Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למוסך גירים

דניאל.
מעבר לפיתרון נפתר ע"י רפי לין,
שימו לב! השרשור הזה בן 181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום שלום

ברשותי ניסאן קשקאי 2009 (מנוע 2000, גיר רציף)

יש תקלה בגיר לפי קריאת התקלה על ידי מכונאי רכב, ונאמר לי שעלי להחליף גיר,

המוסכניק נתן הצעת מחיר של 6500 על גיר מיבוא כולל התקנה, אממה זה מוסך נייד, נראה לי קצת פחות רציני לעשות החלפת גיר ככה בלי ליפט מסודר ומיכשור כמו בכל מוסך רגיל,

אז טילפנתי לאיש מקצוע לגירים שהומלץ לי עליו עלי ידי מוסך מומחה ואמין שמטפל ברכבים של החברה של אבא שלי, והוא טען שהדבר הנכון הוא שיפוץ של הגיר אך העלויות גבוהות בין 8-12k, ובנוסף עקב המלחמה הוא לא יכול לקבל אותי בתקופה הקרובה, ולאחר שבדק מול ספקים נתן לי טלפון של שלמה נאור מבית שמש, 

הם מציעים גיר מיבוא כולל התקנה ב4.5k,

יש חוות דעת על איכות ההתקנה/הגירים המיובאים שלהם?

רעיון אחר/מוסך מומחה אחר שמומלץ?

תודה מראש לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה כבר די ארוכה שהרכב ביציאה מחנייה נוסע בקושי, אני מדבר על המטרים הראשונים, לאחר שאני קצת לוחץ קצת חזק על הגז זה מסתדר,

לפני כשבועיים זה החמיר שזה קורה גם מידי פעם בנסיעה איטית בתוך העיר, כמה שניות שרועד וזה מסתדר,

ולפני שבוע ממש רעד שהרגיש שעוד רגע מתפרק, זה לא מרגיש רעידות מהמנוע אלא אחרת, עצרתי ונתתי לרכב לנוח ולא עזר, הצלחתי לחזור לנסיעה ביציאה בהילוך שני, ככה קילומטר עד לחנייה, גם בהילוך רוורס היה את אותם התסמינים, ומאז אי אפשר להשתמש ברכב,

מוסכניק שאני מכיר שנים בדק ואמר לי שהלך הגיר.

אני מאזור מרכז הארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

פנה אל "יניב גירים אוטומטיים" שברח' אלוף דוד מרכוס 27

א.ת סגולה פתח תקוה, טל' 053-4561723 או 03-9303488

ודיברתי איתו לגבי בעייתך.

בהצלחה ובברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...