Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפיכה של אוטו ישן מאוד לבאגי

pincason
שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל עכשיו בפרויקט להפוך אוטו ישן במחיר של עד 1000 שקל (האוטו)

ליצור שטח (חח לא לחיית שטח- ליצור!)

המכוניות האפשריות הם דייהטסו שרייד 84... או פיאטסה 84 משו כזה.

עכשיו למישהו שאני מכיר יש בית מלאכה בדרום לפני שנה בערך הוא הפך חיפושית שהוא קנה

ב500 שקל לאוטו מדהים לשטח (באגי) עכשיו אני שוקל לעשות אותו פרויקט בדיוק. הפרויקט כולל

הורדת דלתות ניסור של רוב האוטו- הגג, צביעה, השארת מכסה מנוע , החלפת ברקסים, שינוי במתלים

(לא מבין בזה)... והוספה של מוטות מייצבים בגג.

ההשקעה לא תהיה יקרה כמו שזה נשמע ואני יכול להשיג את זה בסכום סימלי... השאלה אם כדאי?

יכול להיות כיף כזה פרויקט.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני צריך את עזרתכם!

יש בחורה אחת שנדלקתי עליה. עכשיו, הזמנתי אותה לדייט והיא הסכימה, עושה רושם, בשמחה.

עכשיו, אני רוצה לפתח איתה קשר רציני. יכול להיות מאד כיף. השאלה אם כדאי.. מה אתם אומרים?

תודה.

..ובמילים אחרות, אם אתה רוצה לעשות את זה, תעשה את זה ואל תשאל שאלות קיטבג בפורום.

אם כדאי??-זה לא כדאי. מה בדיוק אתה חושב שיענו לך? רק דבר אחד יש לי לומר לך: תעשה את זה עם חיפושית! וגם וולבו ישנה חייתית בשבילים. זהו, בהצלחה.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כיום כבר כמעט אי אפשר למצוא חיפושית נוסעת במחיר של עד 1000 ש"ח. הזן הזה(חיפושיות בפרוטות) די נכחד (חלק מהן הגיעו אלי:lol: ).

אם יש לך זמן ואת האוטו של ההורים-צא למסע חיפושים. אם לא, תסתפק בהנעה קדמית..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..ובמילים אחרות, אם אתה רוצה לעשות את זה, תעשה את זה ואל תשאל שאלות קיטבג בפורום.

אם כדאי??-זה לא כדאי. מה בדיוק אתה חושב שיענו לך? רק דבר אחד יש לי לומר לך: תעשה את זה עם חיפושית! וגם וולבו ישנה חייתית בשבילים. זהו, בהצלחה. למה אתה מבעס את הבנאדם?

תעשה את זה רק תחשוב פעמיים עם איזה רכב תיקח את בחירת ליבך

שדרג לנו את הפגישה הראשונה, ואם יתקע לך הרכב... תדע מה לעשות נכון?

או שצריך ללמד אותך?

:roll: אני שואלת ולא מתביישת תענו לי! :roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אדע מה לעשות, אני עוד צעיר ואין לי ניסיון כל כך גדול במכוניות.

אני מנסה ללמוד מהפורום פה, אבל כל נושא שאני פותח משתגעים פה כאילו מלחמה.

הפיאטסה תעשה לי צרות בשטח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוקי,זה מסוכן מאד,זה הורס את הנוף,אתה עדיין נוהג ברכב מנועי אך ללא ביטוח וללא רישוי,אתה גם נהג חדש (או שטרם הוצאת רשיון ואת זה שכחת לציין לחברים כאן) ואתה פשוט מחפש צרות. בפורום אחר הודית (וגם אמרו לך) שאתה ילד מתלהב ושאתה צפוי להיכנס לצרות. אני מאד בעד התלהבות מרכבים אבל כל זמן שהעניין חוקי ובעיקר בטוח.

יש לא מעט תאונות בשטח (באגים-שמאגים טרקטורונים,אופנועים ללא ביטוח) ואנשים נפגעים ונשארים ללא פיצוי ועם חיים הרוסים אבל ממש הרוסים.

אני מדבר על מקרים שידועים לי אישית.

בשטח מטיילים עם רכב חוקי,מבוטח,במסלולים מאושרים בלא לגרום נזק לסביבה ולא בדייהטסו מנוסרת,"משופרת" מסוכנת ותוך כדי השתוללות (כי עלתה כולה 1000 ש"ח אז מה אכפת..)

רד מזה!

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אני ינהג בזה זה יהיה רק עם רישיון

זה עדין לא עושה את זה לחוקי!

ולהפך אם יש לך כבר רישיון אז יש לך יותר מה להפסיד הוא ישלל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד יש לי לומר לך: תעשה את זה עם חיפושית! וגם וולבו ישנה חייתית בשבילים. זהו, בהצלחה.

לא! :evil:

מאסתי בכל הצוציקים שלוקחים חיפושית, סמל היסטורי ונוסטלגי בעולם הרכב, עושים ממנה באגי ונוטשים אותה באיזה פרדס! :evil:

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדין לא עושה את זה לחוקי!

ולהפך אם יש לך כבר רישיון אז יש לך יותר מה להפסיד הוא ישלל!

לא מדוייק...

גם אם אין לו רשיון הוא יכול לקבל שלילה (למשל עד גיל 21) ואז הוא לא יוכל להוציא גם רשיון :mm_cry:

ד"א, אם זה באגי בשביל אבא לא הוא צריך להיות זה שיחליט? ולא אתה? או אנחנו?...

ואם כבר באגי אז או 4X4 או הנעה אחורית, ועדיף אחורית (לא מבחינת עבירויות כי הבנתי שאתה לא עושה איזה rock crawler מטורף אלא באגי בשביל הכיף)...

חיפושית או איזה אסקורט ישנה יתאימו בול :)

תהנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pincason תרשה לי להצטרף ל spiderman ולצאת מהחור שבאנו ממנו:לא ברור לי איך תנהג עם רישיון על רכב לא חוקי ללא ניירות ותקינה.

ותרשה לי "לחמם" ולשאול גם איך אבא שלך מתכוון לנהוג עם רישיון.

אני מכיר אישית אבא ובן שבאנו באגי קטנה ונסעו רק בשטח. אחרי שהבן עשה תאונה, נפצע קל ונכנס באוטו אחר (כן גם רכבים רגילים נוסעים בשטח).

עכשיו הוא במשפטים עד מעל הראש, וכמובן, משלם נזקים לרכב השני, ונזקי גוף של עצמו, ויכול לשכוח מרישיון לשנים הקרובות.

אם אתה חושב שזה שווה את זה - בבקשה.

אם לא, תקנה טרקטורון משומש ותחסוך מעצמך צרות ודאגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחקו הודעות עם קללות.

כדי שלא יהיה צורך במחיקת הודעות נוספות עם קללות של פנקסון בעתיד יש 2 אפשריות:

1. לקוות שפנקסון יפסיק לקלל.

2. האפשרות השניה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...