Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בחיבור רדיו טיפ;

Danny4u
שימו לב! השרשור הזה בן 7707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב הקטע שהיה לי היום. חבר שלי ביקש שאני אתקין לו רדיו טיפ כי אין בכלל כלום באוטו יש רמקולים רק מקדימה משהו פשוט וזהו. אז איך שהסתכלתי מהמערכת יוצאים 4 חותים פלוס מינוס ו2 רמקולים.

אז הבעיה שלי היא כזאת: מכל רמקול יוצאים 2 חוטים בדרך כלל כן אז איך אני מחבר את זה ביחד את שתיהם לחיבור 1 במערכת או שאדמה בנפרד ותכבל השני בנפרד. יאנו מכל רמקול ביחד לעשות. הסתבכתי אם זה קצת ואני לא יודע יש למישהו מושג

ועוד משהו שראיתי איך זה יכול להיות שהפלוס מחובר לרמקול ?

תודה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הקטע שהיה לי היום. חבר שלי ביקש שאני אתקין לו רדיו טיפ כי אין בכלל כלום באוטו יש רמקולים רק מקדימה משהו פשוט וזהו. אז איך שהסתכלתי מהמערכת יוצאים 4 חותים פלוס מינוס ו2 רמקולים.

אז הבעיה שלי היא כזאת: מכל רמקול יוצאים 2 חוטים בדרך כלל כן אז איך אני מחבר את זה ביחד את שתיהם לחיבור 1 במערכת או שאדמה בנפרד ותכבל השני בנפרד. יאנו מכל רמקול ביחד לעשות. הסתבכתי אם זה קצת ואני לא יודע יש למישהו מושג

מה :shock::?:

תסביר בצורה ברורה.

אין מצב שיש רק 4 חוטים שיוצאים מהרדיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הצעת לחבר להתקין לו רדיו טייפ עם אתה לא יודע איך עושים את זה?!

אני מציע שהוא יקח את זה למתקין שיעשה לו הכל וזהו. או שתיקחו את זה למישהו שיודע מה לעשות.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הצעת לחבר להתקין לו רדיו טייפ עם אתה לא יודע איך עושים את זה?!

אני מציע שהוא יקח את זה למתקין שיעשה לו הכל וזהו. או שתיקחו את זה למישהו שיודע מה לעשות.

אמרתי שאני לא יודע?

אז זה כל הקטע שיש רק 4 טוב שטויות נסדר כבר משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה בוא ננסה לנסח את זה קצת אחרת

מכל רמקול יוצאים 2 חוטים נכון נכון יפה

עכשיו הרדיו טיפ יש לו כולה 2 כבלים לרמקולים לא 4 אלה 2

אז מה שאני שואל זה איך כידי לחבר את זה האדמה של הרמקול הראשון ביחד אם הרמקול השני וככה הלאה לחבר לאחד הכבלים מהמערכת אם בדיקה כמובן פשוט אני לא זוכר עכשיו את הצבעים זה הגיוני לעשות דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאני שואל זה איך כידי לחבר את זה האדמה של הרמקול הראשון ביחד אם הרמקול השני וככה הלאה לחבר לאחד הכבלים מהמערכת אם בדיקה כמובן פשוט אני לא זוכר עכשיו את הצבעים זה הגיוני לעשות דבר כזה?

מה אדמה? על מה אתה מדבר??

אם יש לך 4 חוטים משני הרמקולים. זוג אחד של פלוס וזוג שני של מינוס. את 2 המינוסים חבר ביחד למינוס שיוצא מההד יוניט, את זוג הפלוסים חבר לפלוס שיוצא מההד יוניט ובא לציון גואל.

להבא תדע איך לחבר לפני שאתה קופץ לחבר. מה גם שזה נשמע לי תמוה שיוצא מההד יוניט רק פלוס אחד ומינוס אחד..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 4 חוטים משני הרמקולים. זוג אחד של פלוס וזוג שני של מינוס. את 2 המינוסים חבר ביחד למינוס שיוצא מההד יוניט, את זוג הפלוסים חבר לפלוס שיוצא מההד יוניט ובא לציון גואל.

להבא תדע איך לחבר לפני שאתה קופץ לחבר. מה גם שזה נשמע לי תמוה שיוצא מההד יוניט רק פלוס אחד ומינוס אחד..

ראלימן

:shock::shock::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן

:shock::shock::shock:

מה לא מובן?

ממה שהצלחתי בקושר להבין מהבחור זה התשובה שיש לי.. מה לעשות שהבחור בעל כושר התבטאות לוקה באמא של החסר והוא לא ברור.. נו אפנס כמובן..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מכשיר ישן ,אני לא זוכר כמה חוטים היו לו אבל אני זוכר ששני רמקולים היו מתחברים על פלוס אחד,כל צד כמובן

אם אני לא טועה היו 2 פלוסים וארבע מינוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מכשיר ישן ,אני לא זוכר כמה חוטים היו לו אבל אני זוכר ששני רמקולים היו מתחברים על פלוס אחד,כל צד כמובן

אם אני לא טועה היו 2 פלוסים וארבע מינוסים.

יש מערכות ישנות שהיו עושות שימוש במינוס משותף לכל זוג רמקולים.

אבל זה לא מה שיש לנו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...