Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סד דנטלי לדום נשימה בשינה מישהו?

shilo_v
שימו לב! השרשור הזה בן 290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים.

מי שסובל ואובחן עם דום נשימה בשינה בוודאי יודע ששתי האופציות היחידות הן מכשיר CPAP וסד דנטלי.

למכשיר ה-CPAP קשה מאוד להתרגל אז נותרה אופציית הסד הדנטלי.

למישהו יש ניסיון עם סד כזה?

האם מועיל משמעותית לשינה?

עלויות?

המלצות?

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סובל מדום נשימה, אבל משתמש בסד עקב הידוק לסתות בזמן השינה, אז לא יכול להגיד לך לגבי יעילות לדום נשימה. 

מה שכן, אצלי באופן אישי בהתחלה עשו סד ללסת התחתונה, והוא כול הזמן גרם לי לרפלקס הקאה. אחר כך החליפו לי לסד עליון, והוא היה בסדר גמור. סתם משהו שאולי כדאי לקחת בחשבון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההארה אבל בכל מקרה סד לילה לדום נשימה חייב להיות עליון ותחתון ביחד כי כל מטרתו זה בעצם לקדם מעט את הלסת התחתונה החוצה לכן חייב להיות מעוגן בסד העליון.

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מהצד של לייצר את הסד.

קודם כל, יש לזה ביקוש.

כפי שניתן להבין, ההתאמה היא פרטנית, לאחר אבחון ומדידה של רופא שיניים/אף אוזן גרון.

אני מכיר את הבחור הזה:

https://usnore.co.il/?ga2=2&cht=1&kwd=cpap&mth=b&crt=573194019587&trg=&plc=&dev=c&cid=15780866856&gid=138615483984&fid=&tid=kwd-10468901&lin=&lph=1008004&ntw=g&dvm=&adp=&channelid=59724&gad=1&gclid=Cj0KCQjw8NilBhDOARIsAHzpbLAazH9zRYJ_ZnO4d2NDlhLdNuPfR1yHkwsTyUVgENwAX0QaVpcAP9AaAuA8EALw_wcB

מה שאני יכול להגיד זה שיש לו המון עבודה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואני בא מהצד של הcpap- ניסית להתרגל?

אני בשבוע הראשון סבלתי נורא, לא מסוגל שמשהו נוגע לי בפנים בזמן שאני ישן. החלפתי לנחירונים (מסיכה שמתלבשת על האף) ומאז אני ישן כמו תינוק, כבר כמה שנים. לא מסוגל לישון בלי זה. השיפור באיכות חיים משמעותי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

יש לי ניסיון מהצד של לייצר את הסד.

קודם כל, יש לזה ביקוש.

כפי שניתן להבין, ההתאמה היא פרטנית, לאחר אבחון ומדידה של רופא שיניים/אף אוזן גרון.

אני מכיר את הבחור הזה:

https://usnore.co.il/?ga2=2&cht=1&kwd=cpap&mth=b&crt=573194019587&trg=&plc=&dev=c&cid=15780866856&gid=138615483984&fid=&tid=kwd-10468901&lin=&lph=1008004&ntw=g&dvm=&adp=&channelid=59724&gad=1&gclid=Cj0KCQjw8NilBhDOARIsAHzpbLAazH9zRYJ_ZnO4d2NDlhLdNuPfR1yHkwsTyUVgENwAX0QaVpcAP9AaAuA8EALw_wcB

וואו, מאוד מעניין. אבדוק לעומק. תודה רבה!

יש לך מושג מה טווח העלויות לצרכן?

לפני שעתיים, flytomars כתב:

ואני בא מהצד של הcpap- ניסית להתרגל?

אני בשבוע הראשון סבלתי נורא, לא מסוגל שמשהו נוגע לי בפנים בזמן שאני ישן. החלפתי לנחירונים (מסיכה שמתלבשת על האף) ומאז אני ישן כמו תינוק, כבר כמה שנים. לא מסוגל לישון בלי זה. השיפור באיכות חיים משמעותי מאוד.

אכן ניסיתי CPAP, לא הצלחתי להירדם איתו בכלל. הלוואי שכן כי מי שהתרגל אליו אומר את מה שאתה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות CPAP עם מכשיר שקט   ובעיקר עם מסיכה מלאה. במסיכה מלאה אפשר לנשום גם מהאף וגם מהפה להבדיל ממסיכת אף בה צריך להשאיר פה סגור וזה לא מתאים לכל אחד.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Michazzz כתב:

ממליץ לך לנסות CPAP עם מכשיר שקט   ובעיקר עם מסיכה מלאה. במסיכה מלאה אפשר לנשום גם מהאף וגם מהפה להבדיל ממסיכת אף בה צריך להשאיר פה סגור וזה לא מתאים לכל אחד.

ניסיתי את המכשיר שאתה מדבר עליו - השקט שמכסה את האף וגם את הפה, פשוט כמה לילות לא הצלחתי בכלל להירדם איתו ונאלצתי לוותר..

אנסה לבדוק לעומק האם הסד הדנטלי עוזר באמת ואם אבין שלא כ"כ, בלית ברירה כנראה שאחזור לניסוי הCPAP.

לפני 5 שעות, falou כתב:

לא יודע. 

תודה. בכל מקרה אבדוק עם הבחור ההוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, falou כתב:

אני מכיר את הבחור הזה: https://usnore.co.il/

אני לא מכיר את הבחור הזה, אבל אובייקטיבית האתר שלו נראה כמו עמוד נחיתה לשמן נחשים מצוי - אפס תמונות של המוצר או פרטים/הסברים טכניים, הרבה תמונות סטוק של אנשים חטובים שכנראה לעולם לא יתקלו בבעיות נשימה כאלה, ביקורות אישיות מרגשות, והרבה טקסט גנרי שלא אומר כלום. אולי ככה פשוט מקבלים יותר טראפיק מגוגל, אבל על פניו זה בדיוק סוג העסקים שבפורום תמיד ממליצים להתרחק מהם.

חוץ מזה שיש לו המון עבודה, ידוע לך משהו על איכות המוצר? או לפחות על האדם עצמו? לא ברור אם אפשר לקחת את מה שכתבת כהמלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נפגשתי עם האדם עצמו. הוא איש עבודה ולא איש שיווק. לפחות כשאני נפגשתי איתו, הלו״ז שלו היה מלא.

לפני 5 שעות, Derish כתב:

לא ברור אם אפשר לקחת את מה שכתבת כהמלצה.

אני חושב שאפשר לאמר בבירור שלא המלצתי. לא מבין בזה.

האיש עובד. אני יודע שלפחות לגבי נחירות הוא אמר שהפתרון שלו מתאים לכשליש מהנוחרים בלבד. אחרים הוא שולח לדרכם.

לפני 5 שעות, Derish כתב:

חוץ מזה שיש לו המון עבודה, ידוע לך משהו על איכות המוצר?

ברמת היצור של חלק המתכת אני יכול לאמר שהוא משתמש בחומרים ודיוק בייצור ברמה של ייצור כתרים/גשרים/תותבות.

את הבדיקה מבצע רופא, לא טכנאי שיניים (הרבה טכנאי שיניים עושים מדידות בפה של מטופלים. מקצועית, זה נכון. חוקית, זה אסור).

בתעשייה הדנטלית יש הרבה אנשי מקצוע מצויינים, שחסרים הכרות ויכולת טכנולוגית, בכל הקשור לשיטות ייצור מתקדמות, ושיווקית, אבל עדיין יודעים להתאים פרוטזה לחלל הפה באופן מיטבי. 

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 שעות, Michazzz כתב:

השרשיר הזה מחזק לי את הרושם שצריך לנסות כמה מסיכות שונות לפני שמוותרים- הנחירונים הם בדיוק להפך ממסיכה על כל הפנים, ואצלי הם היו הכי נוחים בפער, כנראה שזה מאוד אינדיבידואלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.7.2023 בשעה 21:33, davemustaine87 כתב:

לא סובל מדום נשימה, אבל משתמש בסד עקב הידוק לסתות בזמן השינה, אז לא יכול להגיד לך לגבי יעילות לדום נשימה. 

מה שכן, אצלי באופן אישי בהתחלה עשו סד ללסת התחתונה, והוא כול הזמן גרם לי לרפלקס הקאה. אחר כך החליפו לי לסד עליון, והוא היה בסדר גמור. סתם משהו שאולי כדאי לקחת בחשבון. 

יש לי שאלה ברשותך בקשר לזה.. רופא השיניים שלי המליץ לי לעשות סד כזה כי יש לי שחיקה של השיניים, הוא אומר שלפי השחיקה בשיניים אני חורק שיניים בצורה אגרסיבית במהלך השינה.. מאיזה תופעות סבלת שהחלטת ללכת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, davemustaine87 כתב:

בדיוק מהסיבה הזאת. בחלק האחורי של השיניים הקדמיות. רק רופא יכול לראות 

היית מרגיש גם כאילו תפוס לך מאחורה בראש כשהיית קם משינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...