Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בזמן פניה

bennymic
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בזמן פניה שמאלה יש לי רעש מהגלגל הימני הקדמי שפרופורציוני בתדירותו למהירות הנסיעה (הכוונה לא לצליל אלה למספר הפעמים בשניה שהרעש חוזר על עצמו).

בזמן פניה ימינה או נסיעה ישר אין רעש וככל שאני שובר את ההגה יותר שמאלה במהלך הפניה הרעש יותר חזק.

מה לדעתכם יכול לגרום לרעש (אולי ציריה)?

תודה

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר זה כנראה ציריה.

אם המצב לא חמור והרעשים לא מופיעים בסיבובים חלשים, אתה יכול להמשיך לנסוע כך,אבל באיזה שלב אתה תצטרך גם ככה להחליף ציריה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לנסוע ככה ,רק במידה שהמצב לא חמור.

אני עשיתי כבר 20 אלף עם ציריה מתקתקת אני פשוט נזהר בסיבובים ,נוסע לאט ומתפלל,בכל מקרה אני מחליף אותה בקרוב מאד.

גם במוסך אמרו לי שאפשר לנסוע כך,בטוח שיש כאלו שלא יסכימו עם זה ,לשיקולך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הרכבים ניתן למשוך כל עוד כמובן אתה נוסע באופן רגוע, בעיקר כשמתחילים להישמע התיקתוקים בזמן הפניית הגה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנזק שיכול להיגרם מנסיעה במצב כזה?

האם הגלגל יכול להינתק ממקומו בזמן נסיעה?!?!?

לא נראה שכך הדבר......

האם הציריה משפיעה על יכולת ההיגוי או היציבות?

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניתוק של הגלגל לא קשור לציריה .

שמע אני לא רוצה להגיד לך שזה הכי בטוח ,אבל סע בזהירות ,יש אפשרות מסויימת לאבד שליטה אם היא תקרוס לגמרי.

תעשה חיפוש דיברו על זה פה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אתה אינך מציין באיזה רכב מדובר.

לכן אציין זאת: פעמוני ציריה רועשים אינם מהווים סכנה אמיתית, למרות וגם היא קיימת, בדרך כלל זה יכול להסתים בקריעה של סלסלת הכדוריות ולנתק הנעה בין הגלגל לתיבת ההילוכים.

בציריות מסוג זה המורכב על פי'זו 205 , יש הרבה רכבים כאלו, יש סכנה אמיתית של תקיעת ההגה במצג סיבוב ואי יכולת להחזירו למרכז.

לסיכום כאשר אינך בטוח , אל תחסוך בזמן, במילא תצטרך לתקן.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קיימת אותה בעייה בדיוק (פורד פיאסטה 97) הרכב נבדק במוסך מורשה והבעייה אותרה בצורת תושבות מנוע המתקרכבות לסוף חייהן לדברי המוסכניק אין כל הכרח לתקן במיידית ולא נשקפת כל סכנה: "כשהרעש יתחזק תחזור אליי זה יכול לקרות מחר ויכול לקרות בעוד 5 שנים לא זקוק לתיקון כעת".

[img]file:///C:/My%20Documents/My%20Pictures/מתתי.jpg[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...