Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Emma 2005 , תמונות וסיכומים !.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה...אני יודע שאני הכי לא קשור פה אבל אני הייתי עם הפיג'ו 206 עם המערכת של הסאונד סטרים לקחנו מקום שני ומקום ראשון לקח השופט (מעניין למה)

בקיצור הייתה תחרות חבל על הזמן מושקעת כמו שצריך לא סתם חרטה....היו מכוניות משגעות!

יש לי תמונות אם תרצו אני יוכל להעלות!

אתה היית בקטגוריה של החובבנים נכון?

תגיד כמה עוד אנשים השתתפו בחובבנים ?

ומי קיבל גביע?

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

tisan4us, ממליץ גם כן על http://www.il-cars.com/

בכל מקרה, אל תעלה את כל התמונות ביחד!!! תעלה בחלקים - יותר מהר, יותר בטוח!!!

וכמובן כל אלה שעוד לא העלו את התמונות, אז בבקשה..!! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ממש יפה למרות שהגעתי רק לקראת 5 ונגמרו לי הסוללות במצלמה

ובאמת ראיתם כמה פרסים לקחו ה"שפוטים" את זה ממש לא אהבתי!!!

גם שנה שעברה לקחו השופטים את המקומות הראשונים.

בכללי הארגון עצמו היה על הפנים, היה מלא בלבולים בתוצאות ובמקומות שזכו אנשים, ולפני מספר דקות אני יודע שהם התקשרו למספר מתחרים כדי שיגידו להם מה היו התוצאות שהם קיבלו כי הם איבדו את אותם.

עדיין אני לא יכחיש שהיה באמת כיף עד לקראת הסוף והיו מספר רכבים מאוד יפים ומושקים, ותאמת לא התלהבתי מרמת ה SQ בכלל!, נקווה שנה הבאה אני יקח:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחנו מקום שני ומקום ראשון לקח השופט (מעניין למה)

הנה אנחנו מתחילים שוב עם השטויות של אנשים.

:mm_nah:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני רוצה לציין שהיה סוף הדרך להכיר את כל מי שיצא לי להכיר.

אבי, תמיר, מיקי והחבר'ה שלו, אסף ואני בטוח שישי כמה שלא הזכרתי, מצטער מראש.

הרגו לנו שם ת'צורה עם ה 10 שעות האלה בחום המתיש הזה, וכמעט בלי מים (מזל שתמיר הביא ת'צידנית)...

ועכשיו לתחרות, למרות שזכיתי מקום ראשון ב ESPL בקטגוריה שלי (עד 8 וופרים) התוצאה שלי לא הייתה החזקה ביותר אלא של תמיר, ששיחק אותה בגדול...

הסיבה לכך היא התדר הנמוך שהסאבים אצלי מכוונים אליו, משום שאני אוהב יותר את הרעד מאשר את המכה של הסאב. המדידה עצמה הייתה סבבה אבל לא מקצועית מספיק לדעתי. חלק מהרכבים הורשו להתחרות עם מנוע מופעל וחלקם לא (ביניהם אני). המיקרופון הונח במרכז הרכב, שזו הנקודה בעלת עוצמת הבאס הנמוכה ביותר ברכב...

עם 3 סאבים של 2 סלילים, להתחרות עם מנוע מכובה זו פשוט מכה מתחת לחגורה...:?

ובכלל, נראה לי לא הגיוני שהרכב עם התוצאה הגבוהה ביותר, לא זוכה במקום הטוב ביותר. המשקל של הבנייה והאביזרים בתוצאה הסופית, פשוט גדול מדיי לדעתי. אבל אם זה גורם לי להיות מקום ראשון, אז למה לא?! :wink:

אהבתי את הלחיצה עם ה VTI של חבר של מיקי... חזקה מאוד!

נחכה שתמיר יעלה את התמונות של הגביעים שלנו בתוך הGTI...

סימון

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תחרות הייתה אהבתי מאוד את כל המכוניות של התצוגה הרכב של מורל גם היה נראה פצצה חבל שהסאבים שלהם ממש צעצועים אבל סך הכל אחלה ארוע בקרוב אני יעלה תמונות שלי גם כן.

היה מצחיק גם הרכב אם ה10 אינץ' שהגיע ל130 דציבל + היו רכבים אם זוג 15 שלא הגיעו ל130+

זה הייתי אני... זה לא מצחיק... לפי דעתי זה עצוב שעם סאב 10 אינץ' (אפילו שזה ה L7) עקפתי שם יותר מחצי מהאנשים... שיתפרסמו התוצאות אני מניח שאפילו אני וחברי הפורום הם בחמישייה הפותחת בעוצמה...

היה ממש מצחיק, היה בחור עם במוו, 4 סאבים משהו יקר, לא עבר את ה 130.... (שחכתי להגיד שהיה לו גם מצבר נוסף ושלל אביזרים), מה שאומר שלא כסף, לא כמות, ולא איכות ייקבעו לך את התוצאה, אלא רק דבר אחד, נ-י-ס-י-ו-ן.

סך הכל נורא נהנתי, חוץ מהמוזיקה שהרגה אותי והDJ שם שחשב שהוא אינפקטד מינימום....

היום היה יכול להיגמר מצויין אם לא היינו נאלצים להגיע כל-כך מוקדם, ולחכות שעות לפרסים, ועוד לקראת הסוף יצא לי קצת ריח של פלסטיק (אני מקווה) מהתיבה של הסאב, נראה לי שהוא חי עוד.

איפה תמיר? תעלה את התמונות שלנו כבר.....

SPL @ 136.6DB!

with KICKER KX600.1 and KICKER 10" L7 @ ported 40hz box!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון אז מה ניסגר עם הסאב בסוף? הכל בסדר איתו זה רק שהגזמת בווליום וגרמת לחימום מאסיבי של הסליל ואוטוטו גרמת נזק לסאב . מזל שלך שעלינו על זה בזמן ולא שכבר מאוחר.

מה שכן אני חייב לציין שבהשוואה לתחרות הזו ולתחרות שהתקיימה בא.י.ה בכפר סבא [ועזבו לשניה את הקטע התחרותי והחוקים ואופן המדידות] אני מדבר על האירוח והאוירה. הבדל של שמיים וארץ לטובת איה ואוטופרט,ללא ספק![נתחיל בנושא הכיבוד ונסיים בסדר התנהלות התחרות.

סה"כ היה נחמד מאד . בעיקר היה נחמד בקטע של לשבת עם כל החברס של הפורום ולהעביר הכל בפנאן.:-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני יוציא את הסאב מהתיבה ויחזיר אותו סוף סוף לתיבת ה SQ שלו אז אני אדע מה מצב הסלילים, יש מצב שרק אחד נשרף או משהו כזה....

זה קרה אחרי התחרות, סתם ישבנו לנו בחוץ תמיר ניסה לראות מאיזה מרחק הוא מצליח להפעיל אזעקות של רכבים (נראה לי זה היה 30 מטר), ואז הפעלתי גם אצלי ושחכתי שהמגבר והפאנל היו מכוונים עוד ל SPL וזה היה על המקסימום למשך 20 שניות בטרק מטורף ממש... כנראה כי עברתי במשהו כמו 50 וואט או 100 וואט את ההמלצות להספק המירבי לתיבה הזו.... (מומלץ 550~ קיבל "בטעות" 600-715 וואט מה KX600.1)

SPL @ 136.6DB!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן אני חייב לציין שבהשוואה לתחרות הזו ולתחרות שנעשת בא.י.ה בכפר סבא [ועזבו לשניה את הקטע התחרותי והחוקים ואופן המדידות] אני מדבר על האירוח והאוירה. הבדל של שמיים וארץ לטובת איה ואוטופרט,ללא ספק!

הייתה לי הרגשה שמנסים לסחוט כסף מהקהל,

4שעות להתייבש עד התוצאות, והמחירים של המזון+שתייה-נראה לי קצת מוגזם.

עדיף כבר להביא גזלן מאיזה צומת , היה יוצא יותר זול.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תמיר הרג אותי [גם אסי,מיקי,גברי-בדקו כמה אזעקות הם מצליחים להפעיל]אצלי הסאב נכון לעכשיו מפעיל אזעקות ממרחק מקסימלי כרגע של כמקסימום 5 מטר [אני מבטיח שזה יעלה רק תן לי להרכיב את המונו] מקווה בישבילך שלא שרפת כלום ואגב באיזה מקום זכית?:-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום ראשון ידידי.... היה רק עוד איזה אחד שלא ראיתי אותו בכלל (לא מבחנית תוצאה אלא מבחינת האדם עצמו)

אם היית בא עם סאב 10 אינץ' היית לוקח מקום שלישי (לא חייב להיות מחובר למשהו)

SPL @ 136.6DB!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה הכל טוב ויפה... אבל מה עם קצת תמונות? יש הרבה אנשים שלא היו, וצריכים לדעת שהם בסך הכל הפסידו שלא באו... וכל זאת למרות האוכל היקר וכל השטויות... טוב שיש אירועים כאלו!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היה נחמד לא יותר,היה כיף בעיקר לראות כמה פרצופים מוכרים לא יותר מזה,

לפני חודש בכפר סבא היה הרבה יותר סבבה תכלס מכל הבחינות,מה שאומר שאין

על האנשים מהפורום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...