Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובר לבית חדש - צריך עזרה איפה ניתן לרכוש... הכל?

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר לזה - מיטות MDF יכולות גם להחזיק בקלי קלות 10-15 שנה בלי לצייץ !

לזוגות טריים לא צריכה להיות בעייה לפרק מיטה שאינה עץ מלא תוך שנה. תתחיל להתנועע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאיציק שוב תודה על התגובה המפורטת והענינית... (וגם לשמר ;))

בדיוק כמו שאמרתי קודם לכן, המחירים בחנויות בכל מה שקשור לתנורים הוא הזוי (מדברים על 3000 שח ומעלה.

במחסני חשמל תוכל להשיג תנורים פשוטים באיכות סבירה בחצי מחיר ואף פחות.

זאת הבעיה - שבמחסני חשמל התנורים והמקררים הזולים נראו כאילו מישהו גלגל אותם מכל המדרגות, ואז נתן להם להחליד קצת בשמש ואז... בקיצור מכוערים. כמו כן המבחר לעומת המבחר של דגמים קטנים באינטרנט של מקררים/תנורים היה ממש מסכן.

לגבי כל שאר הדברים - מסכים לגמרי! אני מניח שבבית הבא בכלל יהיה תנור בילד-אין מה שאומר שזה לא ישאר איתנו והמקרר גם לא חייב להשאר ולכן אנחנו מחפשים קטנים שיתאימו לכמה שנים הבאות.

לגבי המיטה - טוב לשמוע עדות ממישהו שהMDF מחזיקות מעמד. אכן אני לא מצפה שהיא תחזיק כל החיים וגם לא רוצה, אבל כל מה שאני קונה אני רוצה להיות שקט שיהיה בסדר ויעשה את העבודה. אכן המחירים שציינת זה מה שראיתי באינטרנט אבל בחנויות גם MDF שראיתי היה יקר יותר. נראה לי באמת שנעשה סיבוב בראשון בזמן הקרוב.

אגב היתי במקום שנקרא קסטל-בורוכוב והמחירים בחנות ושנים לגמרי מהמחירים שלהם בוואלה. רוב הדגמים שבוואלה לא נמכרים בחנות ואלו שכן באים עם א5רגז מצעים שמוסיף כ-400 ש"ח לעלות המיטה.

לגבי המקרר - אתה מתכוון שזה תכל'ס מקרר של VESTEL? זה דווקא נקודה בעיתית כי אנחנו לא רוצים מקרר ב-5K אלא מעדיפים משהו יותר זול וקטן אבל זה משהו שממש קשה/בלתי אפשרי לקנות דרך הרשת והמבחר בחנויות שהיינו קטן/לא קיים...

אגב - מתחיל סייל קיץ באיקאה מיום חמישי מה שמגביר את הסיכויים שנקפוץ לשם לביקור :)

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שבוע וחצי גם אני וריטה נכנסים לדירה חדשה, המזל שלי שהבחור עוזב את הארץ אז נשארים המון מוצרי חשמל שימושיים ורהיטים, אבל רשימת הקניות תופחת ותופחת בכ"ז.

בכל מקרה אני לקוח ותיק ונאמן של מחסני חשמל ומחזק בחום כל המלצה על המקום, השירות נהדר והמחירים זולים, אפילו שילמתי ב2 צ'קים על מכונת כביסה לפני כמה שנים.

ומי שרוצה - לקוחה שלי מוכרת המון פריטים טובים בגלל מעבר דירה, יש תנור מנירוסטה שנראה טוב מאוד ובן פחות משנתיים ועוד כמה דברים מעניינים כמו שולחן סלון מעץ מלא וספות ענקיות של 3+2...

כל רגע אני עורך את ההודעה....

מיטה זוגית מעץ מלא ניתן לקנות בסוף רחוב סלמה לפני שדרות ירושלים

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום אתר יד 2 עשה לי את העבודה, עדיף באמת לקנות משומש במצב טוב במחירי מציאה מאשר להשקיע בחדש, אלא אם יש לך כסף עודף ואז.....

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיציק שוב תודה על התגובה המפורטת והענינית... (וגם לשמר :wink:)

זאת הבעיה - שבמחסני חשמל התנורים והמקררים הזולים נראו כאילו מישהו גלגל אותם מכל המדרגות, ואז נתן להם להחליד קצת בשמש ואז... בקיצור מכוערים. כמו כן המבחר לעומת המבחר של דגמים קטנים באינטרנט של מקררים/תנורים היה ממש מסכן.

אני אישית הזדעזעתי מאיכות התנורים שראיתי במחסני חשמל במחירים סבירים. הספיקה לי פתיחת הדלת של התנור בשביל להבין שתנור ב 1000-1600 שח זה ב 99% מהמקרים (אני משאיר 1% למי שיבוא ולא יסכים איתי) פשוט מוצר באיכות נמוכה (והייתי עדין מאוד במילים שלי).

לגבי כל שאר הדברים - מסכים לגמרי! אני מניח שבבית הבא בכלל יהיה תנור בילד-אין מה שאומר שזה לא ישאר איתנו והמקרר גם לא חייב להשאר ולכן אנחנו מחפשים קטנים שיתאימו לכמה שנים הבאות.
על דבר אחד משומש אני אישית לא הסכמתי להתפשר - וזה מכונת כביסה. הייתי מוכן לקנות הכל משומש, רק לא זה. בכל אופן, היית מאמין שעדיין מוכרים מקררים בגודל בינוני שהם **אינם** NO FROST ??? (יעני כאלה שעוד עושים קרח, כמו לפני 30 שנה)

אני ממש נדהמתי שבשנת 2005/6 עוד מוכרים\מייצרים כאלה דברים.

ובהמשך לעניין המקרר - במקרה שלנו אני בטוח שהוא ימשיך איתנו עוד כמה שנים טובות גם בבית הבא - לפחות עד שנקים משפחה והבית יגדל ויכיל ל-פ-ח-ו-ת עוד נפש אחת :smile:. בשורה התחתונה אנחנו מאוד מרוצים מהמקרר כי העיצוב סולידי ופשוט, צבעו לבן, יש MULTI-FLOW (שזה דבר פשוט שעושה עבודה נפלאה), מגירות שקופות למעלה ולמטה (תאי איחסון מעולים) וכבדרך אגב גם מעבה שנמצא בתחתית המקרר (!) ולא בגב שלו וככוח עזר יש לו גם מאוורר קטן מאחור למטה על המעבה. הקירור שלו פשוט קטלני (וזה עוד במצב שהטרמוסטט על האמצע) בזכות העובדה שה- MULTI-FLOW זו למעשה מערכת לשיפור זרימת האויר בתוך המקרר ולכן כל מדף מקבל 2 נקודות פיזור, כולל נקודות פיזור לתוך המגירות העליונות וגם במקפיא יש נקודות פיזור יעודיות למגירה של הקוביות. איפה שאתה לא שם מוצרים - הכל מתקרר בצ'יק. בדגם הזה של המקרר יש תאורה גם במקפיא ולא רק למטה.

לגבי המיטה - טוב לשמוע עדות ממישהו שהMDF מחזיקות מעמד. אכן אני לא מצפה שהיא תחזיק כל החיים וגם לא רוצה, אבל כל מה שאני קונה אני רוצה להיות שקט שיהיה בסדר ויעשה את העבודה. אכן המחירים שציינת זה מה שראיתי באינטרנט אבל בחנויות גם MDF שראיתי היה יקר יותר. נראה לי באמת שנעשה סיבוב בראשון בזמן הקרוב.
אמרתי לך, המחירים בחנויות הרגילות למיטות MDF זה פשוט טירוף. לא יאומן כמה רווח יש להם על זה. גש ל"הום-דקור" בראשון, תראה מה המצב שם. אולי תמצא משהו ואולי לא, תלוי במבחר (זה משתנה מעונה לעונה...). המחירים, לפחות אז, היו סבירים לחלוטין (ובאותה תקופה המליצו לנו ללכת לרחוב הרצל בת"א לחפש "מציאות", מה שהתברר כאחד הרחובות היקרים ביותר שנתקלנו בהם).

לגבי המקרר - אתה מתכוון שזה תכל'ס מקרר של VESTEL? זה דווקא נקודה בעיתית כי אנחנו לא רוצים מקרר ב-5K אלא מעדיפים משהו יותר זול וקטן אבל זה משהו שממש קשה/בלתי אפשרי לקנות דרך הרשת והמבחר בחנויות שהיינו קטן/לא קיים...

אין פה שום בעיה. להבדיל אלפי הבדלות, זה כמו שתראה "שברולט" על דייהו. על המקרר הזה יש AMCOR אבל היצרן הוא VESTEL.

המקרר הזה דאז עלה לנו כמדומני 2800-2900 שח, לא הרבה בכלל בשביל מקרר כזה. כחודשיים לפני הכניסה לדירה התחלתי לגשש ומצאתי את המקרר הזה בסניף בפתח-תקוה (ירקונים).

סבבה. חודש לפני הכניסה לדירה אני עושה שם סיבוב - ונגמר המלאי (ולא יודעים מתי יחודש - ולא מוכנים לקחת הזמנות). נתקלתי בבעיה שכן מסביב לא היו מקררים בטווח המחירים הזה שיש להם גם MULTI-FLOW והם בנפח הזה. הסתבר שהמלאי נחטף בצ'יק בכל הסניפים באיזור פתח-תקוה והשרון - אז התחלתי לחפש בסניפים אחרים של מחסני-חשמל וזה היה קל כי אחרי 2-3 טלפונים לאיזור סניף רחובות, נס ציונה וכד' (לא היה להם !) פשוט ניגשתי לסניף מחסני חשמל מול העבודה שלי דאז (כמה אירוני) ושם מצאתי את המקרר הזה.

במלאי נותרו להם 2 יחידות. אני, שכבר ידעתי מה אני רוצה, סגרתי איתם על המקרר כ-חודש לפני הכניסה לדירה (!!!) - והם הסכימו לאחסן אותו אצלם עד שאכנס לדירה ! (רצון טוב ושירות טוב).

שבועיים לאחר מכן (שזה גם שבועיים לפני הכניסה לדירה) חזרתי לאותו סניף והוספתי מכונת כביסה (באוקנכט) לרשימה.

וכמה מילות סיכום;

ההובלה היתה מצויינת ושום דבר לא נפגע בדרך. התותחים בשירות היו HOT שהגיעו כבר ב 8:30 בבוקר (ביום התאום) והתקינו הכל תוך דקות. המבאסים היו "בזק" שלמרות תיאומים של חודש מראש - הגיעו באיחור של שבועיים "עקב תקלה טכנית באיזור"... ועם כולם קבעתי לאותו יום (יום המעבר לדירה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שבוע וחצי גם אני וריטה נכנסים לדירה חדשה

מה עם איזה מפגש פורום בחנוכת הבית ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הזדעזעתי מאיכות התנורים שראיתי במחסני חשמל במחירים סבירים. הספיקה לי פתיחת הדלת של התנור בשביל להבין שתנור ב 1000-1600 שח זה ב 99% מהמקרים (אני משאיר 1% למי שיבוא ולא יסכים איתי) פשוט מוצר באיכות נמוכה (והייתי עדין מאוד במילים שלי).

אכן, והשאלה היא האם קימים תנורים זולים סבירים? מכיוון שזה בהחלט יכול להיות משהו שלא ימשיך איתנו משיקולי תנור בילד-אין...

ובהמשך לעניין המקרר - במקרה שלנו אני בטוח שהוא ימשיך איתנו עוד כמה שנים טובות גם בבית הבא - לפחות עד שנקים משפחה והבית יגדל ויכיל ל-פ-ח-ו-ת עוד נפש אחת :smile:.
המקרר נמצא בדיונים כי ההורים רוצים שנקנה גדול (אגב הרחבת המשפחה מתוכננת לעתיד הלא רחוק, אז יש בזה הגיון).

אגב, מפירוט הדגם שרכשת הוא נשמע אחלה.

אמרתי לך, המחירים בחנויות הרגילות למיטות MDF זה פשוט טירוף. לא יאומן כמה רווח יש להם על זה. גש ל"הום-דקור" בראשון, תראה מה המצב שם.
זה באמת מתח רווחים גבוה מאוד. אגב הום-דקור מוכרים גם באינטרנט והדברים נראים יפים, באמת יש מצב טוב שנגיע לשם.

אין פה שום בעיה. להבדיל אלפי הבדלות, זה כמו שתראה "שברולט" על דייהו. על המקרר הזה יש AMCOR אבל היצרן הוא VESTEL.

על המקרר רשום אמקור? אם כן אז איך ידעת שהיצרן הוא אחר?

כמו כן האם יש לו מתג כיבוי הנורה (מצב שבת) מקורי? כי זה קיים במקררים ישראלים ובדרך כלל לא בכאלה מחו"ל.

אגב מחירו עדיין 2800 ש"ח, אבל לא מצוין בשום מקום שהוא לא מיוצר ע"י אמקור...?

שוב תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה - מה לגבי מקררים של בקו - BEKO? ספציפית דגם DNE-44080 - מאוד דומה למה שאיציק תיאר וניתן להזיג מאוד בזול (פומביות).

עריכה:

חסרון שאני מצאתי בו - פחות שנות אחריות לעומת שארפ - אבל אותו דבר כמו אמקור.

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש את המקרר של שארפ, זה על הדלת נירוסטה המעוגלת...

שומר נפשו ירחק!!!

למזלינו שמרנו את המקרר הקודם שהיה לנו שמשמש כמקרר עיקרי, והשרפ, שנימצא אמנם במיטבח, מקשט את המיטבח ביופיו, אבל מכיל לרוב מעט ירקות (כי הם מיתקלקלים מהר בו) ובקבוקי שתיה...

לשם השוואה, ירקות שניקנו באותו זמן, חולקו בין שני המקררים, במקרר אמקור הם מחזיקים שבועיים, בשרפ פחות מחצי...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, והשאלה היא האם קימים תנורים זולים סבירים? מכיוון שזה בהחלט יכול להיות משהו שלא ימשיך איתנו משיקולי תנור בילד-אין...
לפחות בתקופה שאנחנו חיפשנו (לפני כשנה וקצת) - לא מצאתי משהו ראוי. בניתי על תקציב X, בסוף יצא 2X - אבל אני יודע שהוא יחזיק הרבה זמן מעמד.

תמיד יש אפשרות לקנות משהו פשוט, התנורים הזולים ביותר בחלקם בלי חיישנים ובוודאות בלי טורבו אקטיבי. חשוב לציין שהטורבו האקטיבי מייקר את המכשיר בכמה מאות שקלים (בשקט...). למרות שאנחנו ממש לא בשלנים בבית (מי יודע, אולי בעתיד) הלכנו לכיוון מכשיר טוב שיחזיק הרבה זמן. לא יודע מה יהיה בבית הבא, אולי נמכור את זה ונקה כיריים ותנור בילד-אין ? ואולי נשתמש בזה עוד כמה שנים ? רק אלוהים יודע... בכל מקרה זו היתה ההחלטה שקיבלנו באותו הרגע ועם זה אנחנו מרוצים.

בכל מקרה, אם תמצא ביד-2 מכשיר איכותי עם חיישנים וטורבו אקטיבי במצב טוב, כדאי לקנות. החיסכון הוא עצום ובמכשירים מהסוג הזה אין בלאי משמעותי, רק לוודא שהכל עובד (גופי חימום, ראשים, מצתים, טרמוסטט וכד').

המקרר נמצא בדיונים כי ההורים רוצים שנקנה גדול (אגב הרחבת המשפחה מתוכננת לעתיד הלא רחוק, אז יש בזה הגיון). אגב, מפירוט הדגם שרכשת הוא נשמע אחלה.
ביחס עלות מול תועלת, חבל"ז. אישית, באמת לא מצאתי מקררים אחרים בתקציב הזה שיש להם את הפיצ'רים הקטנים והחשובים הללו.

נכון לשנים הקרובות אצלנו הראיה היא קצת שונה כי אנחנו רואים שהמכשיר מתאים לנו מבחינת גודל - למרות שגודלו הפיזי לא ענק. מגרות האחסון למעלה (עבור גבינות, מעדנים וכל מיני אריזות 250-500 גרם של סלטים וכד') עושות עבודת קודש. זה משאיר את כל שאר המדפים פנויים. בהתחשב בעובדה שאנחנו מעמיסים אוכל מאמא וגם מסבא וסבתא פעמיים בשבוע *לפחות* (ויש מקום להכל) ובנוסף לזה המדף התחתון הוסב למדף שתיה (5-6 בקבוקים שוכבים) ועדיין יש מקום - עושה רושם שעוד נפש קטנה או שתיים ממש לא יכבידו עליו. עקרונית, אני לא מאלו שמעמיסים סירים למקרר, אני מסדר הכל בקופסאות או כלים מתאימים... לכן יכול להיות שאם הייתי דוחף פנימה סירים, אולי באמת המצב היה שונה - אבל אם הייתי מעיף מדף אחד מהאמצע, לא היתה בעיה באיחסון כמה סירים (לצורך אירוח וכד'). בהתחלה באמת היה בי קצת חשש שהוא קטן עלינו - אבל התבדתי דיי מהר.

מעבר לזה, יש בזה הרבה ממה שראית ועשית בבית של ההורים.

אישית אני מכיר אנשים שבאופן שוטף אני יכול לומר שהמקרר שלהם כמעט ריק למעט אולי פעם ב...שהמשפחה באה לארוחה - וזה לא חלילה שחסר להם, פשוט אורך החיים שלהם הוא כזה.

אצלנו זה אחרת, גם אני ואני זוגתי באנו מבתים שבמקרר ת-מ-י-ד היה מגוון של מוצרים, בין אם זה דברים פשוטים כמו גבינות, שתיה ומוצרי יסוד אחרים - ובין אם זה קפואים שתמיד טוב שיש (בורקסים, המבורגרים, מלאווח, ארטיקים, גלידות, רוטבים קפואים מוכנים להפשרה\בישול, שניצלים, חזה עוף וכד'.). יש כאלה שזה נראה להם לגיטימי - ויש כאלה ששואלים מה זוג צעיר שבקושי אוכל בבית צריך מקרר מלא במוצרים ?...

תחשוב על זה.

זה באמת מתח רווחים גבוה מאוד. אגב הום-דקור מוכרים גם באינטרנט והדברים נראים יפים, באמת יש מצב טוב שנגיע לשם.
אין מה להפסיד. חלק מעניין הרכישות של דברים לבית נעוץ גם בכיתות רגליים (וגלגלים) להרבה מקומות. קח את הכל בקלות.

על המקרר רשום אמקור? אם כן אז איך ידעת שהיצרן הוא אחר?
חיובי, לוגו קטן עם הכיתוב מתנוסס עליו- אבל המדבקה מאחורה אומרת מפורשות שהיצרן הוא ווסטל.

צירפתי תמונה בסוף העמוד - ככה הוא נראה בדיוק למעט העובדה שהלוגו במציאות ה-ר-ב-ה יותר ק-ט-ן.

כמו כן האם יש לו מתג כיבוי הנורה (מצב שבת) מקורי? כי זה קיים במקררים ישראלים ובדרך כלל לא בכאלה מחו"ל.
אין.

אם אתה בונה על קומבינה אל תשכח שגם למעלה יש תאורה (וגם מתג מן הסתם...) אז צריך לדאוג לשניהם.

איציק

149976.JPG

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, שוב תודה... זה כבר מתחיל להיות מביך כל העזרה הזאת ;)

לגבי התנור - יד 2 זה בעיתי מטעמי כשרות, אין לי כוח להתמודד עם זה (למרות שיתכן שאפשר להכשיר). אם כמו שאתה אומר חייבים להשקיע יותר אז יתכן שזה יהיה המצב, בסופו של דבר ההשרעה משתלמת אני מאמין כי אתה מקבל מוצר יותר טוב ונהנה ממנו.

מקרר - אצל ההורים שלי המקרר גם תמיד דחוס באוכל, שיהיה..., אז מובן לי מראש שכך גם יהיה אצלנו (בע"). הגודל של המקרר שהצעת נראה סבבה, פשוט שקימים גם שארפ וגם בקו בדגמים דומים מאוד (אותם תכונות) ובערך אותו מחיר ולכן אני מתלבט.

הבקו ספציפית ראיתי בפומביות שנסגר במחיר הרבה יותר נמוך... מישהו מכיר/יודע??

אגב אני מופתע מהתגובה כאן של גילי על איכות מקררים של שארפ - להורים שלי יש בבית והוא אחלה, וגם באופן כללי זה אחת מהחברות הכי נחשבות. כמו כן אם יש בעיה למה לא לקרוא לטכנאי - בשביל זה יש אחריות?

כיתות רגליים (וגלגלים) ניקח בחשבון... היום הולכים לאנטון להחליף זוג צמיגים שנוכל ללכת בראש שקט :D

עריכה:

בקשר לקומבינה - יש מתקן כזה במקררים של שארפ שאפשר לקבל/לקנות והוא מכבה את שני האורות בשבת. ממש מגניב וקומבינה ממש פשוטה...

שוב תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר קטן - נתקלתי במודעה הבאה:

חבילה מושלמת לחתן ולכלהתנור זק"ש, מקרר אלקטרה, מכונת כביסה נורמנדה

מחיר מחירון

8,990 שייח

מחיר מוזל

4,990 שייח

HatanCala.jpg *תנור עומד זק"ש:

4 תוכניות לאפייה, בישול, הפשרה וצלייה, תאורה פנימית, דלת זכוכית כפולה, תא אפייה מצופה אמייל,

מערכת כיריים - 4 מבערים בגדלים שונים,

הצתה אלקטרונית, תבנית אמייל.

*מקרר אלקטרה 455 ליטר:

תאורה פנימית כוללת מפסק שבת, מתאים לאקלים הטרופי, מפסק לקרור מוגבר בקיץ, מתקן לייצור קוביות קרח חצי אוטומטי, גב מקרר חלק, 429 ליטר נטו.

*מכונת כביסה נורמנדה:

10 תוכניות כביסה לרבות: לחצן לביטול סחיטה, חצי כמות,

בורר טמפרטורה, תא לחומרי ניקוי, תוף עשוי נירוסטה,

חסכונית במים וחשמל.

מה דעתכם - האם משתלם? בהשוואה רגילה של מחירי המוצרים יש בהחלט הנחה מהמחירים הרגילים... אבל אני לא רואה דגמים ספציפים אבל בכל זאת כנראה התנור והמכונת כביסה הם בטח משהו ישן קצת.

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אני מופתע מהתגובה כאן של גילי על איכות מקררים של שארפ - להורים שלי יש בבית והוא אחלה, וגם באופן כללי זה אחת מהחברות הכי נחשבות. כמו כן אם יש בעיה למה לא לקרוא לטכנאי - בשביל זה יש אחריות?

צביקה

הטכנאי מכיר את אבא שלי באופן אישי כבר... גם הכלב הפסיק לינבוח עליו...;)

לא ניראה לי שאבא שלי הוא הנידפק היחידי, חברים שלו שראו את המקרר ואמרו "אוי, איזה יופי" קנו אותו גם... למרות ההזהרות של אבא שלי...

בקיצור, גם הם היתאכזבו

אני קניתי מקרר של קלווינטור לפני איזה 6-7 שנים, הוא היה המחים מיבצע (ככל הניראה חדירה לשוק) ב 2000 או 2500 ש"ח...

שורד כמו גדול...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...