Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכונת wifi calling במכשירי אנדרואיד

אורי מ.

פוסטים מומלצים

בשני מכשירים במשפחה, שניהם סדרה A של סמסונג, התכונה הנ"ל לא פועלת כשהמכשיר במצב טיסה אבל עם wifi פועל. ברגע שמוציאים ממצב טיסה אין שום בעיה להוציא ולקבל שיחות על wifi, גם ללא קליטה סלולרית.

במכשירי אייפון אני יודע שזה כן עובד גם במצב טיסה עם wifi פועל.

האם למישהו יש נסיון עם מכשירי אנדרואיד אחרים ששם זה עובד כמו באייפון?

אולי זה עניין בסיסי של אנדרואיד או שזאת הווריאציה של סמסונג בנושא.

המכשיר שלי הוא פיקסל ושם, לצערי, בכלל אין את התכונה בארץ (המכשיר תומך, אבל לא בשימוש בארץ).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש בשיחות Wi-Fi מחייב גם שהמכשיר יכיל כרטיס SIM פעיל של ספק תקשורת התומך בתכונה זו

להפתעתי, אולי גם הפתעתך, זה שירות שמתקבל מהחברה הסלואלרית ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שצריך סים. לא חשבתי לנסות להפעיל את זה אחרת.

העניין הוא שברוב חלקי הדירה אין לנו קליטה סלולרית ואז שימוש במכשיר, שלא במצב טיסה, גומר את הסוללה מהר יותר כי המכשיר מנסה כל הזמן לתפוס רשת סלולרית בעוצמה הכי גבוהה שהוא יכול.

באייפון פשוט מעבירים למצב טיסה ומדליקים את ה-WIFI ככה שאין סלולר אבל יש תקשורת ושיחות נכנסות ויוצאות ללא בעיה.

במכשירי הסמסונג אצלנו זה לא עובד. ברגע שמעבירים למצב טיסה, גם אם מדליקים את ה-WIFI (אגב, בגרסה האחרונה המכשיר משאיר את ה-WIFI דולק כשמעבירים לטיסה) התכונה לא זמינה. רואים שנעלם באפליקצית הטלפון סימן הקשתות, מהאייקון הירוק של הוצאת שיחה, ונסיון לבצע שיחה מעלה הודעה שלא ניתן כי המכשיר במצב טיסה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי ב-A54 שלי. פועל היטב במצב טיסה עם WiFi פעיל. 

לגבי הפיקסל _ דיברת עם חברת הסלולר? כי במכשיר הקודם שלי הייתי צריך לדבר איתם על מנת להפעיל את התכונה ברשת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שב-A54 עובד. אצלנו המכשירים הם A33 ו-A35. בשניהם המצב זהה. 

יכול להיות שזה אחד הדברים שסמסונג עשו בשביל לבדל בין הסדרות. נשמע לי קצת תמוה אם כן.

אגב בפיקסל זה מכובה בארץ מהצד של גוגל באנדרואיד. לא ברור לי כל כך למה. כמו שגם המימוש של 5G במכשירי פיקסל לא פועל בארץ (עובד רק ברשימת ארצות מצומצמת יחסית). 

כמובן שדיברתי עם חברת הסלולר שהתכונה תופעל. רואים שהיא מופעלת באיזור האישי אצלם באתר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורי מ. כתב:

המכשיר שלי הוא פיקסל ושם, לצערי, בכלל אין את התכונה בארץ (המכשיר תומך, אבל לא בשימוש בארץ).

נתמך, תלוי ברשת ובפיקסל הספיציצי. את הפרטים אפשר למצוא בחיפוש בקבוצת הפייס של הפיקסלים (אל תכתוב עוד שאלה בנושא, כי ייסקלו אותך).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש בגוגל כנראה שלגרסאות פיקסל יותר מודרניות משלי, אלו עם המעבד של גוגל (הטנזור), יש איזה מעקף שמישהו יצר באופן פרטי. 

בגדול, ככה הבנתי, גוגל חוסמת את ה-wifi calling, volte ו-5G בכל המדינות בהן המכשירים לא נמכרים באופן רשמי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, אורי מ. כתב:

מודרניות משלי, אלו עם המעבד של גוגל (הטנזור), יש איזה מעקף שמישהו יצר באופן פרטי

לא מדויק. ברשתות נבחרות זה כבר עובד. 

לא צריך להבין בגדול, בקבוצה בפייס יש הסבר פרטני 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו - שיחת Wi-Fi calling מוצלחת מ-A54 ל-A53 כששניהם במצב טיסה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

לא מדויק. ברשתות נבחרות זה כבר עובד. 

לא צריך להבין בגדול, בקבוצה בפייס יש הסבר פרטני 

יכול להיות. 

אני מודה שזה לא מספיק חשוב לי בשביל להגיע לקבוצות פייסבוק (אין לי שם חשבון). אני חי ממש טוב עם טלפון לא זמין ברוב הזמן כשאני בבית. 

מה שכתבתי קודם זה לאחר חיפוש קצר בגוגל וכמה תשובות שאנשים קיבלו, בעיקר ברדיט. לא חפרתי מעבר לזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הטלפונים שלך מופיעים ברשימת המכשירים הנתמכים בחברת הסלולר? אם כן, צריך להפעיל את השירות באתר החברה. אם לא -  דבר עם שירות הלקוחות ביום ראשון ויפתחו לך אל האפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, ואולי לא הייתי ברור, הכל מופעל כראוי בחברת הסלולר, ככה לפחות נאמר לי ע"י נציג השירות אתמול. 

השירות פועל כל זמן שהמכשירים (A35 חדש בן שבועיים, ו-A33 בן כמעט שנתיים) נמצאים במצב של סלולר פועל, דהיינו לא במצב טיסה. כשמעבירים למצב טיסה, עם wifi פועל, היכולת נסגרת, האייקון הירוק של החיוג משתנה ונעלם סמל הקשתות של wifi שנמצא בצמוד לאיור של שפופרת כשהשירות פועל. 

להבנתי זה מחוץ לידיים של חברת הסלולר וקשור להגדרות של אנדרואיד. ניסיתי לשנות בן בחירה של Mobile network preferred ל-Wi-Fi preferred וזה לא שינה משהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירים מיבואן רשמי או מקביל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמי לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...