדובר.

האמת אף פעם לא ידעתי מה אופצית הטורבו עושה - הסיבה היא שאמא שלי יודעת רק את המצב הרגיל למרות שהיה לנו תנור סבבה, אפילו לכוון טימר אני היתי צריך לכוון :D

בכל מקרה ראיתי גם תנורים של שאוב-לורנץ עם חישנים טורבו וכו' בסביבות 1500 ש"ח אז זה גם שווה בדיקה.

היום באופן כללי אנחנו עושים סיבוב בתלפיות ששם יש גם ריהוט וגם מוצרי חשמל בתקווה שנצא עם קצת יותר מידע... אולי אני גם ימצא את המקרר של BEKO שאף אחד כאן לא מכיר... :(

שוב תודה ויום טוב לכולנו,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עדכון מהשטח...

אחרי ביקור האיקאה ביום הראשון של מבצע הקיץ שלהם, שאמור רשמית להתחיל מחר אבל הם פרסמו בכל העולם בערך שהמחירים מתחילים מהיום כללללללל עם ישראל הגיע לקנות שם, פשוט טירוף.

נקודות לחיוב:

כל הדברים הקטנים והזולים שבמבצע באמת שווים ונחמדים.

המקום מסודר היטב בצורה מדהימה. לא הלכנו לאיבוד הכל מצאנו ועל כל דבר יש שילוט.

המסעדה במקום סבבה, אוכל טוב וזול.

הקופות זריזות ויעילות וכך כל אנשי השירות במקום.

נקודות לשלילה:

הריהוט ממש, אבל ממש לא זול. יותר בכיוון של רהיטים יקרים... אז למרבה הצער לא מצאנו כלום.

הריהוט שכן זול הוא מעץ פשוט ולא צבוע ואם רוצים קונים וצובעים בצבע לעץ איך שרוצים.

לסיכום ממש נחמד ובדיוק כמו שהחבר'ה כאן המליצו - לדברים הקטנים.

עכשיו רק צריך לסגור את ענין מוצרי החשמל המעצבנים האלה... :(

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא יודע אם זה עדיין מענין מישהו אבל עוד עדכון:

ריהוט - כנראה שמצאנו מיטה טובה - חדר שינה קומפלט יפה MDF - 1800 ש"ח בחנות ROOMS בירושלים.

סלון - ההורים יעבירו לנו את שלהם.

מוצרי חשמל - לגבי העסקה של מחסני חשמל מדובר במוצרים:

מכונת כביסה נורמנדה 442 - 400 סל"ד 5 ק"ג (מחיר מדף 1290)

תנור זק"ש דגם 301 בלי טורבו בכלל וצר 50 ס"מ (מחיר מדף 1490)

מקרר אלקטרה 2465 נפח 321 ליטר קירור 99 מקפיא, 3 שנות אחריות (מחיר מדף אחרי טריד אין 3000, לפני 4000).

נראה לי שאיכות כאלו של מוצרים אפשר למצוא במחיר קרוב לזה גם בלי העסקה, אני פשוט היתי הכי מאוכזב מהתנור שנראה לא משהו... מה דעתכם עליהם?

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת כביסה נורמנדה 442 - 400 סל"ד 5 ק"ג (מחיר מדף 1290)

תנור זק"ש דגם 301 בלי טורבו בכלל וצר 50 ס"מ (מחיר מדף 1490)

מקרר אלקטרה 2465 נפח 321 ליטר קירור 99 מקפיא, 3 שנות אחריות (מחיר מדף אחרי טריד אין 3000, לפני 4000).

400 סל"ד ?! אל תיגעו בזה !

הכביסה לא תתייבש לכם בקיץ גם אחרי יומיים ובחורף אתם תוכלו לשכוח מבגדים עד שהם יתייבשו (אם בכלל :p). המינימום שתתפשרו עליו צריך להיות 600-700 סל"ד ועדיף שתחפשו מכונה שהמקסימום שלה עומד על 800 עד 1000 סל"ד (יותר יקר - אבל שווה). במכונת כביסה אל תחסכו.

בעניין המקרר - המחיר (3000 שח) נורמלי. לא ברור לי על מה הטרייד-אין, ב-2 חנויות שמופיעות ב ZAP המחיר נע בין 2950 ל 3,190 כולל משלוח ובלי שום טרייד אין...

המקרר עצמו מציע את אותן תכונות עליהן דיברתי קודם לכן (מולטי-פלואו, נפח כללי כ 450 ליטר וכד').

בעניין התנור - אמרתי לך...

בתקציב של עד 2000 שח יש מעט מאוד אופציות - אבל יש. בתקווה שהקישור עדיין לא מת, חפש כאן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק בוקר טוב!

כרגיל מושיע השרשור שלי :D

באמת לאחר בירור המחירים שם לא משהו במיוחד שמדובר במכונת כביסה כזו חלשה וגם התנור היה על הפנים.

אני כנראה ארכוש כל מוצר בנפרד דרך הרשת - מחירים לדוגמה:

מקרר כולל כל התכונות לעיל - 2700.

תנור+טורבו+חישני בטיחות של שאוב לורנץ 1300

מכונת כביסה 800 סל"ד ספקטרה או קריסטל במחירים של 1400-1600 ש"ח.

יצא קצת יקר יותר אבל שני החלקים האחרונים הרבה יותר טובים מהמוצע במבצע.

מה דעתך?

עריכה: בלינק שנתת לי התנור הראשון זה המדובר של שאוב לורנץ, הבנתי שזוהי פירמה טובה.

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

:)

דעתי היא קודם כל לראות את המוצרים בעין וכמובן לבדוק אותם (לגעת בהם) - בעיקר התנור, שם ההבדלים באיכות מורגשים בין מותג למותג ביחס למחיר. המחיר של השאוב לורנץ בהחלט טוב ואם הוא עושה רושם עמיד יחסית (גם אם פשוט למראה) העסקה כדאית.

לא מכיר את ספקטרה וקריסטל במכונות כביסה, שאנחנו קנינו אז הקצבנו לעניין סכום יותר גבוה והתלבטנו בין קונסטרוקטה, באוקנכט ו AEG. בסופו של דבר לקחנו את הבאוקנכט שעלתה דאז סביבות 2600 שח עם אחריות מלאה לשנה (ו-7 שנים נוספות חלקיות).

בעניין המיטה, המחיר שמצאת הוא אכן מחיר הפתיחה לחדר שינה קומפלט MDF. ראיתי הרבה כאלה (חביבים בהחלט) באתרי אינטרנט של יצרני חדרי שינה וארונות באיזור הצפון. גם הם מפרסמים מחירים של 1800 שח ומעלה (לפני הובלה והרכבה, שזה עוד 200-300 שח) - אך העניין לא היה פרקטי עבורנו (שכן רצינו לראות בעיניים במה מדובר - ונסיעה לשם לא היתה ממש פרקטית).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם אנחנו רצינו לראות בעיניים ולכן חיפשתי בחנויות. מצחיק לראות שאותו דגם בדיוק (!) נמכר בהפרשי מחיר מאוד גדולים (1000 ש"ח ויותר לפעמים) בין חנויות שונות...

בכל מקרה באמת המחירים ברשת בדרך כלל נמוכים אבל גם ניתן למצוא בחנויות מסתבר :D

את התנור ראיתי במחסני חשמל עם תווית של כ-2000 ש"ח, הוא נראה לא רע בכלל.

מכונת כביסה אני באמת בהתלבטות אם כדאי לקנות משהו יותר איכותי. גם אצל ההורים שלי יש מכונת באוקנכט שטוחנת ועובדת כמו גדולה כבר 4 שנים.

עוד בירורים יעשו בהמשך היום... :)

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב - אז עדכון.

קנינו בסוף בירושלים אצל מישהו שההורים מכירים תנור מכונת כביסה ומקרר.

בסוף ההורים התעקשו שנקנה סוגים טובים אז קנינו באמת דברים נחמדים, רק התנור אני קצת מבועס כי קנינו בסוף 50 ס"מ של חברת BELLERS - האם זה שווה משהו?

רק על זה אני עדיין מתלבט.

לגבי החדר שינה כבר רשמתי איפשהו שבסוף קנינו בחנות בירושלים ששמה "רומס" עד כה היינו פשוט מרוצים ממה שראינו שם ובמיוחד מהיחס של המוכרת שהיה אחלה+.

וסלון ופינת אוכל מקבלים יד שניה מהמשפחה :D.

שוב באמת תודה לכל העוזרים כאן להבין מה קורה ומי נגד מי. תמיד קשה בפעם הראשונה...

עכשיו נשאר רק סיבוב בכל הטמבוריות למיניהם לקנות כלי עבודה וכו'...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו (אין כמו לקנות חדש) !

בנוגע לתנור, לנו במשפחה היה ועדיין יש ניסיון טוב עם התנורים של "בלרס". כשחיפשתי את התנורים הללו בעבר, המבחר+היצע בשוק היה אפסי ובמחסני חשמל היה כמדומני רק הדגם של ה 50 ס"מ.

מאחר וה-50 ס"מ לא בא בחשבון מבחינתנו דאז - הוא ירד מהפרק.

יש לציין כי באופן כללי התנור נראה באיכות טובה ביחס לקטגוריית המחירים עליהם אנחנו מדברים.

בכלל, בקטגוריה הזו אין הרבה תנורים שנראים "מפוארים", במיוחד מבחינת תצוגת המתגים בחזית וכל החארטה הזה. אבל מה שכן - רואים ומהרגישים הבדלים באיכות הראשים של הגז, הצירים של הדלת של התנור, הפונקציות שהוא מציע, התבניות, איכות הגימור בתוך תא האפיה וכד'.

כפי שציינתי קודם, דאז המבחר וההיצע בחנויות היה אפסי (לא זוכר אם חיפשתי ב ZAP או לא, אבל במכרזים חיפשתי המון ולא מצאתי אותו) ולכן המשכנו לחפש ובסוף מצאנו תנור מקביל עם אותו המפרט והפונקציות של חברת "LY VENT" (שהיא חברה מוכרת בתחום)- שעולה ממש קצת יותר (בערך 10% יותר) מתנור "בלרס" 60 ס"מ.

בנוגע ל"בלרס" - לפני שקנינו את התנור הנ"ל, הלכתי לחנות שכונתית (לא רחוק מהבית שלנו), ממנה קניתי גם מיקרוגל, והתעניינתי בתנורים. המוכר טען ש"בלרס" שמיובא כיום ארצה הוא תורכי ואיכותו נמוכה - וכמובן המליץ לי על תנורים אחרים (קינג וכד') יקרים יותר (צמוד ל 3K ש"ח).

מיותר לציין שלמוכרים בחנות אסור להתייחס יותר מידי ברצינות והם יעשו הכל בשביל למכור את מרכולתם ומה שרווחי עבורם.

ובעניין מוצרים חדשים לבית;

לפני בערך שנתיים, בזמן החדירה של טלפונים אלחוטיים בתדר 2.4GHZ, היה מכרז בידיעות אחרונות ("ממון" של יום שישי) בו מתחרות חנויות מכל הארץ על מוצר מסויים ומציעות את המחיר הכי זול.

ממש במקרה באותו השבוע, אותה חנות חשמל עליה דיברתי, הציעה מחיר זול (כמו גם אחרות) וזכתה לפרסום - מדובר בטלפון אלחוטי של פנסוניק בתדר 2.4GHZ עם SPEAKER גם ביחידה הניידת וגם ביחידה הנייחת.

המחיר דאז היה מגוכח; באותה תקופה שהטלפון הנ"ל נמכר המחירים היו באיזור 500-600 שח בכל חנות חשמל שתרצה (מחסני חשמל, חנויות שכונתיות, אופיס דיפו וכד') ומחיר המכרז שהתקבל היה במחיר עלות של 280 שח (חדש - לא "מחודש" !). כמובן שקניתי אחד (ושבוע אחרי זה עוד אחד - אבל לא בשבילנו) ואנחנו מאוד מרוצים ממנו. בקיצור; יש הזדמנויות שלפעמים לא כדאי לפספס.

(אגב, גם היום יש טלפונים 2.4GHZ שעולים הרבה כסף ומציעים איכות מעולה, כמו למשל "יונידן" DCT946IL שעולה 350-450 שח, עם תפריטים בעברית והכל - בעוד טלפונים זולים מאיכות נמוכה יותר עולים חצי ממנו בדיוק !).

בקיצור, להישאר תמיד עם יד על הדופק ובכל מה שקשור למוצרים שהרכישה שלהם סובלת דיחוי - תבדוק היטב במכרזים וחנויות ב ZAP ואל תמהר לקנות (אפרופו מוצרים שהרכישה שלהם סובלת דיחוי, דרך OLSALE הוצאתי אחרי כמה וכמה מכרזים שואב אבק חובט של LG במחיר מגוכח של 780 ש"ח במקום 1150 בחנות הכי זולה ב ZAP - שלא לדבר שבמקומות אחרים, חנויות ורשתות, ראיתי אותו במחיר גבוהים יותר...).

תמשיך לעדכן ;-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו במשפחה היה ועדיין יש ניסיון טוב עם התנורים של "בלרס"

זה אני כבר שמח לשמוע. מכמה בירורים באמת נשמע שהתנור הוא מבית טוב.

המוכר טען ש"בלרס" שמיובא כיום ארצה הוא תורכי ואיכותו נמוכה

אכן ישנם בלרס מטורקיה, אבל חלק מיוצרים באירופה ואיכותם גבוהה יותר - זה שקנינו הוא האיכותי.

לדוגמה חדש 60 ס"מ עם פלטת שבת מעל (לדוסים... ;)) עולה רק 100 ש"ח יותר כי הוא טורקי.

לגבי הדברים הקטנים אני באמת בודק גם ברשת וגם בחנויות ועוקב אחרי מבצעים, וזה דברים שנראה לי בקטנה לקנות.

האמת קו טלפון זה בכלל דילמה בפני עצמה כי היום לכולם יש פלאפון ודמי שימוש לא נמוכים בבזק אז צריך לעשות חשבון מדויק האם זה כדאי.

גם כלי עבודה נראה לי שאני אקנה איפה שאני אמצא, כי לא ראיתי מקום זול בסביבתי עד כה ואין לי כוח לטרוח עד איזור תל אביב בשביל זה...

שוב תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי עבודה קנה בל.כ. יש להם אחלה מיבצעים, וב500 ש"ח אתה קונה לך אחלה ארגז כלים מלא בכלים

טובים!

וטל', אני הייתי הולך על HOT...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אולי אבדוק שם באמת. פשוט אין לי כוח עכשיו אחרי כל הסידורים האלה... :D

הכלים הם גם באיכות טובה או משהו סתם זול?

הוט שמעתי דעות לכאן ולכאן, זה גם יהיה חלק מהליך הבדיקה של כדאיות...

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...