Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה תחנות רחיצת עצמית לא נפוצות בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לי להאמין שבארץ מקום כזה יחזיר את ההשקעה. אולי תנסה לחלק פלאיירים באזור שגרים בו עשירים ותציע שטיפה אצלם בחצר, אולי פעם בשבוע שבועיים תעשה להם וזה ישתלם לך ולהם. סתם רעיון שכזה😃

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפי שנכתב, יש מקום כזה בכ"ס.

לא קרוב אפילו לרמה של מה שבסרטון. יש שלוש עמדות שטיפה + שני שואבי שירות עצמי. בעמדות השטיפה יש גרניק עם שלוש אפשרויות שונות מבחינת עוצמה, הראשונה לכאורה עם מי סבון - אני די בספק לגבי זה. מופעל בהכנסת מטבע של 10 ש"ח, משך הפעולה בין 2 ל-3 דקות להערכתי (לא מדדתי). סה"כ העסק עובד אם כי די מצ'וקמק. חוץ מהגרניק יש ברז מים מצ'וקמק שמתחבא לו בצד לשימוש חופשי, סיוט למלא ממנו דלי, כנראה בכוונה כדי שלא יבזבזו מים. אני נוהג לבוא לשם בלילה, בד"כ בסופ"ש, אחת לכמה חודשים, ותמיד יש תנועה, אז אני מניח שבשעות היום המקום עמוס מאוד. אישית שוטף שם שטיפה מקדימה, מוציא את האוטו, מסבן ורוחץ בשיטת שני הדליים, ואז מחזיר את האוטו לעמדה ושוטף סופית. סה"כ משתמש בשלושה מטבעות של 10 ש"ח. לעתים אני רואה עוד אנשים שרוחצים כמוני, ולצדם הרבה שבאים להעביר שטיפה זריזה בלבד בכמה דקות ומסתלקים (חביב במיוחד על נהגי מוניות). שגם זה לגיטימי.

אם לוקחים אותי כדוגמה, אני לא מעז להכניס את הרכב לשטיפות מטאטא המוות (על מכונה אין מה לדבר), מצד שני עקב בעיות בריאות אין לי יותר מדי כוח להתעסקות הזו, בהחלט הייתי שוקל בחיוב לשלם סביב 200-300 ש"ח לשטיפה איכותית עד הבית.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במקום הזה כמה פעמיים, פעם בשישי בצהריים והיה כמובן תור (מובן), פעם באמצע השבוע בחצות והעמדות היו מלאות, ואפילו פעם אחת באזור 1:30 בלילה ועדיין העמדות היו מלאות..

מה שדי אומר שהמקום די מפוצץ - וכנראה גם רווחי לבעלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירור מעמיק שעשיתי,עלויות הקמה גבוהות מאוד,כמה גבוהות? פי 2 בערך משטיפה רגילה.
שטיפה כזו בהכרח חייבת להיות יותר זולה משטיפה במכונה,וגם תהיה יותר איטית,הקיבולת לעומת מכונת שטיפה סטנדרטית היא הרבה יותר נמוכה.
השטח צריך להיות יותר גדול משטח של שטיפה רגילה,תשלב את כל הדברים האלו והמודל העסקי של שטיפה כזו הוא פחות כלכלי מאשר בשטיפה רגילה,גם אחרי שמתקזזים עם העלויות של העובדים.
מה שגם הרבה פחות אנשים ישטפו בצורה הזו מאשר במכונה,אין הרבה מודעות לשמירה על הרכב בארץ.

• אהבתי 3

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Krip כתב:

יש בקריות סדנה שנקראת emp יש אצלו עמדת שטיפה ב20 שקלים לשעה, יש גרניק חופשי, שואב חופשי וגם מיבש אויר הכל חופשי למשך שעה.

מדהים! מה עם מקציף? יש להם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DC10 כתב:

WTF??? זה אמיתי??? שוקל לעבור לצפון!

image.png.69e10f0b1f1b1adea4d75b86b5223f42.png

כן, יש לפעמים גם ברד חינם

לפני 43 דקות, Shaharlev כתב:

נראה פגז

מקום מעולה עם צל והכל

לפני 32 דקות, MZN כתב:

ממש נשמע too good to be true

אני ארים להם טלפון בהזדמנות, אשמח להתנסות בכלים כאלה סוף סוף 

אמיתי אמיתי, בעל סדנה ממש בנאדם זהב

Just now, imprezadude כתב:

מדהים! מה עם מקציף? יש להם? 

יש גם מקציף כמובן, אפשר לקנות גם חומרי ניקוי של בעל הסדנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה ב20 שקל??? הייתי נוסע בפעם בכמה חודשים 30 ק"מ לכיוון בשביל לשלם 10 שקל ל90 שניות של מיים...

מטורף!

אם איזה חיפאי פה בפורום יכול לקפוץ לשם לעשות לנו סיקור קטן אשמח מאוד (אני בנתיים אמלא לי בקבוקים לשטיפה הקרובה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Shaharlev כתב:

וזה מה שלא נתפס לי. וזה חבל מאוד כי כל משפחה מחזיקה היום שתי מכוניות לפחות.

שתי מכוניות שבאחוזים גבוהים הן רכבי ליסינג,

ששם הרכב משמש בגדול כארגז חול ומגרש משחקים ומסעדה לילדי העובדים,

כמו גם רכב שטח שמתחרה בשבתות בראלי הפרעונים ואז שוטפים אותו איפה שיש הסכמי שטיפה במכוני שטיפת מטאטא פעם בשבועיים...

לגבי EMP בקריות/חיפה:

המקום קיים ועובד היטב, הבעלים (אלי) נחמד ומקצועי עושה דיטיילינג ונאנו למכוניות מכובדות יותר ומכובדות פחות ללא משוא פנים,

יש לו הסכמים עם קבוצות חובבי מכוניות ועושה להם מחירים ויש גם שטיפה :-)

אני אמנם לא לקוח שלו, אבל מכיר כמה וכמה שכן ומרוצים עד הגג,

מהאינטראקציה המועטה שהיתה לי איתו - אכן איש חביב ושירותי.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DC10 כתב:

כל זה ב20 שקל??? הייתי נוסע בפעם בכמה חודשים 30 ק"מ לכיוון בשביל לשלם 10 שקל ל90 שניות של מיים...

מטורף!

אם איזה חיפאי פה בפורום יכול לקפוץ לשם לעשות לנו סיקור קטן אשמח מאוד (אני בנתיים אמלא לי בקבוקים לשטיפה הקרובה)

שוטף אצלו קבוע את הרכב, בהזדמנות אצלם תמונות 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...