Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליף ל Falken ZE310

פוסטים מומלצים

הי,

עברתי קצת יותר משנתיים עם ZE310, סה"כ כ 50K ק"מ והוכשלתי בטסט על זוג קדמיים.

אין מלאי בשום מקום משום מה, ועקב ניסיון עבר מר אני חושש שאם אבחר בצמיגים אחרים אתחרט על זה. לפני ה FALKEN היו לי רביעיית RIKEN או KLEBER, לא בדיוק זוכר, שהדפנות שלהם פשוט גרמו לרכב לרכון בפניות באופן הזוי עד שחשבתי שמשהו לא תקין ברכב..

מחפש חלופה טובה עם אופי אחיזה דומה סביב 500 ש"ח לצמיג, תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מידות הצמיגים?

בערך ברמת המחיר של פאלקן אולי קיימים Kleber,  Kumho, Hankook.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הגודייר תוצרת טורקיה יהיה באיכות דומה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kleber או Hankook, אם לא תמצא Falken. 

https://tires4u.co.il/dimensions/215-50r17?type=private

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, לב טוב כתב:

קניתי מהם לפני כחודש רביעיית פאלקנים, תרים טלפון תשאל, לא מופיע באתר שחסר במלאי. 

https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=35104&did=1120&G=&SM=&PAGE=100

אין מלאי, כמו בכל פנצ'ריה שניסיתי.. הייתי צריך לגשת לטסט לפני חודש ואז לא הייתי בבעיה הזו היום :( 

בהתחשב בטווח המחירים וצמיג הכי טוב שיכלתי למצוא - נבחרו זוג pirelli P7 ב550 לצמיג כולל עבודה. מקווה שלא יאכזבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף בחרתי להחליף את כל הרביעיה לאחר שמצאתי בורג בדופן הצמיג האחורי אתמול בערב..

הותקנו רביעיית pirelli P7, אעדכן איך הם לאחר נסיעה הלוך חזור הביתה (גר בצור הדסה כך שהדרך הביתה מתאימה בול לבדיקה).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לצמיגים קצת "להתיישב". אל תבחן או תסתמך עליהם לחלוטין, בעיקר על רטוב, בכמה מאות ק"מ הראשונים (יש שכבת "הגנה" עליהם שנוצרת כחלק מתהליך הייצור).

סע בדרכים טובות!

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.3.2024 בשעה 12:29, omricn כתב:

לבסוף בחרתי להחליף את כל הרביעיה לאחר שמצאתי בורג בדופן הצמיג האחורי אתמול בערב..

הותקנו רביעיית pirelli P7, אעדכן איך הם לאחר נסיעה הלוך חזור הביתה (גר בצור הדסה כך שהדרך הביתה מתאימה בול לבדיקה).

הם לא מומלצים.

יש מהם לפעמים רעידות ומשיכה לצדדים.

גם כש"פותרים" את זה אחרי איזונים והצלבות, זה יכול לחזור מעצמו, כמו בצמיגים סיניים.

אם נסעת רק הביתה תנסה לבקש להחליף ל-Continental PremiumContact 7 שישנם במידה שלך (דוד שלי שם לפני שבועיים בהמלצתי ומרוצה עד הגג). שילם 550 ש"ח לצמיג כשהציעו לו את הפירלי ב-450 לצמיג. הקונטי משמעותית טוב יותר מהפירלי ויתן לך שקט נפשי בהפרש מחיר קטן.

• אהבתי 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניסית להזמין דרך טייר קלאב?

אתה לא צריך לרוץ אחרי פנצ'ריות. לפעמים באתרים המחיר זול יותר. 

מציע גם לבדוק באתר  "אוטו טייר".

אגב אני עזבתי את הפאלקן אחרי הרבה שנים כי הגזימו עם המחיר שלהם. אז קניתי הנקוק דגם K435 והם ממש אחלה אפילו שהם כביכול דירוג C אבל האחיזה שלהם מעולה גם בכביש רטוב גם ביבש (פיג'ו 208 ידנית ). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...