Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על הזמנת חלקים מחו"ל

liorlev1
שימו לב! השרשור הזה בן 894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק שאלה,

המשלוח של משולשים בטח יקר מהרגיל בגלל הנפח והמשקל,

אינני מומחה בתחום, אך לרוב מה שנהרס במשולש זה הבול-ג'ויינט והגומי ששומר עליו עם הגריז ולא גוף הרכיב, לא יותר פשוט להזמין רק את הרכיב התקול? או שלא מוכרים בנפרד?

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש בוקסות בנפרד לקנייה וזה בדיוק מה ששאלתי . למה לא הולכים על החלפת רכיב הגומי בלבד ?! להלן הבוקסה. אולי חשש שהיא לא תשאר במקומה ?

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, save כתב:

למה לדעתך היצרן לא מוכר מקורי עם בוקסות נשלפות ? תמיד עניין אותי. 

לפחות ממה שאני רואה פה, יש הכל מהיצרן, וזה גם לפחות לדעתי הדבר המומלץ, גם כי זה זול יותר וגם כי אתה לא צריך להתפשר על סוג ב. קונה OEM מחליף בוקסות וזהו.

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקסה מספר 3 מוגדרת כ-NFP , לא מייצרים יותר.

אפשר לרכוש תותב חליפי איכותי ולסגור עניין 

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף את המשולש קומפלט,לא הייתי סומך על המכונאי שבכל ההלחץ של העבודה היה חולץ ומרכיב את הבוקסה ישר ועד הסוף כמו שצריך,ראיתי כבר מקרה שמכונאי היה צריך להחליף בוקסה של תושבת מנוע ,שהוא הרכיב את הבוקסה הוא לא הכניס אותה עד הסוף והרכב רעד יותר משרעד לפני,והלקוח לא הבין איך זה יכול להיות.

מה שמגיע מקורי מהמפעל עדיף,גם אם זה עוד כמה שקלים,מחליפים משולשים פעם פעמיים בחיים של הרכב,שיהיה מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.10.2021 בשעה 23:22, liorlev1 כתב:

edward 

הזמנה יוצאת סביבות ה650 שקל לפני מכס ומע"מ (כמה אמור לצאת אחרי הכל?)

ויותר שאלתי על משולשים דווקא בקטע שזה מוצר בטיחותי והאם המדינה יכולה לעצור את זה ולסחוב אותי בכל מיני בירוקטריות...

חגורת בטיחות זה גם מוצר בטיחותי להבנתי.
הזמנתי מ e-bay, הגיע בדואר מהר ואף אחד לא עשה בעיות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...