Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Emma 2005 , תמונות וסיכומים !.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל המערכות ב SQ שמה חובבניות בצורה מפחידה...

יש שמה התקנות שממש ממש רואים שלא הלכו לפי הספר ההוא עם האוטופיה בריליום עשה את הפאדיחה של החיים מקום 6...

הרכבים של סאונד סטורם נשמעים זוועה אחד אחד...

לא חושב שיש שמה מישהו עם סט ברמה והתקנה לפי הספר כמו אצלך...

אל תתלהב מזה יותר מדי.. (-:

ואיך בדיוק אוטו שלך נשמע ?

לרדת על אחרים אתם יודעים טוב מואד , אבל להראות את המכוניות עם הסאונד שלכם אתם מתביישם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך שהאוטו שלי נשמע לא ישנה את העובדה שהרכבים שנשמעו זוועה נשמעים זוועה...

אם הייתי משקיע סכומים כאלה כמו המערכות המאוד יקרות שיש שם כמו הרכבים של סאונד סטורם או הרכב של מצקין עם סט ב20 אלף או הפולקסווגן בורה עם כל האוטו סאונד סטרים ואן גוך...

המקומות שהרכבים האלה לקחו הם אשכרה מקומות פאדיחה והסאונד שהם הוציאו הוא סאונד פאדיחה...

אלה מתקינים שהציפיה ממתקין שנכנס לתחרות ברמה כזאת עם ציוד שכזה שיהיה לו סאונד 3 רמות מעל כולם...

קח לדוגמא את הגולף הכחולה של סאונד סטורם היו לה רכיבים מעולים ואפילו יותר ממעולים ברגע שישבתי קדימה ראיתי איך הקומפוננט צועק לאלוהים והמיד באס עוד שניה משתגר מהמקום אמרתי וואלה כאן עשו עבודה על הפנים ואני לא היחיד יש עוד אנשים שאמרו את זה אחרי...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

simonltd, תרשה לי לתקן אותך.

לא - זאת לא עובדה - אנשים בפורום שכחו מזמן מהזה עובדה.....

אפשר לקרוא לעובדה - רק אחרי שמקבלים -תוצאות- חד משמעיות, מכל הרכבים שנמדדו.

אתה לא מדדת את כל הרכבים, אז אל תטען "עובדות" שנשמעות לך הגיוניות.

אם מדובר בכללים וחוקים אינני מבין למה מדובר ברשלנות.

ואם כולם עבדו לפי הכללים אז איך יכול להיות שחלק היו עם רכב מותנע .. עדיין לא הבנתי.

עובדה, אח שלי הגיבור, שכל אחד מהרכבים שנמדדו בתחרות הזו, והשתתפו גם בתחרות לפני חודש בא.י.ה מערכות, הגיעו לתוצאות נמוכות בהרבה!!! ממוצע של 6-7 דציבלים. אמנם זה קשור לעוד פרמטרים שונים במדידה שהתבצעה הפעם כמו: רכב כבוי (שוב, רק בחלק מהמכוניות - זו בעצם הרשלנות שאני מדבר עליה. חלק מהמכוניות מנוע כבוי, ואלו שהתווכחו מספיק - הורשו להישאר עם מנוע דלוק, בהתייחס לאי הבנתך, בפעם השלישית לרשלנות בנושא...), תדרים שונים מהתדר שהיה בתחרות הקודמת, ו... חיישן שנמצא במרכז הרכב...ולא בקצהו של הדשבורד.

קח למשל את יוני - בתחרות הקודמת הוא הגיע ל 146.8, והפעם , רק ל140 , והוא עוד היה עם מנוע פועל!

קח את תמיר שהגיע ל 139.3 לעומת 143

את מיקי שהגיע ל 135.5 לעומת 142.9

אני - 136.5 לעומת 143.6

אלו, מר mikmik עובדות!!!

ותרגע עם הדיבור הכולל שלך על אנשי הפורום. הבנו כבר שאתה אחד האנשים היותר ווכחנים שקיימים פה, אוהב לצאת הצודק ולגרום לאחרים להראות טועים - זה לא תמיד נכון, אתה יודע מה, זה בדרך כלל הפוך!

4. דרך אגב, איפה אתה היית בזמן התחרות... (ציניות)

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, ההבדל במיקום המיקרופון - יצר הבדל של 7 דציבלים.

נכון, הגיוני, בדוק, מדוד, מחובר לקרקע, ולמציאות שאתה חי בא, רד מהעץ אתה לא מבין מהחיים שלך אז אל תאשים את "אופן" המדידה שלהם.

להיפך, אתה צריך להאשים את אופן המדידה של אוטופרט שמודדת רק "פיק" של שניה בתדר מסויים .. הגעת למקום שמודד בצורה יותר מקצועית ויותר רצינית, אז אל תבכה שבעבר התוצאות היו גבוהות יותר בגלל שעכשיו הנתונים יותר "מאוזנים" ומחוברים למציאות.

לגבי העובדה שאתה מציין שמי שהתווכח - היה עם רכב מותנע ... זה באמת מצב עגום.

לגבי שהותי בזמן התחרות .. אני לא חושב שאני צריך לתת לך דין וחשבון בנוגע לעיסוקי .. בכל אופן אחרי הפאדיחה של התחרות הקודמת .. ויתרתי ........ (ציניות).

היתי בכוננות אמבולנס ..

דרך אגב העובדה שאתה -חושב- שאני טועה , לא הופכת אותי לטועה. תוריד טורים.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבא שיקשקש על מוצא כלשהו יחסם. מחקתי שטויות בצהריים ולצערי זה לא עזר והייתי צריך למחוק שוב.

בעיות, טענות וכו' - בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים העיקרים במדידות:

חשמל ברכב

מיקום הרמקול

התדר הנבדק. לעומת תדר קבוע וסינוסואידלי של 55 הרץ היה מדובר במוסיקה.

הקומפוננט לקחו אמנם קצת אבל עדיין חלק מהעוצמה.

התדר לא היה קבוע.

מדידה של דקה שתיים לעומת 5-10 שניות.

אמנם בזה אני לא בטוח אבל אני חושב שמדובר בתדר מונמך ולא גל סינוס מלא.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה,אין עוד תמונות?

אני חושב שהכי לא בסדר היה שכל רכבי הSPL היו בחוץ ולא קיבלו מספיק במה לעומת רכבי הSQ שזה ממש לא בסדר במיוחד בהתחשב בזה שלחיצוניות ולהתקנה וכו יש משקל די גבוה בSPL!!!

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, ההבדל במיקום המיקרופון - יצר הבדל של 7 דציבלים.

נכון, הגיוני, בדוק, מדוד, מחובר לקרקע, ולמציאות שאתה חי בא, רד מהעץ אתה לא מבין מהחיים שלך אז אל תאשים את "אופן" המדידה שלהם.

להיפך, אתה צריך להאשים את אופן המדידה של אוטופרט שמודדת רק "פיק" של שניה בתדר מסויים .. הגעת למקום שמודד בצורה יותר מקצועית ויותר רצינית, אז אל תבכה שבעבר התוצאות היו גבוהות יותר בגלל שעכשיו הנתונים יותר "מאוזנים" ומחוברים למציאות.

לגבי העובדה שאתה מציין שמי שהתווכח - היה עם רכב מותנע ... זה באמת מצב עגום.

לגבי שהותי בזמן התחרות .. אני לא חושב שאני צריך לתת לך דין וחשבון בנוגע לעיסוקי .. בכל אופן אחרי הפאדיחה של התחרות הקודמת .. ויתרתי ........ (ציניות).

היתי בכוננות אמבולנס ..

דרך אגב העובדה שאתה -חושב- שאני טועה , לא הופכת אותי לטועה. תוריד טורים.

תגיד לי מה נסגר איתך, יש לך בעיית קריאה והבנה חריפה ביותר.

רשמתי, במפורש, שהתוצאות נמוכות בגלל כמה פרמטרים שונים בתחרות האחרונה.

ביניהם המיקרופון... לא רק המיקרופון גורם לירידה בעוצמה, אלא גם המיקרופון...

אתה פשוט לא מוכן להודות שאתה טועה, ולא רק שאתה טועה, אתה דוחף את האף שלך למקומות שלא קשורים אליך כלל. כנראה שמשעמם לך מידי אז אתה פשוט חייב להציק...

לגביי מקצועיות המדידה.

אם היית טורח להגיע לתחרות היית מבין בעצמך את רמת ה"מקצועיות" של מארגני התחרות.

אלו שתווכחים - כן מניעים.

אלו שלא - מכבים.

אלו שמודדים SPL נשארים ומתייבשים בחוץ.

אלו שב SQ נמצאים בתוך האולם המקורה, בתנאים נורמליים ומקובלים.

אלו שמתבכיינים מספיק - מקבלים מדידות כפולות, משולשות ואף מרובעות...

אלו שלא - רק פעם אחת "כי ככה זה בחוקים".

בא.י.ה מערכות אוטופרט לא גבו פרוטה מהמתמודדים, וחילקו פרסים בשווי כולל של 1500 ש"ח לכל קטגוריה!!! הכיבוד היה חינם והאווירה הייתה הרבה יותר רצינית.

בEMMA גבו 50 ש"ח למתמודד (ו - 400 ש"ח למקצוען!!!). לא היה כיבוד, לא הייתה שתיה, לא הייתה מקצועיות... לפחות לא ב SPL.

בקבוק שתייה קטן עלה 10 שקלים.

באמה נתנו לנו, מתמודדי ה SPL להמתין מהשעה 9 עד השעה 3 בצהריים למדידה, ואז עד 7 בערב לתוצאות, שגם בהן היה בלבול מביש ביותר...

בקיצור הייתי אומר שהמארגנים מאוד זלזלו באנשי ה SPL, למרות שבתחרות נגבה תשלום עבור ההשתתפות, ולעומת זאת, התחרות בא.י.ה הייתה הרבה יותר "לטובת המשתמש" ובו לא נגבה תשלום כלל...

לתשומת לב מארגני התחרות...

וכאות הוקרה לאוטופרט

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב סיימון, אתה רומז שוב ושוב שיש לי בעיה הבנת הנקרא . אך אני חולק עליך .. לפי דעתי הבעיה אצלך.

לא הצדקתי ולא שיבחתי אף אחד, ציינתי שהכללים שלהם -לטעמי- היו יותר מקצועיים, לא הבאתי את דעתי על אופן העבודה שלהם, זה יהיה שטותי מצידי לתת חוות דעת על אופן העבודה שלהם מכמה סיבות.

סיבה ראשונה לא נכחתי, ולא השתתפתי.

סיבה שניה, אינני הגורם המטפל שצריך לתת להם דין וחשבון.

הערתי לך על נושאים אחרים, ולא על מה שעכשיו תימצתת כ"תוכן" ההודעה שלך.

לפי דעתי אתה זה שבורח מהמציאות, כי עדיין לא הבאת הסבר או נימוק או טיעון.

למה בכל הרכבים, המיקום שהם מדדו - יהיה חלש יותר, לעומת מיקומים אחרים.

אשמח לשמוע הסברים מפורטים בנושא, תודה מראש.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי משקיע סכומים כאלה כמו המערכות המאוד יקרות שיש שם כמו הרכבים של סאונד סטורם או הרכב של מצקין עם סט ב20 אלף או הפולקסווגן בורה עם כל האוטו סאונד סטרים ואן גוך...

המקומות שהרכבים האלה לקחו הם אשכרה מקומות פאדיחה והסאונד שהם הוציאו הוא סאונד פאדיחה...

אלה מתקינים שהציפיה ממתקין שנכנס לתחרות ברמה כזאת עם ציוד שכזה שיהיה לו סאונד 3 רמות מעל כולם...

קח לדוגמא את הגולף הכחולה של סאונד סטורם היו לה רכיבים מעולים ואפילו יותר ממעולים ברגע שישבתי קדימה ראיתי איך הקומפוננט צועק לאלוהים והמיד באס עוד שניה משתגר מהמקום אמרתי וואלה כאן עשו עבודה על הפנים ואני לא היחיד יש עוד אנשים שאמרו את זה אחרי...

למה אתה חושב שאתה יודע איך הרכב אמור להשמע?

לידיעתך, אם מישהו בישראל יודע להתקין מערכות SQ ברמה "לפי הספר" אז אלו סאונדסטורם

לא סתם כל הלקוחות שלו הם אודיופילים

אני אישית לא שמעתי את הגולף הכחולה, אולי היא באמת נשמעת רע

אבל להגיד כזה דבר על כל הרכבים של סאונדסטורם זה ממש לא במקום!!

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב סיימון, אתה רומז שוב ושוב שיש לי בעיה הבנת הנקרא . אך אני חולק עליך .. לפי דעתי הבעיה אצלך.

לא הצדקתי ולא שיבחתי אף אחד, ציינתי שהכללים שלהם -לטעמי- היו יותר מקצועיים, לא הבאתי את דעתי על אופן העבודה שלהם, זה יהיה שטותי מצידי לתת חוות דעת על אופן העבודה שלהם מכמה סיבות.

סיבה ראשונה לא נכחתי, ולא השתתפתי.

סיבה שניה, אינני הגורם המטפל שצריך לתת להם דין וחשבון.

הערתי לך על נושאים אחרים, ולא על מה שעכשיו תימצתת כ"תוכן" ההודעה שלך.

לפי דעתי אתה זה שבורח מהמציאות, כי עדיין לא הבאת הסבר או נימוק או טיעון.

למה בכל הרכבים, המיקום שהם מדדו - יהיה חלש יותר, לעומת מיקומים אחרים.

אשמח לשמוע הסברים מפורטים בנושא, תודה מראש.

אין לי מה להסביר לך, תהיה בריא ותמשיך לחיות בדעתך שהיא - אין הבדל במיקום המיקרופון ברכב...

איזה שטות.

בלי כל קשר, איזה מערכת יש לך ברכב??

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, אני חושב שקצת הרחקת לכת.

מיד-באס משתגר מהמקום, והקומפוננט צועק לאלוהים? ממתי נהיה שכל פלצן נהיה מבין בסאונד?

מה שכן, גם אני חושב שה"תחרות" הייתה מאד חובבנית, ומע' הSQ שאני שמעתי, לא ממש התקרבו להגדרה. ומה גם שרכב של מתקין, חייב להיות הכי קרוב למושלם.

כל מערכת סטריאו, הנה התפשרות מול הדבר האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי דברים מוזרים. ב-SQ זה עם הפוקאל ב-20000 ש"ח קיבל מקום 6 מתוך 6, 5 האחרים היו גולפים ששמעון- סאונד סטורם בנה. בתחרות ה-SPL מישהו הוציא 141db ומישהו אחר עם ארסמוביל הוציא 2 db פחות, אבל ניצח בגלל יופי הבניה. אני חולם או הוזה? תתקנו אותי אם אני טועה או שתעירו אותי בצביטה מהחלום הבלהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...