Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור נפילת שירותי קונצרן פייסבוק

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אומרים, גברת האוגן תנחית על כולנו עידן חדש או שזה בעיקר רוח וצלצולים? נראה שכל הבורים בקונגרס רק מחפשים את מי לסקול באבנים כי הנכדות שלהם ממשיכות לקבל דיק פיקז ב ICQ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאכזב, חשבתי שהוא ישתמש במירס שהיה בצבא וככה לא יבזבז זמן בחיוגים 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כל הקטע של אי תשלום לספקים הקטנים שלא יכולים להתנגד לסחטנות בהחלט מעורר השתאות.

ברשותך לא אצטרף למקהלת פולחן האישיות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bgp זה פרוטוקול שקל לעשות בו טעות ולהשפיע על הרבה אחרים. 

קרה לי שספק אינטרנט עשה לי טעות בהגדרות אצלו שהעלים אותי מהאינטרנט לכשעה וחצי עד שהם תיקנו את הטעות 

יש ראוטרים שיש להם אפשרות להטמעת הגדרות עם טיימר, כלומר אם עברו x דקות ולא אישרת סופית שהכל תקין, תחזור לאחור. 

היה עוזר מאוד במקרה כזה, במיוחד כשמשנים הגדרות מרחוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה כשמזלזלים בדברים פשוטים כו out of band management, פייסבוק לא היחידים ש"שכחו" את זה. נתקלתי לא מעט וגם כיום בהתקנת שרתים מבלי לחבר out of band או מה שקרוי integrated lights out -iLO.

vadim לכל שרת היום יש ממשק ilo -  כמה אתה מכיר מחברים את הממשק לסגמנט חיצוני? 

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.10.2021 בשעה 22:33, ALÞћÃ כתב:

מה אומרים, גברת האוגן תנחית על כולנו עידן חדש או שזה בעיקר רוח וצלצולים? נראה שכל הבורים בקונגרס רק מחפשים את מי לסקול באבנים כי הנכדות שלהם ממשיכות לקבל דיק פיקז ב ICQ.

רק עכשיו ראיתי את זה

אני אישית סקפטי בנושא - עד שלא יקנסו אותם (וגם את טוויטר/יוטיוב/גוגל/מי לא) במאות מיליארדי דולרים, שום דבר לא יזוז.

וגם כשיזוז, זה אותו דבר כמו עם חברות טבק - כן תבעו אותם, כן קנסו אותם, כן שמו מיסים דרקוניים על סיגריות, ועדיין טבק איכשהו עדיין חוקי ויש המוני מעשנים, ומתים מזה איזה 5 אלף בשנה רק בארץ.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2021 בשעה 23:19, vadim6385 כתב:

רק עכשיו ראיתי את זה

אני אישית סקפטי בנושא - עד שלא יקנסו אותם (וגם את טוויטר/יוטיוב/גוגל/מי לא) במאות מיליארדי דולרים, שום דבר לא יזוז.

וגם כשיזוז, זה אותו דבר כמו עם חברות טבק - כן תבעו אותם, כן קנסו אותם, כן שמו מיסים דרקוניים על סיגריות, ועדיין טבק איכשהו עדיין חוקי ויש המוני מעשנים, ומתים מזה איזה 5 אלף בשנה רק בארץ.

ונחשו מי קופץ על ה"Wagon" בישראל -

https://www.ynet.co.il/digital/technews/article/rjyk2fosy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שלא איכפת לי שזו קפיצה לבאנדוואגון- ככל שירבו כן ייטב. מעולם לא היו בידיים פרטיות כל כך הרבה כוח דה פקטו על כל אספקט בחיים של שליש מאוכלוסיית העולם בערך, במיוחד שכבר הוכח שוב ושוב שנעשה בו שימוש לרעה במגוון צורות.

אם הייתה דרך לחזור לאינטרנט של 2007, אישית הייתי עושה את זה בשמחה. אני יודע שהרבה אנשים הולכים לצלוב אותי על הפוסט הזה, אל תשכחו שמדובר בדעה אישית.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראה, גם אני לא חובב גדול של סער והחברים אבל בגדול הם די צודקים. למדינה יש אחריות מסויימת לביטחון האזרחים, גם אם אתה הכי ליברטריאניסט שיש (או איך שלא קוראים לזה).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרפת חדשה עם פייסבוק (לפחות אצלי)? שינוי דפדפן במחשב הנייח לא משנה, קורה בכולם. ניתן להמשיך להשתמש בפייסבוק כרגיל, רק הפופאפ הזה קופץ מדי מס' שניות. ככה כבר מס' שעות.

באפליקציה (אנדרואיד) - תקין.

https://www.reddit.com/r/facebook/comments/oq8uqz/weird_bug_youre_temporarily_blocked_appears

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה!

אל תיכנס לפייסבוק אז, רק טוב ייצא לך מזה.

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...