Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסטים מומלצים

שלום

קניתי לפני שנה סיאט ארונה יד שניה

לצערי הגג צבוע בשחור (שאר הרכב לבן). הייתי לחוץ בלמצוא רכב, ומצאתי אקסמפלר עם ק"מ נמוך, מוכר מבוגר, אמין, מחיר נוח. אז לא הייתי יכול לוותר רק בגלל הגג.

אין לי בעיה עם איך שהוא נראה. זה בגלל החום.

ידוע שרכבים כהים מתחממים מהר יותר. ואין לי ביסוס אמפירי לזה אבל אני מאמין שרוב האפקט מגיע מצבע הגג, כי שטח הפנים שלו הכי גדול (במיוחד כשמשקללים את הזווית לשמיים). אשמח לשמוע גם את דעתכם בנושא. אציין שהרכב עם ציפוי לחלונות, ואני שם כיסוי שמשה, אבל זו ישראל אז הרכב עדיין מתחמם מהר בשמש. (כל האינטריור שחור שזה ממש גרוע לזה. אני אשים כיסויי מושבים בהירים שאולי זה יעזור טיפה)

אז אני מתעניין באופציה של צביעת הגג ללבן.

קודם כל רציתי לשאול מה המחיר הצפוי לעבודה איכותית (יש מסילות בגג אם זה משנה). וגם, האם צביעה כזאת תהיה איכותית כמו צביעה מהמפעל ? תהיה לכה נורמלית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם זו צביעה או מדבקה. בסטוניק זאת מדבקה.

אם זו צביעה אפשר להדביק מדבקה לבנה מעליה

זה לא ישנה לך בגרוש את הטמפרטורה 

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בגובה בנקודת החיבור.

תכלס ליצרן הכי זול לצבוע עם צבע אחד ולשים מדבקה.

אני יודע שגם במיני הגג השחור מדבקה 

רנו קפצור דו צבעי זה צבע

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, סולל הדרך כתב:

יש הבדל בגובה בנקודת החיבור.

סליחה שאני קשה 😋 אני לא מבין למה הכוונה בנקודת החיבור
אגב הצבע של הגג מטאלי, אם זה אומר משהו

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת החיבור היא הנקודה שבה הצבע הלבן והצבע השחור נפגשים

גם בסטוניק הגג השחור הוא מטאלי ועדיין מדבקה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, סולל הדרך כתב:

נקודת החיבור היא הנקודה שבה הצבע הלבן והצבע השחור נפגשים

גם בסטוניק הגג השחור הוא מטאלי ועדיין מדבקה 

הם לא נפגשים, אלו חלקים שונים של פח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, סולל הדרך כתב:

בסטוניק זאת מדבקה.

חידשת לי שיש יצרנים שלא צובעים את הגג בדו גווני אלא מדביקים מדבקה.

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת ישנה לך אם ברכב שעמד כל היום בשמש יש 40 או 38 מעלות? אתה עדיין תדליק מזגן ותתקרר. תשאיר את הגג כמו שהוא וזהו.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, GOLF כתב:

זה באמת ישנה לך אם ברכב שעמד כל היום בשמש יש 40 או 38 מעלות? אתה עדיין תדליק מזגן ותתקרר. תשאיר את הגג כמו שהוא וזהו.

אני חושב שיש סיכוי שכן, ומוכר להעמיד את זה לניסוי כתלות במחיר

כשהרכב עומד בשמש גם אחרי נסיעה של שעה הוא עוד מרגיש חם וצריך מזגן בעוצמה גבוהה, זה לא כיף. אם אפשר להפחית את החום גם בקצת - מבורך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצבוע את הגג זה לא מומלץ, זה יקר ועלול לגרום לירידת ערך אם יגלו שהגג נצבע ובשביל 2-3 מעלות בתא הנוסעים לא חושב שזה שווה את זה. מדבקה זה הפתרון הזול אך הבעיה במדבקה לבנה היא שכמובן יראו הבדל בגוון לעומת הצבע של שאר הרכב כך שאם הייתי צריך לבצע משהו כזה, סביר להניח שהייתי מדביק רק בין מסילות הגג ומשאיר את הקורות בשחור. 

Untitled-2 copy.jpg

Untitled-21.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Supertigre כתב:

לצבוע את הגג זה לא מומלץ, זה יקר ועלול לגרום לירידת ערך אם יגלו שהגג נצבע ובשביל 2-3 מעלות בתא הנוסעים לא חושב שזה שווה את זה. מדבקה זה הפתרון הזול אך הבעיה במדבקה לבנה היא שכמובן יראו הבדל בגוון לעומת הצבע של שאר הרכב כך שאם הייתי צריך לבצע משהו כזה, סביר להניח שהייתי מדביק רק בין מסילות הגג ומשאיר את הקורות בשחור. 

Untitled-2 copy.jpg

Untitled-21.jpg

תודה. איך אני מחפש מקומות שמתעסקים עם מדבקות ?

ומה אני צריך לדעת לגבי סוגים ? (מבחינת מראה, וגם קלות ההסרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין גדול בתחום העיטוף, אבל יש עקרונית וניל או PPF, וניל זול יותר ובמגוון רחב של צבעים אך פחות עמיד (גם בכל הקשור למזג אוויר) לעומת PPF שיש כיום גם צבעוני ולא רק שקוף. 

מניח שאם רוכשים מחברה מוכרת כמו XPEL, Suntek, LLumar, 3M, STEK תקבל גם עמידות וגם חומר שלא משאיר כמעט עקבות דבק במקרה של הסרה. מניח שיש עוד חברות איכותיות אך החברות היותר מוכרות בתחום. יש אין סוף מקומות שמבצעים כזה דבר, כמעט כל דיטיילר כיום, השאלה היא איך מוצאים אחד טוב עם תמורה ראויה למחיר. אני מכיר רק את אלו שאני רואה בפייסבוק, ויש הרבה כאלו, אך בשורה התחתונה אין לי ניסיון אישי כך שקשה לי להמליץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ArikB כתב:

בומבה, אם יש לך אפשרות אז תשאיר בחניה חרכים בשני חלונות. מניסיון שלי זה עוזר בצורה משמעותית להורדת טמפ'. 

האמת שאני תמיד שוכח מזה. ואם כבר, באמת רציתי לשאול פה: זה מגביר את הסיכוי לגניבה ? או שמי שרוצה לפרוץ את האוטו אין לו שום בעיה לפתוח את הדלת\חלון וזה לא משנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...