Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במוח גיר אוטומאטי - סוזוקי SX4 (גיר רציף)

מוישה ש
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, bennyml כתב:

הוא הופיע ביצאת צדיק ויצא לא צדיק.
תעשה עליו גוגל, תתרשם לבד ממה שתגלה שם

יש לך לינק? 

הדבר היחיד הוא תביעה ב 2010!  שום דבר אחר.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי משהו על זה. אבל נראה שהוא עטף את עצמו בכל מיני לינקים..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

לא ראיתי משהו על זה. אבל נראה שהוא עטף את עצמו בכל מיני לינקים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל לא יניב אף תוצאה.
הפרק של המוסכים הוסר עקב תביעה של מוסך אחר שהופיע בפרק, בעקבותיו גם כל הקישורים בגוגל שקשורים לפרק המוסכים ביצאת צדיק הוסרו.
אך למיטב זכרוני, אכן מוסך אדמונד הופיע בפרק המוסכים של יצאת צדיק ולא עמד במבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור שלי

לפני מספר חודשים, סוזוקי קרוסאובר 2014 עם 65 א"ק נדלקה אותה מנורה

נכנסתי למוסך מורשה שעשה בדיקת מחשב, חירטט משהו על חיישן חום שנשרף בגיר ואיפס את התקלה ועדכן את המערכת - 900 שקל

בשיחה בצד אמר שזה עניין של זמן - חודש במקרה הגרוע או חצי שנה במקרה הטוב הגיר הולך וזה תסמין ראשון

מרגע העדכון תוכנה האוטו לא הרגיש אותו דבר, קופץ ובועט בכל האצה והאטה ותכלס ה"תיקון" שלו החזיק 3 שבועות עד שהרגיש שהרכב כל רגע הולך להיתקע.

המכונאי ברוב חוצפתו אומר לי שגם אם אני יחליף גיר לחדש או מפירוק זה עניין של זמן כי כולם תקולים והם נותנים אחריות של שנה וכלום לא מבטיח שלא ילך הגיר שוב.

איבדנו אמון ברכב, במוסך וביכולת של המוסך לתקן את התקלה

בבדיקה באינטרנט יש המון מקרים של כל בגיר הרציף של סוזוקי ובמתיחת פנים הוא הוחלף. היצרן האריך את האחריות לגיר ל 10 שנים...היבואן לא מכבד אותה בטענה שזה רק קוד אחד ממש ספציפי.

בביקור הראשון והשני שלי במוסך היו עוד 4 אנשים כמוני עם הבעיה שבמוסך ממש דאגו להפריד בינינו ולבוא לכל אחד אישית בצד ולטעון שזאת פעם ראשונה שהם נתקלים בבעיה.

הייתה לי אפשרות להתמודד עם זה משפטית ותקשורתית אבל בגלל הקורונה וגנבה של הרכב השני החלטתי להעיף אותה, כמה שיותר מהר ולהשאיר את השם סוזוקי והמוסך הבזוי הזה מאחורי.

עשיתי סיבוב פירוקיות ופניתי לכל המוסכים לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר בסוזוקי רצו 12 אלף על החלפת גיר (מפירוק) מצאתי במוסך שאני סומך עליו גיר מפירוק עם עבודה 6500

פניתי לצערי לחברות הליסינג תוך כדי חשיפה של הבעיה, למרבה הפתעתי לא שחטו אותי יותר מידי במחיר והגענו להסדר. אומנם תוך כדי התפשרות מצידי יותר ממה שתכננתי אבל עדיף אוטו שעובד מנבלת סוזוקי בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירים רציפים אינם חסינים מבעיות. הנסיון שלי עם גירים רציפים של ZF ששופצו על ידי המפעל במחניים היה דומה למה שתואר בפסק דין מ 2010   (לאו דווקא גיר גיר זהה, אלא האיזכור של המשפץ בקיבוץ מחניים ).

http://www.diuk-zf.co.il/

(https://www.psakdin.co.il/Court/%D7%97%D7%A0%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%91-%D7%A0'-%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%90%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%93-%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%99-%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%91%D7%A2%22%D7%9E#.XwQ87igzaUk)

השיפוץ לא תמיד מוצלח בגירים רציפים, לא מדובר רק ברצועה , אלא בשלל בעיות שכנראה לא פשוט או קל לתקן ולכן לא תמיד השיפוץ מצליח או מחזיק זמן. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. שמתי לב שרוב התגובות הן חיוביות או פרווה..
תכלס, מי עוד אמין ומקצוען שתוכלו להמליץ עליו ?

לך לספי ויניב בצומת סגולה (אחד מהם עזב, לא זוכר מי) יש גם בירושלים את קובי גירים.
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק:

מישהו יכול לאשר מאיזה שנתון / צורה הגיר של הקרוסאובר תקין? האם יש את הגיר הזה גם בדגם הטורבו?

תודה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ST12345 כתב:

מתעלק:

מישהו יכול לאשר מאיזה שנתון / צורה הגיר של הקרוסאובר תקין? האם יש את הגיר הזה גם בדגם הטורבו?

תודה

הם עשו עדכון היסטרי זריז לטפל בריקולים שקטים שהיו להם (משהו עם כיסא הנהג וההגה או כרית אוויר) ב2015 לפני מתיחת הפנים עם הטורבו - ההבדל הויזואלי היחידי שאני מכיר הוא מגנזיום אפורים גדולים ושונים בעיצוב.

לא יודע אם זה כלל טיפול גם בתיבת ההילוכים אבל כל רכב שאני ראיתי במוסך עם בעיה כזאת היה מתחילת הדגם 2013 או 2014

אחרי מתיחת הפנים הדגם קיבל תיבה רגילה ובין לבין יצא הויטרה שהיה עם אותו מנוע כמו של הקרוסאובר כבל גם עם תיבה רגילה ולא הרציפה הבעייתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...