Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אקספרס

husky

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אמאזון זה רמה אחרת.

מעדכנים אותך בהודעות עד שאתה מקבל את ההזמנה ותמיד אתה מקבל מה שהזמנת.

בעלי אקספרס התמונות של המוצרים לא תמיד מייצגות את המציאות. הזמנתי משם מגבת ליבוש רכב, שלחו לי ממחטה למשקפיים. כיסוי לספה עם שזלונג, ווידאתי שהגודל בהזמנה תואם, הביאו איזה סדין קטן מסכן כזה. ועוד כמה דברים שהגיעו כמו בתמונה אבל לא בדיוק. 

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דוד עלי כבר מזמן לא רק איכות זבל.

יש שם גם מוצרים מקוריים בתחומים שונים.

יש חנויות רשמיות של יצרנים,

קונה שם מדי פעם חלקים מקוריים לרכבים, וזה מגיע מהר.

לא מזמן רציתי מטען Type-C למחשב נייד,

לא רציתי את המקורי של HP, סתם מגושם.

חיפשתי של anker ,בארץ הדגם נמכר בסביבות 500 + ומעלה, לא כולל כבל.

חנות רשמית של היצרן בדוד עלי,

70 דולר לחבילה, שבועיים והיה אצלי.

צריך לדעת ממי לקנות.

מאמזון גרמניה קונה בעיקר חלפים לרכב מייצרנים שאני לא מצאתי בארץ (ציריות וולוו של חבר, חיפשנו של skf בארץ, הכל היה איכות פח בסוף הבאנו מאמזון גרמניה).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל בעלי מאוד פשוט:

אם זה זול מדי, זה לא ייתכן.

אני תמיד מבצע סקר קטן ולא מתקרב להזמנות שאין להן reviews עם תמונות. אחוז הנפילות בשנים האחרונות קרוב לאפס.

בכל הקשור למעקב - רוב הזמן זה דואר ישראל, אצלם אני מסונכרן טוב.

אה והכי חשוב - להזמין בקיץ או בעונות מתות, ולא להתקרב לאתר באזור black friday / חג הרווקים / חג המולד / וכו.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לאחד עם השרשור דואר האלמותי.

באמזון זה כבדהו וחשדהו (נוכלים יש בכל מקום)

בעלי זה חשדהו וחשדהו,וכן המערכת מעקב שלהם אללה ייסתור (בשילוב הדואר הנהדר שלנו)

לסיכום - כמו שכתבו כבר,צריך לדעת מה לקנות וממי ולבדוק כל דבר,לא כל דבר שישר מוצאים לרוץ ל BUY IT NOW

• רעיון טוב! 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי יש מלא קופונים ומבצעי שקר. אם לנהל מעקב אחרי המחיר אז יודעים מתי המבצע אמיתי.
זה מזמן לא הזבל שהיה בעבר והיום הבעיות זה רק עם החברות שילוח כמו ציטה. בגללם צריך להקפיד לשלם בפייפאל.
אני קונה דברים יקרים כמו סוללות לכלים, מטענים, מצלמות, טלפונים הכל מגיע טוב ואפילו יותר מהר מאמזון.
פעם אחת לא הגיע מברגה של 500 ש"ח וזיכו אותי.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל אחוז הנפילות באלי הוא ממש שולי
רוב הדברים שנשלחים דרך הדואר בקוד RS מגיעים ממש מהר לנקודת החלוקה
מה שנישלח עם ציטה... שאלוהים יעזור, בדר"כ מנותב לכל מיני מקומות הזויים
כמו שכתבו לקנות מחנות גדולה עם ותק ואם יש נפילה רוב הפעמים מזכים, בטח ללקוחות שיש להם ותק וכמות מכובדת של רכישות

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, outnex כתב:

בגללם צריך להקפיד לשלם בפייפאל.

אני משלם "רק" עם 3 חברות.

אמזון, Gpay, PayPal .

מי שלא עובד איתם, לא קונה ממנו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, hans כתב:

הכלל בעלי מאוד פשוט:

אם זה זול מדי, זה לא ייתכן.

אני תמיד מבצע סקר קטן ולא מתקרב להזמנות שאין להן reviews עם תמונות. אחוז הנפילות בשנים האחרונות קרוב לאפס.

בכל הקשור למעקב - רוב הזמן זה דואר ישראל, אצלם אני מסונכרן טוב.

אה והכי חשוב - להזמין בקיץ או בעונות מתות, ולא להתקרב לאתר באזור black friday / חג הרווקים / חג המולד / וכו.

ולהוסיף עוד כלל - תמיד לשלם עם AliExpress Standard Shipping, אפילו אם זה נראה לא הגיוני לשלם משלוחה בערך של המוצר שהזמנת (אם הזמנת שרוכים, למשל). השילוח אמין ומהיר יותר פי כמה כשמשתמשים באופציה הזו.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טריק שעובד לי כמעט תמיד. כשאני מזמין פריטים שאינם נשלחים ב standard shipping ולא מתחשק לי להגדיל (לפעמים להכפיל) את עלותם במשלוח standard shipping אז במקום אני מזמין מוצר אחד (אחד מאלו שאני מזמין באופן שוטף מזמן לזמן) שכן נשלח ב standard shipping, ולרוב (אם כי לא תמיד ולא מובטח) הם מאוחדים יחד. במיוחד אם המשלוחים הם כולם בקיינאו.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר שאלות בנושא אלי המהיר, מישהו הבין מה הקטע עם חנויות\מוצרים תחת מיתוג CHOISE?

ז"א הבנתי שההובלה באחריות עלי, התנהלות לגבי מחלוקת היא דרך עלי ולא עם המוכר., איחוד חבילות ואולי עוד משהו. אבל מה זה אומר לגבי החנות? זה שעלי נותנים עליה את "חסותם" זה אומר שהם אמינים? מבוקרים יותר? מעל כמות מכירות מסוימת? פידבק מלקוחות?

מה הקטע שם בדיוק?

אני שואל כי שם מוצר שרכשתי בעבר סביבות 55 דולר אחרי קופונים וכו' ועכשיו הוא מופיע בחנות צ'ויס עם תג מחיר של 39$ ולפני מספר ימים אפילו 35$. מצד אחד המחיר לא כזה רחוק בשביל לומר "סקאם" מצד שני- עדיין סינים. שוקל אם כדאי להזמין שוב או שחבל על הזמן.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Muzic4Ever כתב:

אם כבר שאלות בנושא אלי המהיר, מישהו הבין מה הקטע עם חנויות\מוצרים תחת מיתוג CHOISE?

ז"א הבנתי שההובלה באחריות עלי, התנהלות לגבי מחלוקת היא דרך עלי ולא עם המוכר., איחוד חבילות ואולי עוד משהו. אבל מה זה אומר לגבי החנות? זה שעלי נותנים עליה את "חסותם" זה אומר שהם אמינים? מבוקרים יותר? מעל כמות מכירות מסוימת? פידבק מלקוחות?

מה הקטע שם בדיוק?

אני שואל כי שם מוצר שרכשתי בעבר סביבות 55 דולר אחרי קופונים וכו' ועכשיו הוא מופיע בחנות צ'ויס עם תג מחיר של 39$ ולפני מספר ימים אפילו 35$. מצד אחד המחיר לא כזה רחוק בשביל לומר "סקאם" מצד שני- עדיין סינים. שוקל אם כדאי להזמין שוב או שחבל על הזמן.

להבנתי זה דומה לfulfilled by Amazon. המוצר נשלח ממחסן של עלי וכל הלוגיסטיקה באחריותם. מבחנתינו זה אומר בעיקר משלוח אמין ומהיר יותר עם איחוד חבילות ולא פחות חשוב סוף סוף יש החזרת מוצרים בחינם. 

יצא לי להחזיר מוצר וזה באמת עובד. מקבלים מהם דף עם ברקוד להדפסה, מדביקים על החבילה ומביאים לדואר, אחרי מספר ימים מתקבל החזר.

כביכול choice גם אמור להיות בקרת איכות על המוצרים אבל הם עדיין סינים אז לדעתי זה חרטא. 

אז גם מוצרים וחנויות choice צריך לבחור לפי כללי העליאקספרס הרגילים (מה שכתבו פה בשרשור).

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Muzic4Ever כתב:

מה הקטע שם בדיוק?

נכון חנויות CHOICE עדיף ..

גם בגלל איחוד חבילות.

אם המוצר טוב אולי שווה להזמין שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ המשלוח של CHOICE מהיר יותר והמחיר נמוך יותר
הזמנתי מהם מגדל שקעים (זה מאוד נוח לעבוד עם כאלו)
המחיר היה מאוד נמוך, המוצר הגיע, רציתי להחליף לו את השקע לישראלי... מסתבר שאין הארקה
פתחתי גם בצד של הבפנוכו, גם אין!
שלחתי מכתב נזעם על הסכנה שבמוצר, קיבלתי תוך דקות החזר מלא! בלי בקשת החזר למוצר.
מצד שני המוצר הדראק הזה עדיין נמכר שם, ככה שבקרה אמיתית אין
אני החלפתי את הכבל באיכותי וחיברתי אדמות לכל השקעים, לקח מלא זמן אבל עכשיו יש לי מגדל תקין

IMG_6559.JPG

IMG_6560.JPG

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הרבה מהקניות שלי הם מטעמי נוחות ולא צורך, לפעמים מגזים בכמויות. 

50 אחוז אני קונה עבור חברים / מכרים כי הם עדיין בתקופת הדואר יונים( כמובן שלא על חשבוני). 

לא מזמן קניתי בסביבות 15 מתאמי טעינה עם נקבת Type c, והזכר לפי סוג הלפטופ. 

ביום שהגיעו , בדקתי שהם עובדים, 

וזרקתי למיחזור האלקטרוני 6 מטענים מקוריים כי הם מגושמים וסתם תופסים מקום. 

לא הייתי חייב, אבל עכשיו יותר נוח. 

אפשר לחסוך לפעמים סכומים יפים. 

להשאיר פידבקים, לתת ביקורות, לקנות מאותה החנות,

דולר פה שתיים שם ובמצטבר זה יכול להגיע לאחלה הנחות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Markm4 כתב:

לדעתי, הרבה מהקניות שלי הם מטעמי נוחות ולא צורך, לפעמים מגזים בכמויות. 

50 אחוז אני קונה עבור חברים / מכרים כי הם עדיין בתקופת הדואר יונים( כמובן שלא על חשבוני). 

לא מזמן קניתי בסביבות 15 מתאמי טעינה עם נקבת Type c, והזכר לפי סוג הלפטופ. 

ביום שהגיעו , בדקתי שהם עובדים, 

וזרקתי למיחזור האלקטרוני 6 מטענים מקוריים כי הם מגושמים וסתם תופסים מקום. 

לא הייתי חייב, אבל עכשיו יותר נוח. 

אפשר לחסוך לפעמים סכומים יפים. 

להשאיר פידבקים, לתת ביקורות, לקנות מאותה החנות,

דולר פה שתיים שם ובמצטבר זה יכול להגיע לאחלה הנחות. 

נכון

חשוב לבדוק שהחנות קיבלה מספיק פידבק חיובי

שהביקורת קרובה ל 5 כוכבים

זה מגדיל את הסיכויים למוצר אכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...