Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo s 60 r design plus

Yossi.b
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתנצל מראש על הדיון החרוש, 

לאחרונה החלטתי לקנות רכב לאחר שהמונדאו שלי הלכה (כן עשיתי את הטעות הזאת..)

יש רכב שממש נדלקתי עליו: וולוו s60 הגירסה המאובזרת שלו.

עכשיו יש כמה שאלות שאשמח לקבל עליהם תשובה, הבעיה היא שראיתי גם בפורום פה וגם בעוד פורומים כל מיני תשובות מגוונות ואף הפוכות.

לכן אשמח שמי שיגיב לי הוא בעלים או היה בעלים של כזה רכב, (ופחות להטיף לי מוסר אלא יותר ענייני על הרכב עצמו)

בקצרה אני בחור בן 24 ללא משפחה שיושב רוב היום במשרד, אבל יש ימים של נסיעות, מחפש רכב שכשאני רוצה להתפרק על הגז האוטו לא יתפרק..

מחפש שיהיה נוח לנהג והכי חשוב בלי תקלות,

ופה אני אסביר לא מפריע לי שטיפול הוא יקר אני לוקח את זה בחשבון, מפריע לי לרוץ אחרי הרכב, זה טעות שעשיתי במונדאו ואני לא רוצה לחזור עליו שוב..

להכיר את כל המוסכניקים באזור פחות בקטע שלי..

בקיצור אשמח לחוות דעת על האוטו,

ואשמח לדעת לגבי 2 רכבים שראיתי מה אתם אומרים,

הראשון הוא volvo s60 r design plus שנת 2016 עם 138,000 ק"מ יד 3 (ראשונה פרטי שניה חברת טרייד אין 3 הבן אדם)

הוחלף מנוע (שעשה 30k ק"מ) לפני 15k ק"מ הבן אדם רוצה עליו 78k

או אותו רכב

Volvo s60 r design plus 2016

עם 165,000 ק"מ יד 1 (הוא הוציא מהחברה) והבן אדם דורש עליה 86k

אשמח לתגובותיכם. 

תמונה להמחשה

IMG_7563.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נוחות נהיגה - הרכב עצמו נוח ומפנק, רק לא על באמפרים וכבישים בינוניים ומטה - כיול מתלים ספורטיבי ב-RD וגלגלי 18 הופכים אותו לנוקשה בכבישים שלנו. 

אמינות - נחשב מאוד אמין יחסית למתחרים, בתנאי שטופל היטב ע"י מוסכים מורשי יבואן / מומחים בוולוו, לכן נראה לי עדיף יד ראשונה (בתנאי שיציג הסטוריית טיפולים מסודרת).  הקילומטראג' שציינת גבוה (יחסית למה שאני מכיר), לא יודע אם עדיין תוכל להימנע ממוסכים בין הטיפולים...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הוולוו רכב פגז, יושב יפה על הכביש, נוח ואפשר ללחוץ על הגז להנות קצת..

בכללי מדובר בקרוזרית נהדרת לכבישים מהירים עם יכולות בידוד מעולות, אישית קניתי אותה לאחר טיול שעשיתי בברלין עם אודי A6 (2019 חללית) ראיתי איזה כיף זה לנהוג במהירויות של 170+(גרמניה) והרכב על סלד נמוך וכאילו לא מעניין אותו בכלל מה המהירות.

עקב חוסר תקציב לאודי A6 חדשה החלטתי להתאפס על עצמי ולחפש קרוזרית בתקציב של 90+- שתתן לי אמינות ובטיחות, אישית שמח מאוד על הבחירה שעשיתי עם הוולוו.

רכשתי את הרכב לפני כ 7 חודשים 

2016 דגם ביזנס עם סאן רוף ושילוב צבעים של בז ושחור בפנים הרכב.

את הרכב רכשתי ממגרש, יד 00, אני 01 בעלות של 87.5 עם 82 אלף קילומטר(נסעתי כמעט 20 אלף בזמן הזה).

אני חבר בקבוצות וולוו והרוב הגדול מדווחים על אמינות אבל יחד עם זאת יש לראות למה הבחור החליף מנוע ולקחת בחשבון שכשאולי כשהלך המנוע אז נפגעו גם חלקים אחרים ולכן יש לבדוק מדוע החליף ומה היה יכול להיפגע הרי מנוע לא סתם נהרס.. וגם לבדוק כמה זמן הרכב אצלו זה חשוב.

הבחור שהוא יד 00 עם 160 קילומטר נשמע עדיף רק תבדוק שהרכב טופל כראוי ואישית לא הייתי חושש יותר מידי מהקילומטרז רק לקחת בחשבון אופציה לבלאי מסויים בחלקי המשנה(תושבות וכדומה, חלקים עיקריים נראה כבנויים היטב ובעבר פורסמו גם רכבים עם 200+ ו 300+ שלפי הבנתנו טופלו כמו שעון ולא הייתה בהם בעיה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...