Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה 1.8T שנת 2016 - אמינה?

Avi777
שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ומועדים לשמחה.

קיבלתי הצעה לקנות סקודה אוקטביה 2016 עם מנוע 1800 טורבו. הרכב שמור ועשה רק 50k אצל זוג מבוגר, מבקשים מחירון ( בערך 60k)

עכשיו זכור לי שלדגם היה היו פעם בעיות אמינות בגיר (וגם מנוע אם אני לא טועה) השאלה היא האם מאז משהו השתנה והבעיות נפתרו ע"י היבואן? האם לטווח הארוך מחכה לי צרות ? ואיך הסחירות העתידית שלה ? 

כמו כן מה כדי לבדוק מבחינה טכנית לפני שקונים?

תודה רבה לעונים.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה בעייה בתכנון הבוכנה וטבעות האטימה שגרמה לצריכת שמן מופרזת. ב-2016, המנוע עם בוכנות מעודכנות והבעיה כבר לא קיימת. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, menir1 כתב:

הייתה בעייה בתכנון הבוכנה וטבעות האטימה שגרמה לצריכת שמן מופרזת. ב-2016, המנוע עם בוכנות מעודכנות והבעיה כבר לא קיימת. 

תודה רבה, ומה עם הגיר?

עריכה אחרונה על ידי Avi777
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר סבבה בסך הכל. להורים שלי ייטי בת 5 עם 80k ק"מ ללא בעיות. 

קח בחשבון שלמצמדים יש בלאי כתלות באופי השימוש. אם תוואי הנסיעה הקבוע שלך כולל פקקים קשים עם זחילות מרובות (זחילה תוך כדי לחיצה עדינה על דוושת הבלם), אז למצמדים יהיה בלאי גבוה מהממוצע. בתנאים רגילים המצמדים יכולים להחזיק גם 150k ק"מ ויותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי כזו מודל 2016 , 

לא היו שום בעיות בגיר , הרכב היה עם ציפ .

טורבו הוחלף במסגרת האחריות - כנראה פגם ביצור. 

חוץ מזה הרכב היה מאוד אמין ולא נהגתי עדין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רכב כזה מהעבודה בערך חצי שנה..

אני אגיד לך הכי תאכלס קרעתי לה תצורה וכל יום נסיעות של 200-150 ק"מ.

לא הייתה לי שום בעיה ברכב ולא חסר לה כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר החזיק מספר שנים ברכב כזה והיה מרוצה.

זריז, מרווח מאוד עם תא מטען ענק ושימושי.

נקודת חולשה שיכולה להיות עם השנים זה אמינות הגיר אם כי לרכב הספציפי ק״מ נמוך,  שלא ידוע זה מצב המצמדים, החלפת עולה כ 3.5 אלף.

@menir1

איך אפשר לזהות את דגם ה״מעודכן״ ב2016?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים שיוצרו בסוף 2015 כבר כללו את הגרסה המעודכנת של הבוכנות. לא יודע על פרט זיהוי נוסף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב, כוח בטוח שלא חסר שם. נהנה מכל רגע.

5 שנים וכמעט 90k קמ, חיים קלים וקשים לסרוגין(תקופות של שיוט בכביש מהיר, נסיעות בפקקים של גוש דן, נסיעות קצרות של 5 דק)

יש מחלות vag רגילות - 

תקלה במיקרוסוויץ של בורר ההילוכים - סדר גודל של 1200-1500 שח לתיקון במורשה. אפשר גם לתקן לבד ולקנות את החלקים ב 400-600 שח.

משאבת מים וטרמוסטט בעיתיים - הלכו אצלי אחרי שנתיים(נזילת מים), הצלחתי להוציא השתתפות ברוב התיקון מהמוסך (למרות שעברו שנתיים וקצת). לא מצאתי לזה עוד אזכורים מהפורום בשלוף, אבל אני כן זוכר שקראתי שהמשאבת מים קצת מתבלה מהר יותר, (כרגע עברו מאז כמעט 3 שנים והנוכחיים לא עושים בעיות, אולי תיקנו במהשך או סתם חוסר מזל).

הוחלף גם מצבר במהלך האחריות.

פרט לזה לא היו בעיות עד היום.

כן צריך להסתגל לגיל אם הנסיעה הולכת להיות בפקקים(או לנהוג על מצב ידני, שזה מה שאני עושה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב גם רון מציע תיקון באזור ה 700 שקלים לסוויץ.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...