Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Emma 2005 , תמונות וסיכומים !.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במילה פשוטה נסכם את זה -"שכונה" .למרות שהיום יצא לי להכיר וניגשו אליי אנשים שלא הכרתי בכלל והם לא מהפורום והיו סבבה .בכל אופן אין בכלל צל של ספק שהאירוע היום היה מאורגן בצורה די חובבנית ומסורבלת אבל ניחה.

באמת ניהיינו די מגובשים החברה של קארקס'אודיו

מה שבאמת מחזק ,מהדהד ומזכיר לי להנפיק בעזרת ה מפגש מרכז כבעוד שבועיים ב27 לאוגוסט שאני יקבל אפטר ליומיים.

שבוע טוב, ניתראה בפיצוצים הישר לפנים בעוד שבועיים .

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת נשמע שנהניתם והיה כיף...!

אני מצטער שלא יכלתי לבוא... שבת...

מנהלים! שימו לב לתגובות ההשואתיות בין תחרות עולמית! לבין תחרות חברותית ופשוטה!

אני חושב שאתם צריכים לארגן עוד איזה משהו באיה אב' (מפגש, תחרות, מה שלא יהיה!)

והייתי שמח, ואני חושב שלא רק אני, לקבל דף תוצאות וקטגוריות... ומי מהפרום התחרה וכמה הוציא..

וכמובן! עוד תמונות יתקבלו בברכה!

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כמה דברים שנדהמתי ולא ראיתי מימיי, מגבר של BRAX וכמה מגברים של HELIX, מגבר של סאונדסטרימ סדרת VAN GOCH (התעלפתי), הדבר שהכי הדהים אותי היה הFOCAL NO.7 ו הסאב של הPHASE ALAINTE נורא דק מזכוכית (נראה לי) ומדוייק, נורא נהנתי, אווירה טובה, אנשים טובים ויודעים לארח, חבל שאין דף תוצאות רשמי, היה חסר לי נורא שתי מכוניות, אחת של איציק (עם הכל DLS חוץ מהסאב) ואחת של אייל.

נ.ב

אייל יש לי דבר אחד להגיד לך, תחליף לCLARION 9255 חבל על הזמן איזה HU, התרשמתי ממנו לטובה ואיך שראיתי שיש לו קרוס מובנה ל4 (4 ערוצים) ישר חשבתי לעצמי אייל! (בגלל הבעיות של הפרוססור).

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כמה דברים שנדהמתי ולא ראיתי מימיי, מגבר של BRAX וכמה מגברים של HELIX, מגבר של סאונדסטרימ סדרת VAN GOCH (התעלפתי), הדבר שהכי הדהים אותי היה הFOCAL NO.7 ו הסאב של הPHASE ALAINTE נורא דק מזכוכית (נראה לי) ומדוייק, נורא נהנתי, אווירה טובה, אנשים טובים ויודעים לארח, חבל שאין דף תוצאות רשמי, היה חסר לי נורא שתי מכוניות, אחת של איציק (עם הכל DLS חוץ מהסאב) ואחת של אייל.

נ.ב

אייל יש לי דבר אחד להגיד לך, תחליף לCLARION 9255 חבל על הזמן איזה HU, התרשמתי ממנו לטובה ואיך שראיתי שיש לו קרוס מובנה ל4 (4 ערוצים) ישר חשבתי לעצמי אייל! (בגלל הבעיות של הפרוססור).

המכשיר הזה הוא DECK. ז"א, שאי אפשר לחברו ישירות לרמקולים. ובכלל, אין לו שליטה נפרדת על סאב.

אבל, הוא אחד המהממים ששמעתי.

כל מערכת סטריאו, הנה התפשרות מול הדבר האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הפוקל שדיי מתלהבים פה ממנו לפי דעתי זה קודם מחיר אחרי זה פוזה ולבסוף סאונד הוא לא שווה לדעתי 20K.

(5-6k ומחר אני רץ לקנות:wink: )

ולגביי התערוכה\תחרות ציפיתי ליפול ולצערי נשארתי על הרגליים, ומעריך עכשיו יותר את המערכת שלי שחשבתי לשדרג בהתאם לתערוכה.

אבל בהתחשב בזה שז שנה שנייה שזה נערך (שנה קודמת לא הייתי ושמעתי שהיה יותר טוב...) ואולי גם הרבה אנשים מתנדבים בהקמתה ועוד הכניסה חינם אז לא רע:wink:

איפה אוטופרט, מילאנו, אפריל טקליין ועוד אה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרוססור יסודר במוקדם או במאוחר ואם לא, לרכוש רק את המוח (הפאנל תקין) יהיה זול יותר מלרכוש את הקלריון הזה למשל. לא ראיתי מפרט מלא של המכשיר אבל אין לו את כל הפונקציות שיש לפרוססור ואני מעריך שגם הקרוס שיש לו לא משוכלל כמו זה שבפרוססור. בכל אופן אני מרוצה מהמערכת שלי (כשהיא עובדת) ואין לי כוונה לעשות שדרוג כלשהו בזמן הקרוב.

שלומי, אני חושב שאתה מדבר על ה9255 כמו שהיה לגיא למשל. זה ה9255 החדש ויש בו אקולייזר, קרוס ועוד כל מיני דברים שאתה לא אוהב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כבר תיקן אותך בנוגע לתיקון שלי, אני מאמין שמתישהו אתה תשתכנע לרדת מהבעיה הזאת ותעבור לHU הזה (שאני יודע שזה נקרא DECK).

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמתישהו אתה תשתכנע לרדת מהבעיה הזאת ותעבור לHU הזה (שאני יודע שזה נקרא DECK).

אין סיכוי שזה יקרה. אני מעדיף את מה שיש לי (תקין) על הHU הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ברצינות עכשיו אני לא חושב שיש לך למה להרשם לאמה שנה הבאה...

מתחרים רציניים בטוח אין שם חוץ מרכב או שתיים של סאונד סטורם...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נשמה על המאמץ.
בקשה, עשית לי חשק להעלות את שאר התמונות :)

בקרוב אני יעדכן

****עריכה****- הנה כל התמונות: http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=8728C3DE7B9E45DE902B76820A237E40&alid=269262&page=1&dspmode=1

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...