Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה תחנות רחיצת עצמית לא נפוצות בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום לכולם😉

רציתי לשאול למה לדעתכם עמדות רחיצה עצמית אינן נפוצות בארץ כמו בשאר רחבי העולם?

הישראלים מפונקים מידי ?

לא משתלם לשטוף לבד ?

העסק לא רווחי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כנראה שילוב של הכל. בנוסף יש עניין אחריות לבטיחות כי אם מישהו יחליק על הסבון וישבור את התחת יתבע את העסק במליוני שקלים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Artxes כתב:

היי שלום לכולם😉

רציתי לשאול למה לדעתכם עמדות רחיצה עצמית אינן נפוצות בארץ כמו בשאר רחבי העולם?

הישראלים מפונקים מידי ?

לא משתלם לשטוף לבד ?

העסק לא רווחי?

יש בכלל כזה בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שהעסק לא ישתלם, יבזבזו מים, יהיה וונדליזם ומכות, יפרצו את הקופה עם הכסף, תשלם הרבה מסים על בזבוז מים בלי מיחזור. 

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Or l כתב:

יש בכלל כזה בארץ?

חבר מהעבודה אמר שיש אחד כזה בכפר סבא.
דיבר על זה שנותנים רק 5 דקות לגרניק שזה לא מספיק בשיט ויש תור ארוך שמשתרך מאחוריך ככה שהכל גם תחת לחץ.

בנוסף לא יודע איזה חומרים מציעים שם אבל בטח שזה לא קוך כמי או ג'יאון.

ראיתי שבארצות הברית זה רץ בטירוף שם הם עובדים עם רמת ביצוע מדהימה והחומרים הכי טובים בשוק, ממש מרימים תחנת דיטיילינג אוטומטית להשכרה. מיד לאחר מכן חשבתי לפתוח מקום כזה, אבל זה בעייתי כאן בארץ, לא עושים חיים קלים לעסקים קטנים. וצריך מיקום טופ טופ פריים עם נגישות נוחה.

מה שגם נראה שישראלים לא מתחברים כל כך לכל העניין של דיטיילינג ושטיפות, הרוב הגדול בארצנו לא שוטף את הרכב בכלל או מסתפק בשטיפה של תחנת דלק או צינור בחצר. זה כרגע מונע ממני להתקדם עם פרוייקט הדיטיילינג הנייד שלי, נראה שפשוט אין פה שוק לזה.

עריכה אחרונה על ידי Shaharlev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תהיה כזה בטוח, יש סדנת דיטיילינג מוכרת ואיכותית בצפון שהתחילה כשירות דיטיילינג בבית הלקוח והתקדם ופתח מקום משלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Michazzz כתב:

בטוח שהעסק לא ישתלם, יבזבזו מים, יהיה וונדליזם ומכות, יפרצו את הקופה עם הכסף, תשלם הרבה מסים על בזבוז מים בלי מיחזור. 

אז ככה ,יש עסק כסה בכפר סבא שעובד.

10 שקל משכירים גרניק ל2 דקות שטיפה.

מבחינת מים יש בכל עמד נקודת ניקוז גדולה שהמים ממנה הולכים להטפלה וכך לא מתבזבזים.

מבחינת תשלום אפשר לעשות באשראי וכך אין מה לגנוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

אל תהיה כזה בטוח, יש סדנת דיטיילינג מוכרת ואיכותית בצפון שהתחילה כשירות דיטיילינג בבית הלקוח והתקדם ופתח מקום משלו.

כן, ככה זה הולך בדרך כלל.
אני באמת רוצה להאמין שיש כאן שוק אבל זה פשוט לא נראה כך, בשביל שטיפה רגילה ילכו פה רגע ליפו וישלמו למחמוד 60 שקל עבור חיצונית פנימית וניגוב עם ג'ילדה או שיעבירו שפריץ מים בחצר וסיימנו.
אי אפשר לעשות פה כסף בדיטיילינג נייד כמו שעושים בארה"ב, פה תיתן להם מחירים כאלה יסתכלו עלייך בעין עקומה ויגידו זה גנב. לך תסביר להם שככה זה עולה, הם רואים אותך כשוטף מכוניות אז מה זה עכשיו אלפייה על פוליש שלב 1 או 400 שקל על שטיפת תחזוקה.

לא יודע, מאוד רוצה לפתוח עסק כזה אבל האוכלוסיה והחוקים הנוקשים כאן (750 שקל דוח על שטיפת מכונית ברחוב) קצת מקשים עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי שילך למחמוד ב20 שקל זה לא לקוח פוטנציאלי בשבילך.

גם מי ששוטף את הרכב בעצמו בחניה עם מוצרים ברמה גבוהה, כי זה הכיף שלו.

אתה צריך לכוון לאנשים שאוהבים רכב נקי ויודעים מה זה "סווירלים" ולמה אסור לקרצף עם מטאטא, ונוסעים רחוק כדי לשטוף את הרכב אצל מקצוען בלית ברירה (אין להם חניה פרטית/לא רוצים להתעסק עם שטיפה וכל הציוד בעצמם).

אם לא היו אנשים שמוכנים לשלם, לא היו בארץ מכוני דיטיילינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

מי שילך למחמוד ב20 שקל זה לא לקוח פוטנציאלי בשבילך.

גם מי ששוטף את הרכב בעצמו בחניה עם מוצרים ברמה גבוהה, כי זה הכיף שלו.

אתה צריך לכוון לאנשים שאוהבים רכב נקי ויודעים מה זה "סווירלים" ולמה אסור לקרצף עם מטאטא, ונוסעים רחוק כדי לשטוף את הרכב אצל מקצוען בלית ברירה (אין להם חניה פרטית/לא רוצים להתעסק עם שטיפה וכל הציוד בעצמם).

אם לא היו אנשים שמוכנים לשלם, לא היו בארץ מכוני דיטיילינג.

אני לא מדבר על מכוני דייטלינג וכו'.

השאלה שלי אם עסק של שטיפה עצמית רווחי ויכול לתפוס תאוצה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, Artxes כתב:

אני לא מדבר על מכוני דייטלינג וכו'.

השאלה שלי אם עסק של שטיפה עצמית רווחי ויכול לתפוס תאוצה בארץ.

זה תגובה ל @Shaharlev

אם אתם אומרים שבכפר סבא אנשים עומדים בתור ארוך כדי לשטוף את הרכב, כנראה שיש לזה ביקוש.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Shaharlev כתב:

כן, ככה זה הולך בדרך כלל.
אני באמת רוצה להאמין שיש כאן שוק אבל זה פשוט לא נראה כך, בשביל שטיפה רגילה ילכו פה רגע ליפו וישלמו למחמוד 60 שקל עבור חיצונית פנימית וניגוב עם ג'ילדה או שיעבירו שפריץ מים בחצר וסיימנו.
אי אפשר לעשות פה כסף בדיטיילינג נייד כמו שעושים בארה"ב, פה תיתן להם מחירים כאלה יסתכלו עלייך בעין עקומה ויגידו זה גנב. לך תסביר להם שככה זה עולה, הם רואים אותך כשוטף מכוניות אז מה זה עכשיו אלפייה על פוליש שלב 1 או 400 שקל על שטיפת תחזוקה.

לא יודע, מאוד רוצה לפתוח עסק כזה אבל האוכלוסיה והחוקים הנוקשים כאן (750 שקל דוח על שטיפת מכונית ברחוב) קצת מקשים עליי.

חסר מקומות שוממים באזורי תעשיה?

כך איזה מקום כזה הרי מי שבא לזה יש לו רכב! תעשה מחיר טוב וזה יהיה שווה 

אתה יכול לעבוד עם תחנה דלק מסוימת שתיתן לך שטח וזה יהיה יותר מאובטח ויותר טוב תראה את מיקה יש להם כזה דבר אבל רק שואב אבק וזה זול 5 שקל 5 דקות 

לוגסי הגנבה של הכסף מהקופות אז מיקה עשו שמשלמים בקופה שמקבלים איסימון ואיתו משתמשים 

דבר איתי בפרטי עם תצטרך עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DC10 כתב:

ישראל הישראלי, אוהב לקנות רכבים במחיר מהגבוהים שיש בעולם המערבי, אבל לשלם את המחיר הכי נמוך שאפשר לשטיפת רכב (תדלוק + 5ש' למינהם..)

איווה.
וזה מה שלא נתפס לי. וזה חבל מאוד כי כל משפחה מחזיקה היום שתי מכוניות לפחות.

Just now, SlowRide כתב:

זה תגובה ל @Shaharlev

אם אתם אומרים שבכפר סבא אנשים עומדים בתור ארוך כדי לשטוף את הרכב, כנראה שיש לזה ביקוש.

יש שם תור אבל זה לא משהו ברמה גבוהה, אני מאמין שזה מושך דווקא אנשים שמחפשים לחסוך בזמן ובכסף. באים, מפעילים את הגרניק לארבע דקות משלמים 20 ועפים, לא מעניין אותם שמפו והסרת מתכות.

אני חשבתי על משהו קצת יותר רציני, עם חומרים מהטובים בשוק ומלא אופציות לעבודה וניגוב. אני רוצה שמי שמגיע יגיע בכוונה לעשות דיטיילינג ולא וויש וויש, וזה כבר עלויות אחרות ופרוצדורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...