Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפולים בנסיעה לא שיגרתית

Skoda69

פוסטים מומלצים

היי לכולם

במסגרת עבודה חדשה מסלול הנסיעה שלי כל בוקר וערב הוא דרך הכרמל. כלומר אני עולה מנשר לבית אורן מי שמכיר ויורד בצד שני לכיוון  עתלית. כך יוצא שאני עולה ויורד את הכרמל פעמיים ביום כפול 5 פעמים בשבוע. 

איך הייתם ממליצים לטפל ברכב מבחינת שמנים וכו…

חשוב לציין שאף פעם זה לא קורה במנוע קר תמיד יש נסיעה לפני עד העלייה של לפחות 20 דקות.

הרכב הוא סקודה פאביה 2012 מנוע 1.4 ידני. 

האם יש מה לדאוג? לשנות משהו מבחינת טיפולים. לפני המצב הנ״ל כל 10 אלף מחליף שמן ופילטר. 🙏🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה משהו מיוחד, בטח לא סיבה לדאוג. תקפיד לא להיות על הילוך גבוה מדי לעליה וזהו.

כמובן אם אתה לא מגיע ל 10 אלף ק"מ בשנה אז להחליף שמן בכל מקרה אחרי שנה.

ולהשתמש בשמן איכותי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נחשב תנאי שימוש קשים (נסיעה באיזור הררי בחלק גדול מהזמן), אמורים לטפל במפרט לתנאים קשים. אבל אתה כבר ירדת מטיפול כל 15.000 לכל 10.000 אז לדעתי אין צרוך להחמיר יותר מזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...